Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
513 postów 11633 komentarze

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Wbrew malkontentom początek Euro można uznać za sukces

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od kilku dni z przykrością czytałem, jak z różnych stron pojawiali się ludzie chcący zniweczyć nasze przygotowania do Euro2012. Również nasi rodzimi malkontenci wbrew logice przekonywali się nawzajem, że euro będzie klapą.

Wczorajsze otwarcie jak i pierwsze mecze dają nadzieję, że impreza ta będzie dużym sukcesem Polski. Kibice dotarli bez większych problemów, również na ulicach Warszawy i Wrocławia widać było tłumy przyjaźnie nastawionych do siebie osób. Miłym gestem niektórych cudzoziemców było malowanie Polskiej flagi na twarzy. Wiadomo, że gdy będą grały ich drużyny będą kibicowali swoim, ten miły gest trzeba pamiętać.
 
Pod względem bezpieczeństwa pierwszy dzień Euro można uznać za udany. 16 przypadków naruszenia prawa odnotowanych przez Policję to na wielotysięczny tłum kibiców naprawdę niewiele. Nie spełniają się przepowiednie BBC, o stadionach nienawiści. Prasa międzynarodowa podkreśla charakterystyczną dla Polaków gościnność. Ma to duże znaczenie dla ogólnego wizerunku Polski.
 
Widowisko otwierające można uznać za miłe dla oka, choć tak naprawdę trudno w nim znaleźć cos co by zachwyciło, szczególnie jeśli bierze się pod uwagę renomę twórcy, o której sprawozdawcy TVP tak wiele mówili na chwilę przed widowiskiem. Wyraźnie widać z niego, że pomysłodawca Polskę zna tylko z przewodników turystycznych. Szopen jest ważnym naszym kompozytorem tyle, że już mocno ogranym. Euro powinno być prezentacją czegoś nowego z naszej kultury. Tego niestety w tym przedstawieniu nie znalazłem. Takie przedstawienie można pokazać w dowolnym miejscu dla promocji dowolnej imprezy. Czyż nie mamy w naszej kulturze, czegoś pięknego, porywającego, barwnego jak choćby mazur Moniuszki? Zaś sam Didżej pasował tam jak pięść do oka. Przedstawienie to powinno być prezentacją Polski wraz z jej bogactwem kultury, ostatecznie to do siebie gości zaprosiliśmy i powinniśmy się przedstawić a wyszło z tego coś nijakiego.
 
Sam mecz, trudno określić za sukces. Podział punktów niby jest wynikiem neutralnym, ale musimy sobie zdawać sprawę, że fakt iż grając w osłabieniu Grecy strzelili nam bramkę i w zasadzie przychylności niebios i intuicji obu bramkarzy  z których jeden faulem na polu karnym a drugi obroną karnego uratował nas przed porażką. Do takiej sytuacji obrona nie mogła dopuścić, a jednak dopuściła. Ale nic, prawdziwy kibic jest przy swej drużynie do ostatniego gwizdka, więc i ja optymistycznie patrzę w przyszłość. Jeszcze nic straconego.
 
Nie ulega wątpliwości, że Euro jest również miejscem, gdzie różne grupy próbują załatwiać swoje partykularne interesy. Mam nadzieję, że ludzie ci wreszcie pojmą iż kibiców ich interes niewiele obchodzi. Impreza sportowa nie jest najlepszym miejscem na takie działania. Można tylko ośmieszyć swoje cele.
 

A malkontenci, dziś widzę na NE jak kilku blogerów, próbuje wykazać, że tu była prowokacja, tam Rosjanie kogoś pobili. Ale logicznie rzecz biorąc przy tak ogromnej imprezie takie rzeczy muszą się zdarzać i nie wszystko musi się podobać ale naświetlanie tego, przedstawianie jako prawdziwy obraz tej imprezy jest niczym innym jak manipulacją, podobną do niedawnej manipulacji BBC. Właśnie te manipulacje skłoniła mnie do napisania tego wpisu. Euro jest wielką szansą dla Polski. Jej dobry wizerunek odbije się pozytywnie na turystyce, na decyzjach gospodarczych podejmowanych przez biznes. Nie raz słyszałem zdanie, że Rosjanie najechali Zakopane czy inne miejsca w Polsce, Czesi, Niemcy wykupują produkty na bazarach przygranicznych. Ja na to odpowiadam, to dobrze, niech przyjadą, niech podziwiają, niech kupują nasze produkty, nasze usługi i wywiozą jak najlepsze wspomnienia. Nam to tylko korzyść przyniesie.

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Sam mecz, trudno określić za sukces"

  Mecz z Grecją to tez sukces!!!
  Wróble ćwierkają, ze pomocna w tym będzie nowa definicja "wygrywalności".
 • BREDNIE !!!!
  To dla ciebie walka o uwolnienie Polski od złodziei to "załatwianie PARTYKULARNYCH interesów", a OKRADANIE Polaków pod hasłem "miszczostw piłkarzyków" to "wielkie święto narodowe !!!???

  Idź się LECZYĆ człowieku !!!
 • @Ultima Thule 13:18:25
  Sport jest sportem, polityka polityką a Kościół Kościołem. Nauczmy się wreszcie rozdzielać pewne elementy. Od uwalniania Polski od złodziei są wybory. Euro jest czasem promocji Polski jako kraju potrafiącego dobrze się zorganizować i tego miesza nie wolno.

  Mówisz, że mam się iść leczyć? Dobrze, ja ci zaś zaproponuję, byś pomyślał co to PATRIOTYZM, niewiele ma to wspólnego z opluwaniem ojczyzny na forum międzynarodowym.
 • @Ultima Thule 13:18:25
  Tak naprawde dawno okradli nas ze wszystkiego i co z tego wynika? Powiesiłeś się z rozpaczy?
  Skoro żyjesz, to trzeba teraz przemilczeć. Tym bardziej że na hałas i larum nie ma żadnego pomysłu.
 • @Zawisza 13:25:06
  BREDZISZ !!!!

  To jeżeli "sport jest sportem", to dlaczego tak dużo złodziejskich polityków pcha się do lóż honorowych ????

  Przecież "sport jest sportem !"

  To nie ja "opluwam ojczyznę", tylko KTOŚ OPLUWA MOJĄ OJCZYZNĘ !!!!

  JASNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????

  A jak chcesz się promować za 100 miliardów, to DROGA WOLNA !!!!!!!!!!


  WON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Tylko rób to za SWOJE PIENIĄDZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Jakoś Liechtenstein się "nie promuje na ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ" !!!!!


  I powiedz mi jeszcze, co rozumiesz jako "promowanie kraju na ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ" ???

  1. Czym jest ta "arena" ? (DEFINICJA !!!!)
  2. Czy jest to PROMOWANIE ??? (DEFINICJA !!!!!)

  I radzę ci, żebyś odpowiedział Z SENSEM, bo BEŁKOTU nie przyjmuję !!!
 • @radosław1 13:27:24
  co mam "przemilczeć" ??? I DLACZEGO mam "przemilczeć" ???

  Ktoś mnie okrada, robi sobie DARMOWY PR na MÓJ KOSZT, a ja mam SIEDZIEĆ CICHO !!!!????

  Tyś jest chyba KOMPLETNIE PORĄBANY !!!!!!
 • @Ultima Thule 13:48:35
  Podzielam Twoje rozgoryczenie ale mamy tez imprezę międzynarodową.
  Na weselu jest czas wesela a na pogrzebie czas pogrzebu.
  Z głośnego rozgoryczenia nic tu nie wynika na dzisiaj.
  Tylko tyle chciałem powiedzieć.
 • @Ultima Thule 13:47:31
  Ktoś powiedział, nie pamiętam kto, że w Polsce są tacy co by wszystko oddali, by tylko Euro2012 okazało się wielką klapą. I do tego jeszcze sami siebie nazywają patriotami. Chyba jesteś tego doskonałym przykładem.
  Ten okradziony kraj to również mój kraj. Okradali go różni, okradali łapówkarze, okradali politycy, okradała komisja majątkowa, tak skutecznie, że nikt się nie odważył nawet o rozliczenie zapytać.
  Czym jest arena międzynarodowa? To wszystkie te kraje, które oglądają mecze w Polsce, to wszystkie kraje których prasa pozytywnie o Polsce dziś pisze.
  A czym jest promocja? Poszukaj w słowniku.

  Tylko czy to powód, bym nie myślał o skutecznej promocji naszego kraju, bym chciał by się śmiesznością okrył?
 • @Zawisza 14:04:46
  Nie odpowiedziałeś na pytania !!!

  1. Czy to "państwa" oglądają mecze ? Bo tak wynika z twojej wypowiedzi ...

  2. Na czym polega promocja PAŃSTWA ? Kto jest "promowany" ?

  JA ?
  Czyjaś firma ? (moja ? twoja ? polska ? niemiecka ?)
  Płemiełu Tusku ?
  Gówno Wybiórcze ?
  "Sąsiedzi" grossa ?
  Wiersze o Stalinie SZAMBOrskiej ?

  3. Czy dzięki "sukcesowi propagandowemu" "miszczostw" stanie się możliwe zniszczenie złodziejskiej klasy politycznej ? Czy też będzie to trudniejsze, niż kiedykolwiek przedtem ?


  ODPOWIEDZ !!!
 • @Zawisza 14:04:46
  i jeszcze jedno: pamiętaj, że co prawda do Polski przybyło dużo kibiców, ale też jeszcze więcej turystów NIE PRZYBYŁO i to własnie z powodu "miszczostw" !!!
 • @Ultima Thule 14:16:27
  Może najpierw ustalmy w jakim języku rozmawiamy, bo na ile znam język Polski to coś takiego jak Płemiełu Tusku ? Gówno Wybiórcze ? nie istnieje.

  Wiesz jak bym chciał zniszczyć złodziejska klasę polityczną, polskojęzyczne media mącące w naszym kraju. Tyle, że to nie tylko nasz problem. Złodziejska klasa polityczna jest wszechobecna we wszystkich krajach i jeszcze nikomu się to nie udało.

  Euro nie jest promocją żadnej złodziejskiej klasy politycznej ani Donalda Tuska, ani Jarosława Kaczyńskiego ani żadnego innego lidera politycznego i ich popleczników. Euro jest promocją wizerunku kraju za którą mocno zapłaciliśmy. I tylko idiota wydaje pieniądze a później robi wszystko by ten wydatek zniweczyć.

  Mamy, lub niedługo będziemy mieli kilka ładnych kilometrów dróg, których gdyby nie Euro na pewno by nie pobudowano, patrząc po tempie budowania drug przez poprzednie rządy. Wiele klubów (bazy kadr narodowych) dostało sprzęt, o którym by nawet marzyć nie mogły. Kibice przyjadą, zjedzą, coś kupią czyli sprzedamy nasze produkty.

  Tak na chłopską logikę zapytam cię o jedno, dlaczego Włosi, Hiszpania, Niemcy bili się o to Euro, dlaczego Anglia o Olimpiadę walczyła? Czyżby byli idiotami, i chcieli się w głupotę władować? Może jak nienawiść do wszystkiego co cię otacza opadnie to zaczniesz i po Polsku pisać i zrozumiesz pewne elementy i korzyści płynące z takich imprez.
  Ja rozumiem, że ta ogromna liczba turystów co NIE PRZYBYLI to żart, prawda? Zobacz ilu turystów przyjeżdża jeszcze przed sezonem a ilu jest ich teraz?
 • @Zawisza 13:25:06
  Tworki lub Toszek ewentualnie Branice na Ciebie i tobie POdobnych czekają. Spotkaj się ze mną, to plunę ci w ryj, bo na danie ci w niego nie posiadasz zdolnosci honorowej ty pospolity złodzieju i oszuście.
 • @Zawisza 14:55:43
  Znam cię aż za dobrze palancie i nierobie z dwiema lewymi rękami, jesteś ty i tobie podobni dla mnie nikim, zerem.
 • @Kula Lis 62 14:50:47
  Pozwól że nie skomentuje metytorycznie twojej wypowiedzi, bo nie bardzo jest co komentować. Rozumiem, że miejsca które proponujesz znasz dobrze z autopsji.
  Zastanów się tylko, dlaczego Kaczyński przegrywa kolejne wybory? Czy nie przypadkiem dlatego, że Polacy boją się, że wraz z nim przyjdą ludzie tacy jak ty?
  Serdecznie pozdrawiam
 • @Zawisza 14:55:43
  i pewnie tam pluli mu w ten lisi ryj.
 • @Zawisza 14:50:00
  1. Oczywiście, że NIE PRZYBYLI !!! W Krakowie wolnych pokoi w hotelach jest WIĘCEJ, niż rok temu o tej porze !!!

  2. To nie "Niemcy", "Włosi", "Hiszpanie" "się bili" o "organizację imprez rozrywkowych" (dla niepoznaki zwanymi "sportowymi"), lecz URZĘDNICY tych państw !!!

  Niemcy, Włosi, Hiszpanie się NIE BILI !!!

  Bo oni mają to GDZIEŚ. Każdy NORMALNY (a nie CHORY PSYCHICZNIE) człowiek myśli o SOBIE, o SWOJEJ FIRMIE, o SWOJEJ RODZINIE ... bo to jest CELEM ŻYCIA ...

  A nie jakieś tam zawody "piłkarzyków" !!!!

  Co mnie to obchodzi !!!???

  Ogłupili miliony ludzi, którzy uwierzyli, że to jest dla nich "WAŻNE" ...

  a moim celem jest OBUDZIĆ te miliony z tego upiornego, koszmarnego snu ...

  Ja kiedyś tez byłem w tym śnie ...

  ale się już UWOLNIŁEM od tego koszmaru ...

  i zapewniam cię, że poza tymi CHORYMI UMYSŁOWO zawodami jest jeszcze świat, a nawet cały WSZECHŚWIAT !!!

  I nigdzie nikt się tym nie fascynuje ...

  Najbardziej na tej bzdurze zależy tym, którzy na tym ROBIĄ KASĘ oraz tym, którzy UMACNIAJĄ SWOJĄ POZYCJĘ POLITYCZNĄ ...

  Nawet nie masz pojęcia, jak głęboko tkwisz w tym umysłowym bagnie, że taką bzdurę potrafisz unosić do rangi "świętości" i się tym fascynować ...

  Obudź się, człowieku !!!
 • @Kula Lis 62 15:16:38
  Przez 23 lata jak prowadzę firmę i nie było miesiąca bym nie zapłacił podatku. No ale dla ludzi twojego pokroju to są nieroby, zaś ci co stoją po renty, zapomogi, którzy jak Ferdek Kiepski mają wykształcenie dla którego nie ma w Polsce pracy itd to są najbardziej pracowici ludzie. Przecież nikt nam nie wmówi, że białe jest białe.
  Ludzi których nienawiść zaślepia, nie wiedzą że ręce służą do pracy, bez żadnego dowodu określają kogoś oszustem, złodziejem itd. nasi przodkowie "płazem" traktowali, jeśli wiesz co to oznacza.
 • @Ultima Thule 15:38:19
  No wreszcie zacząłeś sensownie mówić. Ja prowadzę firmę, wiem co się na rynku dzieje. Idiotów, co uważają, że jak chińczyk za grosze wyprodukuje to oni się dorobią bym wysłał do tej chińskiej fabryki. Przez tę głupotę Europa i USA straciły swoje przewodnictwo w technologii. Dziecku kazałem się uczyć chińskiego, bo w tym języku będzie mówił jego szef.

  Problem w tym, że wydaliśmy ogromne na to pieniądze i głupotą jest nie zrobić wszystkiego, by choć część z tych pieniędzy odzyskać. Tak zapytam, czy może pamiętasz za którego rządu złożyliśmy naszą ofertę na przygotowanie Euro? Za którego rządu rozpoczęliśmy te przygotowania? Któremu rządowi to zawdzięczamy. Niedawno Kaczyński o tym mówił.
 • @Zawisza 15:58:59
  naprawdę sądzisz, że to duża różnica, która grupka urzędników nas okradła ?

  Ty ciągle traktujesz Euro jak zbawianie, a ja jak pożar, jak kradzież, jak katastrofę naturalną, która pozbawiła nasz kraj (według różnej metodologii kalkulacji) od 10-100 miliardów zł !!!
 • @Zawisza 15:58:59
  i jeszcze jedno:

  jak sądzisz, jaka jest JAKOŚĆ robót wykonywanych w POŚPIECHU, pod PRESJĄ CZASU, w świetle korupcjogennego prawa przetargowego ?

  Czy ty naprawdę wierzysz, że te drogi, które z trudem udało się "doczołgać" do etapu "przejezdności" są dobrej jakości ?

  Jeżeli tak sądzisz, to powiem ci tylko jedno: JESTEŚ SZALONY ...
 • @Ultima Thule 16:19:28
  Nie jak zbawienie a jak sytuację w której jestem nie z własnej winy ale jestem. Może powiem ci na przykładzie.
  Mam surowiec za który i tak muszę zapłacić ale nie nadaje się on do tego co robię, więc kombinuję jak go przerobić jak go użyć by zminimalizować straty.
  Inni zaś myślą, jak te straty zmaksymalizować, by szefa mocniej obciążyć.
  Dlatego mówiłem, że chętnie pozbędę się naszych "elit" politycznych i Kaczyńskiego i Tuska i całego parlamentu europejskiego. Ci idioci w ciągu kilkudziesięciu lat z kontynentu posiadającego technologie, zakłady wytwórcze i ludzi żyjących dostatnio ze swej pracy stworzyli kontynent ludzi przekładających papierki z pokoju do pokoju a po pieniążki jak Sarkozy jadą do Chin. I na naszym podwórku elit które jak pijak ostatnią szafę wynoszą, by na dzisiejszą wódkę starczyło. Znasz rząd który nie prowadził prywatyzacji?
 • @Zawisza 16:35:16
  i właśnie dlatego nie wolno pozwolić na to, aby te "miszczostwa" stały się okazja do podtrzymania ich władzy !!!
 • @Ultima Thule 16:57:15
  Zrozum czyjej władzy. Kaczyńskiego, Tuska, Millera, Pawlaka, Palikota. Jeśli wszystkich na raz jestem za.
  Popatrz na sytuację polityczną. Od 10 lat symulując walkę między PO i PiS stworzono z nas dwa stada lemingów. Jedni ślepo wierzą, że za PiS będzie miód, drudzy wierzą, że PO da im miód i jak Kula lis okładają się wyzwyskami przekonując się nawzajem który jest głupszym lemingiem. Zaś w dwóch pozostałych narożnikach stoją dwa Kościoły. Episkopat i Redemptoryści. Na ile nas wycyckali poprzez Komisję Majątkową? Nikt nie miał odwagi wdepnąć w to, by to bagno rozliczyć. Tadeuszowi R PO zabrało dotacje do wierceń termalnych. Jak myślisz, Tadeusz R ma szerokie wizje inwestycyjne. Co się stanie gdy wygra PiS? Kto te wizje sfinansuje?
  Jak myślę o Polsce, to widzę Potop Henryka Sienkiewicza. I Bogusława Radziwiła, który tłumaczy Kmicicowi zawiłości polityki. Polska to ta czerwona szmata i każdy walczy o to, by jak największa część jej mu w rękach została. Europa i USA umierają. Kończy się nasz okres dobrobytu. Sprzedaliśmy go za obietnice tanich chińskich gadżetów. Jak myślisz, po co weszliśmy do Europy, dlatego, że tak nas Niemcy, Francja, Anglia lubią? Potrzebowali rynku na swe produkty, ratowali się chwytając jak tonący brzytwy. Tyle, że idioci swoje technologie, wiedzę i umiejętności zawieźli Chińczykowi.
  Bądź sobie leminmingiem PO, albo PiS jak tam chcesz. I tak cię jedno albo drudzy wy...
  A teraz popatrz na scenę polityczną. Wygrywa PiS, OK, i co się dzieje. Nie ma PJN, bo to trup, nie ma SP, bo gdyby SP znalazła się w sejmie PiS nie wygra. Masz koalicję PO, SLD, Palikot, PSL. PiS nie odda władzy, już raz to zrobiła i żyjemy w długim impasie.
  Teraz popatrz na to kogo mamy w PiS. Stanowisko prezydenta Jarosław Kaczyński, stanowisko premiera no przecież Jarosław Kaczyński (no może marionetka drugi Marcinkiewicz przez pierwszy rok :). Jak myślisz, Polacy na takie rozwiązanie pójdą?
  Od wielu lat miotamy się między złym i gorszym rozwiązaniem.
  Tobie się marzy zmiana siekierki na kijek.
 • @Ultima Thule 16:57:15
  I jeszcze ci jedno dopowiem. To już chyba Pietrzak powiedział. Feniks z popiołów odradza się tylko w bajkach. Metoda im będzie gorzej tym lepiej to metoda dobra dla polityków. Jednak im będzie gorzej tym my, podatnicy więcej za to zapłacimy.
 • @Zawisza 17:24:18
  Czytając twoje natchnione wypociny ma się nieodparte wrażenie, że czytam wstępniak Trybuny Ludu lub jej spadkobierczyni Gówno Prawdy.
  Na razie to minął dzień pierwszy tego maratonu i już są obsuwy. Cieknący dach na narodowym i schlani ruscy kibole. Poczekaj cierpliwie, ten sukces, który ogłaszasz, niczym herold na rynku, dopiero się rozkręca.

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NveHPqfQvzg
 • właśnie
  ale Pan to wszystko mówi do ludzi, z których większość ma za nic fakty, wyżej stawiając swoje emocje i "jedynie słuszne" poglądy...
  DRB
 • @Ultima Thule 13:18:25
  może nie jest za późno
  proszę się szybko zgłosić do - http://www.excordis.pl/docs/117
  ewentualnie - http://www.centrum-psychiatrii.internetdsl.pl/oddzialy/lecznictwo6.html
  ...wierzę, że jeszcze można Panu jakoś pomóc...
  DRB
 • @gallux 19:28:30
  Zdaję sobie sprawę że tekst jest trochę przelukrowany, powstał pod wpływem pewnych emocji. Jakoś mam alergię na osoby które uważają się za patriotów podczas gdy są jedynie lemingami którejś z partii. Partia to nie Polska. Partia w pewnym okresie, w pewnych sprawach może działać w interesie Polski,ale nie najczęściej działa w interesie swoim i swoich członków. Weźmy dla przykładu PiS. Wiele razy działa w interesie kraju, ale w momencie konfliktu interesu Polski i partii broni zawsze interesu partii. Myślę tu o dofinansowywania partii z kieszeni podatnika. Niby PiS jest przeciw rozrzutności budżetu, jednak swoich pieniędzy bronił jak lew.
  Nie wiem, czy wprowadzałeś się kiedyś do nowego domu? Mimo, że wszystko nowe pojawiają się różne usterki. Na to jest gwarancja i wykonawca powinien to poprawić. I nie jest to żaden powód, by krzyczeć na cały świat, popatrzcie, w tym miejscu dach przecieka.

  Mówisz o pijanych Rosjanach wszczynających burdy. Ja się zapytam, czy znasz kraj w którym nie ma więzień? Kibice przyjeżdżają po to by do zdarcia gardeł dopingować swoją drużynę cieszyć się z nią lub płakać gdy mecz przegra. Kibic bawi się przy piwie i jest to norma. Jak ktoś przeholuje to w tym celu pobudowano izby wytrzeźwień, areszty. Po to jest monitoring, by taki kibic odpowiedział za swe czyny. Nie ma to najmniejszego wpływu na ocenę organizacji imprezy.

  Interesem Polski a więc nas jest byśmy wypadli jak najlepiej. Jeśli jednak interes ten stoi w konflikcie z interesem partii, to partia nie działa w interesie kraju, a swoim własnym. Jeszcze bardziej nagannym jest, gdy ktoś interes swego biznesu przedstawia ponad interes kraju. Euro nie jest własnością żadnej partii, żadnego polityka, zaś polityk, biznesmen który chce wykorzystać zmagania sportowe do wszczynania burd jest po prostu kibolem.
 • @Trybunał Obywatelski 20:36:13
  Mam prośbę. Na moim blogu każdy ma prawo się wypowiedzieć, bez względu na poglądy. Jednak nie obrażamy się, nie wysyłamy do różnej specjalności lekarzy.
  Jak wielokrotnie deklarowałem, ja nie banuję, (wyjątek wulgaryzmy) w odróżnieniu od wielu stać mnie intelektualnie na obronę swoich poglądów jednak o gości moich muszę dbać, dlatego proszę rozmawiajmy na argumenty nie na tego typu insynuacje.
 • @Trybunał Obywatelski 20:34:41
  Zdaję sobie sprawę, z tego że rozmawiam z ludźmi którzy głoszą "jedynie prawe i sprawiedliwe poglądy" i trzeba ich rozumieć. Tyle porażek PiS powoduje frustracje, lecz podchodzą do tego z zupełnie nielogicznej strony. Zamiast zastanowić się dlaczego, oni podchodzą do tego bezrefleksyjnie, szukają wymówek w stylu sfałszowane wybory, głupota Polaków itd. Winni są wszyscy tylko nie ci, co popełnili błędy wyborcze. W końcu stosują agresję, nienawiść nazywając to miłością i głośno krzyczą atakują nas. Taka jest pewna grupa społeczeństwa i nic na to nie poradzimy, musimy nauczyć się z nimi rozmawiać.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930