Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
506 postów 11344 komentarze

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Niech przemówią Polacy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jesteśmy tak podzieleni że wielu odrzuca racjonalne przesłanki, i daje się ponieść emocjom nie widząc całości sytuacji. Dlatego w dyskusji niech przemówią słowa ludzi poważanych, może to niektórym da to wyraźniejsze zrozumienie obecnej sytuacji.

Jarosław Kaczyński podczas swego przemówienia do młodzieży PiSowskiej głosił:
 
 
 
W dyskusji zabrał głos również Kościół?
[]
W tej sprawie wypowiedział się również prymas Polski, abp Wojciech Polak, „Moralnym obowiązkiem chrześcijanina jest deeskalacja konfliktu, a nie jego wzmaganie… Naszą reakcją ma być modlitwa i ekspiacja za dokonane profanacje… [by Kościół] …nadal byłbył miejscem otwartym dla każdego człowieka, przestrzenią pojednania, zgody i wzajemnego szacunku”, choć już wcześniej abp Polak wyraźnie powiedział Kaczyńskiemu „Kościół nie potrzebuje żadnego parasola ochronnego”
 
ONR powołał brygady „narodowe”.
 
A Kibice?
Również w tej sprawie wypowiedzieli się kibice klubów i ich odpowiedź poza kilkoma oszołomami – kibolami jest dość jednoznaczna:
 
"Apelujemy do większości dobrych ludzi, biorących udział w antyrządowych protestach o rozsądek. Sprzeciwiamy się zaostrzeniu prawa aborcyjnego i solidaryzujemy się z Wami. Jednak zwróćcie uwagę na to, kto idzie obok was i nie dajcie wypłynąć na fali waszych protestów lewakom, którzy niszczą nasze piękne miasto. Temu się sprzeciwiamy!" - kibice ŁKS 
 
Kibice z Białegostoku obszarów zwanych ‘bastionami PiS’ „Kobiety jesteśmy z wami !!! Walczymy z PiSiorami nie tradycjami”.
 

I na taką reakcję kibiców jak myślę czekali wszyscy myślący Polacy. Na apel Kaczyńskiego „Wzywam wszystkich członków PiS i wszystkich, którzy nas wspierają do tego, by wzięli udział w obronie Kościoła”, hierarchia, kibice, będący przecież tym  Kościołem i wszyscy mądrzy Polacy odpowiedzieli „nie jest damskim bokserem”. A tłumacząc to na język dyplomacji Lecha Kaczyńskiego „‘spadaj dziadu’ do swej willi za kordony ochrony i nie mąć więcej. My ciebie tutaj nie potrzebujemy. Sami postaramy się posprzątać bajzel jaki nam w Polsce ostatnio narobiłeś”. 

KOMENTARZE

 • Kultura administratora powala
  Cóż się dziwić że portal już się rozwala
  Właściciel wciąż głosi niezależność głosu
  A ja widzę prowadzących do kołchozu

  Kulturo języka Polskiego powracaj
  Cierpienia oczu od rynsztoku wręcz skracaj
  Czy jest nadzieja na język bez tych bluzgów?
  Wszak to jest wynik zoperowania mózgów
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @JAM.M 17:29:23
  Rzeczywiście abp Polak, Łukasz Miśko, to chamstwo, tylko ten "spadaj dziadu" to była kultura.
 • Autor !
  I w Polsce i w USA pewne siły zdają się nawoływać:
  Niech przemówią towarzysze Mauser i Kałasznikow
 • @Zawisza Niebieski 17:37:04
  Cytat: "tylko ten "spadaj dziadu" to była kultura."

  To nie było "spadaj". Było też na literę s, ale bardziej pieprznie.
 • I przemawiają
  https://www.facebook.com/100000824352744/posts/3380373635333415/?d=n
 • @stroiciel patafianów 17:47:27
  Dbajmy o kulturę uszu naszych wrażliwych "prawaków". Oni jak klną, to są to "błogosławione" słowa, jak klną inni, to jest "bagno"
 • @Zawisza Niebieski 18:11:16
  Nie podzielam.
  Ostatnio spora grupa wściekłych macic i nastolatków(czytaj pokojowa demonstracja) obrzucała długotrwale jobami grupę ultrasów Śląska Wrocław.
  Czego się mogli spodziewać?
  Ano materiału w którym opisano jak to: agresywni pseudokibice zaatakowali...
  Moralność Kalego święci tryumfy po obu stronach.
 • @Zawisza Niebieski 17:37:04
  Nie każdy wytrzymuje starcie z chamstwem
  Szczególnie gdy ten podpiera się kłamstwem
  To samo czynisz co Tobie wytknąłem
  Możesz powiedzieć że się strasznie zawziąłem
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże i Oświeć
 • @Zawisza Niebieski 18:11:16
  Kiedyś lubiłem posłuchać radia „co ma twarz”. Dla wyrobienia sobie opinii.
  I zawsze, kiedy wyszedł szwindel z politykiem prawicy, np z ministrem Lipcem, to ocena brzmiała następująco: to taka słabość sumienia.
  Kiedy zaś umoczył ktoś z przeciwnej strony sceny politycznej, zarówno od „ojców redaktorów” jak i słuchaczy, wylewał się hejt i szambo.
  Najłagodniejszym określeniem były: złodziej, zdrajca na pasku Moskwy albo Berlina, lewak aferzysta itp
 • @brian 18:25:14
  Wczoraj we Wrocławiu bezmózgi "prawacki twardokark", skopał kobietę, jest nagroda 2'500 za wskazanie, inny 32 latek uderzył kobietę. Znając "kastę ziobro", która paraliżuje wymiar sprawiedliwości efekt pewnie będzie identyczy jak przy tym z "achrany" rządu gdzie potrącenie 2 kobiet uznano za wykroczenie.
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @reflexión 18:30:40
  Niestety tak jest, środowiska prawackie uznają iż im wolno posługiwać się pomówieniami, kłamstwami zaś gdy coś takiego zrobi druga strona, to jest święte oburzenie.
  U nas się nad tym nie dyskutuje, ale "radio co ma twarz" dostało "bana" w Kanadzie
 • @Zawisza Niebieski 18:32:44
  Akurat tutaj taki przykład.
  Ale są też przeciwne.
  Oraz widziałem kilka ujęć ze smartfonów pokazywanych raz jako atak lewaków na proliferów a potem te same ujęcia jako atak kiboli na pokojowych....
  Oprócz tego są wstawiane skopiowane zdjęcia z netu jako własne i z podpisami całkiem "od pały".
  Dezinformacje się ścigają.
  Dlatego piszę o moralności Kalego z obu stron.
  Nie tylko o wrednych tych czy jeszcze gorszych tamtych.
 • Akurat obejrzalem kilka firmikow PolishFans TV
  Kibice jak najbardziej ochraniali koscioly oraz szukali "szczurow z Antify"

  Kiedys mialem Pana za inteligentnego blogera, szukajacego prawdy i dlatego od jakiegos czasu coraz bardziej sie dziwie wypisywanym przez Pana bzdurom
 • @Rzeczpospolita 18:44:01
  ??? serio???
 • @MacGregor 19:35:32
  Nie zdziwilbym sie gdyby te materialy gdzies umieszczono z przeciwnym opisem.
  Dezinformacja i wojna hybrydowa na calego.
  A otumanieni demonstranci ida jak bydlo na... covida.
 • @Zawisza Niebieski 19:57:37
  Apel Kaczynskiego byl najprawdopodobnie reakcja na spontaniczne dzialania RN, ONR i innych.
  Podobnie wypowiedzi hierarchow dotyczyly raczej narodowcow, a nie PiS.
  Odpowiedzial im m in. posel Winnicki, zeby bp Skworc sie nie obawial - nikt nie zamierza bronic jego palacu

  Z PiSem nie ma tu problemu, bo praktycznie nigdzie ich nie bylo.

  Co do pobicia kobiet, to na jednym filmiku kibice odcinali sie od tego twierdzac, ze zaden kibic juz nie pamietam jakiego klubu nic takiego by nie zrobil.

  Apel Kaczynskiego byl oczywiscie skandaliczny, bo od ochrony porzadku jest policja jemu wlasnie podporzadkowana
 • @MacGregor 19:35:32
  Jak sam pan widzi, tym razem oparłem się na wypowiedziach prymasa Polski, dyr. Dominikańskiego ośrodka liturgicznego, prezydenta RP, jeśli pan uważa to za wypisywane bzdury, to rzeczywiście dużo się różnimy.

  Odpowiedź Kościoła i to nie jednokrotna mówi Kaczyńskiemu trzymaj ręce z dala o kościoła, my nie potrzebujemy "ochrony" żadnej partii.

  To nie Kościół skorzysta na PiS, a tylko PiS korzysta na Kościele przynosząc mu tylko straty. PiS już jest w fazie schyłkowej a za zbytnie kojarzenie Kościoła z PiS po upadku PiS kościół będzie mocno "pokutował". Jeśli zna Pan statystyki liczby wiernych liczba ta spada co roku. Kaczyński pcha się do Kościoła tak jak do Stoczni Gdańskiej, gdy usłyszał "Jarku tu ciebie nie było", teraz chce ugrać część elektoratu głosząc się "obrońcą kościoła". Od utrzymania porządków jest policja a nie bandy radykałów.
 • @MacGregor 20:15:20
  Jeszcze dopisałem stąd zmiana kolejności komentarza. Ale jak widzę z pana wypowiedzi mamy wspólne zdanie iż apel Kaczyńskiego był skandaliczny, on w oparciu o kościół chciał utwierdzić swój stały elektorat po tym jak skłócił się z rolnikami, tyle, że zrobił jeszcze większy ferment.

  Co do tego, że kibice się odcinali to przecież trąbię przez cały mój tekst. Czy nie czytał go pan ze zrozumieniem? Tak większość kibiców mówi, nie chcemy być wtrącani w politykę, jesteśmy apolityczni ale kobiet nie damy bić.
 • Kosciol Katolicki
  potrzebuje silnej i zdecydowanej obrony! W tych trudnych czasach, jeśli religia chrześcijańska ma przetrwać, potrzeba silnych Brygad Narodowych ONR-u i silnej Straży Narodowej Młodzieży Wszechpolskiej!
  Zastanawiam się, czy Pan z powyższym tekstem albo którymś poprzednim o tolerancji dla pedałów nie pomylił przypadkiem portalu?
  Bardzo dużo osób dziwi się, co się stało z Neonem, ja mam wręcz pewność, ze powstaje tu jakieś lewackie skrzydło.
  Pisze Pan z malej litery: brygady "narodowe"- Pan nie rozumie prostej rzeczy, ludzie wierzący w Boga, Chrześcijanie, Polscy Katolicy nie będą patrzyli spokojnie na początki niszczenia naszej wiary.
  Czy Pan wie, ze po dwóch pokoleniach prania mózgów przez ta demoniczna lewacka ideologie gdy islamista podciął gardło księdzu podczas mszy Francuzi wyciągnęli kredki, aby "narysować" swój zal?
  Tego Pan chce w Polsce?
  Środowiska patriotyczne i kibice mimo, ze się stykają i na pewnych polach przenikają TO NIE TO SAMO!!!
  Przykładem jednomyślności są kibice Lechii Gdańsk, Polonii Warszawa i Legii.
  Lech Poznań Kolejorz, mówi Panu to coś? wiele lewackich szmat płci obojga zamiast smarować sprajem po murach Katedry Poznańskiej gnało przed siebie byle dalej od świątyni. widzę, ze Panu to nie odpowiada.
  Kościół potrzebuje obrony i zapewniam Pana, ze na szczęście wbrew powyższemu artykułowi i innym jemu podobnym na lamach choćby "gówna wyborczego" czy zdradzieckich wypocin na fejsbuku volksdeutcha nitrasa czy pomaski taka pomoc otrzyma.
 • "Niech przemówią Polacy"
  --------------
  Czy ktoś o zdrowych zmysłach myśli, że okupant dopuści do tego aby Polacy przemówili własnym głosem i byli usłyszani nie tylko w Polsce?
  Wniosek?
  Jak do tej pory ci - co to ich ojcem jest diabeł - przemówili gardłami polskich, ogłupionych/opętanych dzieci - słowem:
  Spier*dalaj! Spier*alaj! Spier*alaj!
 • @marek13 21:04:53
  Immunitet.
  P- osłowie totalni z osobna nawołują do aktów przemocy, nawołują do "obalania". Pan Budka szykuje sobie come back.
  W interesie Krauzych, Nowaków, Gertichów i ich ukradzionych fortun.
  W interesie dorwania się do koryta i pokazania Polakom środkowego goldfingera.
  Bo piniendzy nie było, ni ma i nie byndzie. Za to jest szczaw, mirabelki, szparagi oraz arbeit macht frei u bauerów.
  Nadużyty immunitet powinien ich zaprowadzić wprost przed Trybunał Stanu. I zarzut o Zdrade Główną.
  A potem wybór: dożywocie, pozbawienie majątku jawnego i ukrytego(Guardia Finanza pomoże) lub dożywotnia banicja pod groźbą natychmiastowego ustrzelenia na granicy.
  Wiele zależy od wyników wyborów w Stanach.
  Jeśli wygra właściwy Donald, reszta świata ani piśnie.
  A GWno natychmiast zmieni linię, to samo z TVN-em.
  Wot takoj budjet um etapa.
 • @brian 21:55:49
  Czy wyobraża Pan sobie, jaki charakter i jakie hasła miałyby obecne protesty, gdyby na urząd prezydenta przepchnięty zostałby przyjaciel lbgt/pedalstwa - czaskowski?
  Policja miałaby rozkaz stania z boku kiedy lewactwo szturmowałoby kościoły. domagaliby się aborcji na życzenie- widzimisię a pato-opozycja pisałaby projekty ustaw- wyroków śmierci na drugiego człowieka.
  Podważanie wyroku TK przez protesty pt. ***** *** czy "wyp****ac" to domena zidiociałego ubeckiego pomiotu- oni tak się gubią w swojej głupocie, ze można by zamienić sejm polski w kabaret ( ja np. wciąż tęsknie za ryszardem petru ) ale racja stanu wymaga, aby ogolić taka jachire czy nitrasa na zero i podrzucić na taczkach do Świecka.
  Czy wyobraża Pan sobie te decybele kwiku lewackiego skrzydła na Neonie?
 • @brian 18:25:14
  W tak masowych demonstracjach kilku prowokatorów zawsze się znajdzie. Policja celowo puszcza to na żywioł. Jako biorąca udział bez namordnika w krakowskim proteście zaświadczam uroczyście, że nikt kościołów nie niszczył, księży nie szarpał, ani mszy nie zakłócał. Dumnie niosłam tekturę na sztachecie z płota z napisem "Wolność" a ogólna atmosfera miała raczej piknikowy charakter.
 • @Zawisza Niebieski 18:32:44
  Nie wiecie kto to był, naprawdę? No przecież policja w cywilu, któżby inny? A Pan rycerzu co wówczas robił, zamiast dupę prowokowi skopać, stał i patrzył jak niewiastę biją?!
 • @brian 19:48:48
  Jako uczestniczka protestu wypraszam sobie wyzywanie mnie od tumanów, otumanionych, wściekłych macic, itp.
 • @viridiana 23:30:17
  Cytat: "Jako uczestniczka protestu wypraszam sobie wyzywanie mnie od tumanów, otumanionych, wściekłych macic, itp."

  Brian to patafian z portalu "Niepoprawni". Długotrwałe przebywanie w tamtym szambie powoduje takie rozstrojenie, że najlepszy stroiciel nic nie pomoże.
 • @marek13 21:04:53
  Niczyja wiara nie jest zagrożona i przypominam chrześcijańskim dewotom, że wiara jest prywatną sprawą każdego. Na szczęście Polska to jeszcze nie Taliban. Ja tam "lewackich szmat" nie widzę, tylko prowokatorów TVN sprejem smarujących po murach. Takich samych jak ci od waflowego torcika ze swastyką :))). W tych demonstracjach chodzi o wolność od PiS-owskiego totalitaryzmu, przemocy Państwa nad obywatelem, zawłaszczania naszych sumień, ciał, majątków i owoców naszej pracy. Grabież Polaków przez państwowych pasożytów. Demokracja będzie wówczas, gdy to obywatele złapią rządzących za mordę.
  Pan zapewne swoje brudne gacie z polskimi mózgami pomylił, więc wrzuć je Pan sobie do pralki i wypierz.
 • @viridiana 23:52:18
  Droga Pani.
  Zostało zdewastowanych dziesiątki kościołów, nawet, jeśli pod jednym, drugim, no niech już będzie- trzema, pojawili się, jak to Pani określa- TVN-owscy prowokatorzy to kto wykonał pozostała "robotę", krasnoludki?
  czy zna Pani treść zakwestionowanego przez Trybunał Konstytucyjny paragrafu?
  "Aborcja może być wykonana gdy: „badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu”."
  czy zdaje sobie Pani sprawę, ze pod "przesłanki medyczne wskazujące na duże prawdopodobieństwo..." lekarz mógł podciągnąć wszystko, nawet tego przysłowiowego, uśmiechniętego Downa.
  Ochrona życia ludzkiego zawarta jest w szeregu międzynarodowych paktów, umów i konwencji, a w szczególności ochrona życia dziecka i w szczególności życia dziecka nienarodzonego, gorzej, ta konieczność ochrony jest wpisana w sama Ustawę Zasadnicza- OTUA, jak Pani woli.
  Niosła Pani karton z napisem: wolność, great, jest jeden problem, wolność kobiety jest podczas ciąży ograniczona. Ale lipa, co? Nie, nie zaraz "PiS-owskim totalitaryzmem, przemocą Państwa nad obywatelem, zawłaszczaniem waszych sumień, ciał, majątków i owoców waszej pracy" i inne anarchistyczne trele morele, tylko wolnością dziecka w łonie matki, po prostu. Matka odpowiedzialna przestaje wtedy imprezować, rzuca fajki, itp. itd. sam jestem przykładem męskiej szowinistycznej świni, co to na wieść o nadchodzącym potomku natychmiast przestała palić fajki, wzięła się do roboty dosłownie i w przenośni i tak już zostało i ten stan rzeczy definiuje jako odpowiedzialność niż ograniczenie wolności. jarzysz coś, niunia, czy po próżnicy Ci klaruje?
  Dalej: niesiolowski, wasz moralny mentor prawił, ze jak sobie wygracie wybory to sobie przegłosujecie. wie Pani, ile trzeba mieć głosów w sejmie, aby zmienić konstytucje? ja rozumiem, ze ktoś się tam w końcu u was połapał, ze wraz z nowym pokoleniem "tuzów intelektu" wchodzącym do parlamentu z ramienia egzotycznej koalicji lewica- pedały i tak może wyjść tylko ciamajdan 2, wiec należy pójść na skróty i wypowiedzieć wojnę, choćby w atmosferze pikniku.
  tylko, ze to i tak nic nie da, wiec nie bazgrajcie więcej po pomnikach i kościołach tylko piknikujcie gdzieś po parkach, normalni ludzie muszą dojechać do pracy.
 • @marek13 01:24:21
  Cytat: "lekarz mógł podciągnąć wszystko, nawet tego przysłowiowego, uśmiechniętego Downa."

  Nie ma żadnego przysłowia o uśmiechniętym Downie.
 • @stroiciel patafianów 03:22:28
  jak to nie ma? wpisujesz "Down" w image i masz zdjęcia setek osób z tym zaburzeniem. widzisz któregoś smutnego?
  i właśnie takich radosnych ludzi zdeprawowana, spedalona lewica skazuje na śmierć przez aborcje eugeniczna.
  nie wnikam, z której części globu piszesz, ale ja akurat jestem na tej, gdzie jest środek nocy.
  do pośmiania na dobranoc polecam to:" wolność od ... zawłaszczania naszych sumień, ciał, majątków i owoców naszej pracy".
  lepiej powiedz, czego ta wściekła, otumaniona macica się nażarła przed skleceniem owej frazy?
 • @marek13 03:55:41
  Cytat: "jak to nie ma? wpisujesz "Down" w image i masz zdjęcia setek osób z tym zaburzeniem. widzisz któregoś smutnego?"

  A co mają zdjęcia do przysłowia?
  A może nie wiesz co to jest przysłowie?

  przysłowie «krótkie zdanie zaczerpnięte ze źródeł literackich lub ludowych i utrwalone w tradycji ustnej, wyrażające jakąś myśl ogólną: wskazówkę, przestrogę»
  https://sjp.pwn.pl/szukaj/przys%C5%82owie.html
 • @viridiana 23:30:17
  Wyjątkowa?
  Proszę łaskawie pamiętać:
  Moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność mego poczętego dziecka.
  Nie zlepka, embrionu, materiału...
  Pod Twym oburzonym wpisem gdy posłużyłem się fekalingua tłumu, wyjaśniłem nawet osobiste powody.
  A dodatkowy, na Prywatnej, już teraz.
 • @marek13 01:24:21
  Jak Pan pokaże zdjęcia tych "dziesiątków zdewastowanych kościołów" i kobiet, które to robiły, wówczas uwierzę, nie wcześniej. Na razie tylko pokazujesz agresję werbalną i wyzwiska wobec kobiet które nie chcą na rozkaz partyjnych złodziei nosić do porodu ciężko, nieodwracalnie uszkodzony genetycznie płód. Zaś dziecko już urodzone ma pewne prawa z wyjątkiem wolności do czynności prawnych, zastrzeżonych wyłącznie dla osób dorosłych. Osobiście mam nieco inne wyobrażenie o odpowiedzialności ciężarnej - ona nie tylko nie rzuca papierochów, ona w ogóle w życiu po nie sięga i swojego zdrowia nie niszczy. Są zresztą badania wskazujące na uszkodzenia chromosomów przyszłych rodziców już po kilkuletnim paleniu papierochów, więc to Pańskie bohaterstwo ciut spóźnione było. Odnośnie lekarzy "podciągających" przypominam uprzejmie, że decyzja zawsze należy do ciężarnej a nie do lekarza. Natomiast trisomia 21, to jakby nie patrzeć zespół nieodwracalnych wad genetycznych, będących wskazaniem do aborcji, ale skoro do aborcji ciężko uszkodzonego genetycznie płodu nikt kobiety nie zmusza, to do porodu też nie wolno jej zmuszać, bo to wyłącznie ona dozgonnie ponosi wszelkie skutki związane z urodzeniem takiego dziecka.
  Rozumiem, że Pan nie czuje się zniewolony, wykorzystywany i okradany przez PiS-owskie ścierwo, więc w tym zakresie wspólnych interesów nie znajdziemy.
  Niesiołowski, a kto to jest?
 • @brian 06:56:23
  "Moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność mego poczętego dziecka."

  Niestety Przyjacielu, Ty po zapłodnieniu komórki jajowej żony nie masz w związku z tym już żadnego obszaru wolności. Możesz tylko dbać o ciężarną i czekać na dalszy rozwój wypadków. Ach, z dopuszczalnych kategorii moralnych oczywiście wolno Ci ją jeszcze porzucić. Nic więcej.
 • @marek13 03:55:41
  Z uwagi na Pańskie nader osobliwe poczucie humoru, do "pośmiania" dedykuję cały artykuł: https://www.onet.pl/styl-zycia/kobietaxl/mam-corke-z-zespolem-downa-marze-o-tym-zebym-to-ja-zdazyla-zrobic-jej-pogrzeb/pc0gjyw,30bc1058
 • @viridiana 19:30:06
  https://www.lublin112.pl/zdewastowane-sciany-i-drzwi-kosciolow-w-calym-kraju-msze-zaklocane-przez-uczestniczki-strajku-kobiet-i-czarnego-protestu-wideo-zdjecia/
  tylko w tym jednym artykule ma Pani 10 różnych kościołów pomazanych sprajem.
  https://www.youtube.com/watch?v=xsWsEOCIq7w
  a tu są lewackie szmaty czarno na białym. Pani oczywiście widzi TVN-owskich prowokatorów.
  słuchaj, niunia, dyskusja z tobą traci sens. nie zdziw się, ze gdy wejdziesz do kościoła w ten sam sposób co ta banda kurewek, to dostaniesz parę kopów na nery i żaden pussy pass nie pomoże.
 • @marek13 22:58:53
  przepraszam, trochę się uniosłem. pośmiejmy się razem. a widziałaś tych prowokatorów TVN? :
  https://www.sadistic.pl/lewicowe-dzialaczki-z-transparentami-wyproszone-z-mszy-vt528036.htm
 • @marek13 01:04:51
  Dwie feministki biorą udział w strajku kobiet. Atmosfera jest dosyć gorąca. Udziela się to jednej z nich i zaczyna ona wykrzykiwać:
  - Menstruacja! Menstruacja!
  Druga na to:
  - Ty! Chyba ci się coś pomyliło. To się nazywa rewolucja!
  - Ach, jeden ch*j! Ważne, żeby krew się polała.
 • @marek13 01:52:50
  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1604245469DLEV0ZCvQblJRb1iA3Z568.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031