Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
511 postów 11491 komentarzy

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Wszystkiego najlepszego naszym paniom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak się już u nas porobiło, że pewne święta nie wiadomo, czy z punktu poprawności politycznej wypada obchodzić, czy też nie?

Bo przecież czasy PRL to święto obrzydziły do niewyobrażalnych granic, Pamiętam pewną panią, co oświadczyła iż jeśli jeszcze raz dostanie goździka, rajstopy i mydło, to wyrzuci to wszystko do kosza. bo dla niej to było: masz kwiatka kobieto, masz rajstopy tylko nie zapomnij ich upraćJ.Czyż nie można się z tą opinią zgodzić?
Niedawno we Włoszech była afera, gdy do męskich slipów jako instrukcję prania dołączono zdanie „Pranie? Oddaj to swojej kobiecie”. Podobnież miał być to włoski dowcip, tylko jakoś im nie wyszło. Nawet włoskie kobiety, które podobnież mężczyzna zaczyna intensywnie poszukiwać na żonę, gdy „Madre” mówiąc o starości zaczyna wspominać iż łóżka już kolejnego dnia nie pościeli.
Ale skończmy z dowcipami nie najwyższego przecież lotu, które tylko mają socjalistyczną pompatyczność tej „imprezy” zniweczyć.
Kim jesteście dla nas nasze panie, gdy już w zdecydujemy się na jakże odważny krok, poprosić was o rękę. Gdy z drżeniem serca przynosicie nam test ze słowami „będziesz tatą” licząc na to, że ten wybranek serca nie okaże się zwykłym „dupkiem” a przytuli ją, mówiąc:

 https://www.youtube.com/watch?v=q3BBKkB0_Fs

 
 
No cóż, wojna płci, to chyba najstarsza wojna świata. Nie raz srogie rany na duszy zostawiała. Ale jednak miłość to stan otępienia umysłu którym dziewczyna chłopaka a chłopak dziewczynę chce sobie przysposobić.
 
Ale mimo to, w większości przypadków, wyście nam strażniczkami ogniska domowego a my w pocie czoła staramy się, by opału do tego ogniska nie zabrakło. I o to przecież chodzi.,
Kochajcie nas drogie panie, tak jak my was kochamy, miłością nie raz kostropatą, nie raz trudną. Ale jednak miłością…..

KOMENTARZE

 • Do niedawna tzw. Lewizna.
  Wmawiala niby dyskryminacje kobiet.
  Dzisiaj pozerajac sam wlasne "g" obraza sie na slowo "kobieta".
  Oby nie stalo sie tak ze jak dawniej na Zgnilym Zachodzie walczono o uhonorowane i rownouprawnienie.
  Tak za pare lat pogrobowcy/owce zazadaja usuniecia Dnia Kobiet.
  Dlatego szanujmy to co mamy.
  I kochajmy, poki sa.
 • Szanowny Panie,
  Szanowne Panie - WSZYSTKIE Panie,

  Dołączam się do życzeń Pana Zawiszy.

  Wszystkiego NajNajNajlepszego - ZDROWIA I WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI.

  Jakże inny i jakże nieciekawy byłby Nasz Świat - bez KOBIET.

  Przesyłam Wszystkim Paniom Ukłony i Wyrazy Szacunku.

  Ryszard Opara
 • ------- Dziękuję :)).
  ----- dzień i noc , lewo i prawo, awers i rewers, nać i korzeń, kobieta i mężczyzna , ona i on i jak wszystko co natura uczyniła , uczyniła dla dobra i po coś . Nie wymigamy się od współzależności :)) , jedności -niech tak pozostanie.
  -----https://www.youtube.com/watch?v=3NQnnhlRWmc
 • @Ryszard Opara 09:04:00
  Jak powiedziano przez film "Seksmisja", gdyby był świat samych kobiet, to świat byłby nie do zniesienia, świat tylko męski, też do niczego. Więc kochajmy nasze panie za to, że z nami się męczą a one niech nas kochają, bo my z nimi się męczymy. Ktoś jednak niegłupio pomyślał, że te dwie płcie stworzył.
 • Dzień Kobiet ???
  De facto był (jest?) to Dzień Mężczyzn...

  https://www.youtube.com/watch?v=-nwrFSngsE4

  Co nie oznacza, że nie kochamy Pań... wręczając im goździka... :-))
 • ...
  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_4FfCCBH8ZClceASi1v8SGsCu5HaravID.jpg
 • Szanowni Panowie, dziękuję za życzenia i za to co dla nas
  zrobiliście aby życie było nam łatwiejsze.

  Dziękuję, za lodówki, za pralki, za suszarki, za odkurzacze, w tym nawet centralne, oraz te samobieżne, za wszelkiego rodzaju roboty kuchenne, za piece i kuchenki elektryczne, zmywarki, za bieżącą wodę w kranach i inne mniejsze i większe udogodnienia w pracach domowych, tak, że można dzisiaj naprawdę świętować, nic nie zaniedbując w pracach domowych.
 • @
  Wszystkim Panom składającym Paniom dzisiaj życzenia, jako jedna z nich serdecznie dziękuję i przesyłam uśmiech :)

  EWINIA
 • @Anna-PK 15:32:59
  W dupach Wam się od tego poprzewracało i zrodziłyście takie stwory jak hordy popleczniczek niejakiej (niejakiego?...) Lempart.

  A jak już miałyście z powodu tych wszystkich wynalazków jak pralki, odkurzacze za dużo wolnego czasu, to trzeba Was było zostawić na traktorach - to był Wasz prawdziwy awans.

  https://bi.im-g.pl/im/43/d5/14/z21847363ICR,Magdalena-Figur--traktorzystka-z-majatku-Blotniki-.jpg

  A tak żeśta zgłupły do spodu od tej emancypacji i naszych wynalazków
 • Socjalistka, feministka, komendantka. Pierwsza Dama drugiej RP. "Rok 1904. Towarzyszka Ola potajemnie wygłasza wykłady dla
  kobiet z robotniczej Pragi. Wkrótce okaże się, że ma doskonały talent do organizowania składów broni, pozna mężczyznę, który odmieni losy Polski, a w końcu zostanie Pierwszą Damą. Ale zanim to nastąpi, Aleksandra Szczerbińska złamie niejeden konwenans, pozna piekło więzienia i gorycz rozłąki. O niezwykłych losach i wielkiej sile woli drugiej żony Józefa Piłsudskiego opowiada Katarzyna Droga, autorka książki "Kobieta, którą pokochał marszałek".

  https://i.iplsc.com/aleksandra-i-jozef-pilsudscy-z-corkami/0007A3J4DACU9PU5-C122-F4.jpg

  Źródło:
  https://www.styl.pl/magazyn/news-socjalistka-feministka-komendantka-pierwsza-dama-drugiej-rp,nId,2565095

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031