Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
513 postów 11633 komentarze

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

O co chodzi Kaczyńskiemu?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Boże uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami…” Rajmund Kaczyński

Dla poniższych rozważań odrzućmy na chwilę spory, czy w Polsce powinna być hodowla zwierząt na futerka, czy i jakim stopniu należy chronić życie poczęte, ważne są to sprawy, pewnie wymagające poważnej dyskusji społecznej ale na razie odłóżmy ten spór. Również dla celów tego tekstu przyjmiemy, że mamy do czynienia z rzeczywistą pandemią groźnego wirusa tak jak mówi nasz rząd, choć niektórzy temu zaprzeczają.
 
Prawdą jest, że łamanie przepisów sanitarnych wiąże się z dość surowymi karami, a przepisy te wielu ludzi sprowadzają na granice bankructwa, jak ma to miejsce w ważnych branżach gospodarki: turystyce, żywieniu (restauracje, bary), rekreacji (siłownie, baseny, kina, teatry…) i wielu, wielu innych. Niewielu pewnie też nie zgodzi się z tezą iż jesteśmy całą sprawą zmęczeni, bieganie po sklepie w maseczce, wędrówki po ulicach w maseczce jest znacznie bardziej męczące i z pewności na zdrowie nasze nie wpływa dodatnio.
 
Tak więc przyjmując iż rząd mówi prawdę, to raczej powinniśmy w spokoju w domach przebywać udając się w przestrzeń publiczną tylko w sytuacjach niezbędnych, kupienia niezbędnych produktów, wykonania obowiązków służbowych. Więc pytanie po co wyciągać ludzi na manifestacje, po co ludzi podburzać w czasie tak trudnym?
 
ZP rządzi już piąty rok, i miejmy nadzieję, że porządzi jeszcze przez 3 lata, bo zmiana mogłaby wiązać się rozlewem krwi a tego na pewno żaden z Polaków nie chce. Jakoś odbudujemy Polskę z tego programu „Polska w ruinie”. Już to nie raz robiliśmy. Wybraliśmy tak, to ponośmy tego konsekwencje.
 
Od dawna, w mojej ocenie Jarosław Kaczyński to człowiek odizolowany przez swoje otoczenie i oderwany od rzeczywistości, bo o zdradę Polski nie chcę go posądzać. On prowadzi swoje wirtualne wojenki nie zwracając uwagi jakie konsekwencje przyniosą. I dopiero później dociera do niego, że trzeba się z tego wycofać. Dla przykładu dajmy wycofanie się z pomysłów, gdy kobiety z czarnymi parasolkami ruszyły, czy też teraz z „ustawy futerkowej”, gdy rolnicy z traktorami ruszyli albo górnicy opony na Nowogrodzką przynieśli. Czy można założyć, że człowiek ten testuje cierpliwość społeczną? Może się to nieciekawie skończyć, jak to doświadczył np. Kadafi. Choć powiedzmy, że w tym przypadku armia amerykańska będzie chroniła władzę a nie interes Polski, bo jaki powód ma „żołnierz amerykański, by za Polskę umierać”?
 
Ale Kaczyński nie jest przecież idiotą, ma duże doświadczenie w polityce. Czy nie zdawał sobie sprawy, że ruszenie sprawy aborcji, „ustawa futerkowa” ludzi wyprowadzi na ulicę? To nie są tylko lewacy, taka interpretacja to papka dla „narodu głupiego co wszystko kupi”. Każdy rząd musi liczyć się z opozycją i to jest właśnie ta opozycja. Górnicy z oponami, rolnicy z traktorami, kobiety z parasolkami… Nie „lewactwo”, nie „prawactwo” a ludzie krewcy, co z domu wyjdą, by swą wolę zamanifestować. Jeszcze miejmy nadzieję nie wróciliśmy do czasów Stalina, gdy cały naród kochał Stalina, a ci co wyrażali odmienne uczucia w obozach Workuty dla „dobra państwa” pracowali. A na razie to widzimy „umiłowanych polityków narodu” co za kordonami ochroniarzy, policji a nawet snajperów, jak na miesięcznicach bywało się kryją.
 
Niech mi ktoś przy zdrowych zmysłach powie, że był sens wyciągania tych spraw, właśnie dziś? Podburzania Polaków w czasie, gdy dzienne liczby nowych zakażeń sięgają 15-20 tys.? Gdy Polacy powinni być w domu a nie w manifestacjach ulicznych?
 
Dziś Kaczyński chce się pokazać jako „zbawiciel i obrońca” atakowanych kościołów, mszy, jak wtedy w Stoczni Gdańskiej przywódcą Solidarności, gdy usłyszał „Jarku, tu ciebie nie było”. Tyle, że jest on strażakiem, co gasi pożar, który sam podpalił. To jego decyzje spowodowały iż ludzie wyszli na ulicę, , że pojawili się tacy, co na murach kościołów napisy pozostawiają. No dobrze nawet niech będzie, że podpuszczani przez organizacje lewackie, czyli podkładają zapałkę, pod wiązkę słomy, którą to on podłożył.
 
Dobry polityk powinien przewidywać taki rozwój sytuacji. Przecież, gdyby nie ruch Kaczyńskiego nikt by na ścianach kościołów nie wypisywał haseł, nie przerywał mszy. Nikt by nie wychodził na ulice. Bo przecież podczas wiosennej fali koronowirusa aż takich manifestacji nie było. Choć i wtedy Kaczyński realizował „swój plan”, by wybory odbyły się w maju. To zgodnie z tym planem Morawiecki i Sasin nie mając ku temu uprawnień zmarnowali nasze 70 mln zł. To dlatego Kaczyński wymagał od ZP poparcia ustawy mającej działać wstecz i uzyskać amnestię dla tych, co wtedy przekręty zrobili. To po to powstała cała awantura o „ustawę futerkową”, z której dziś PiS się wycofuje a ukarani wtedy posłowie PiS pytają, gdzie był sens w ich karze, gdy dziś sam PiS stwierdza iż to Kaczyński się mylił.
 
Czego chce Kaczyński? Chce chronić nieudaczny rząd, co wiosną wyprzedał magazyn masek dla lekarzy, by później największym samolotem świata sprowadzić maseczki nie spełniające wymogów bezpieczeństwa i na tle tego samolotu się lansować? Chce chronić rząd, co jeszcze niedawno, żył w błogim przekonaniu iż drugiej fali nie będzie. Czyż nie głosił tego Morawiecki? A teraz na łapu capu stara się szukać rozwiązań? To, że Morawieckiemu kłamstwa gładko płyną z ust to my wiemy. Ostatecznie ma na swym koncie dwa przypadki, gdy sądownie został zmuszony do odwoływania swych słów. A przy ilu jego wypowiedziach, nikt w sądzie nie powiedział „sprawdzam”? Choćby sprawa tego „cudownego opanowania pandemii”. Nasze służby zostały już tak zniszczone, że przewidzieć nawrotu pandemii nie potrafiły?
 
Czyż nie miał racji Rajmund Kaczyński, ojciec braci, mówiąc „Boże uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami…”?

Panie Kaczyński, ja nie życzę Panu źle, ale daj żyć nam Polakom, kup sobie pan jakiś komputer z grą strategiczną i na nim rozgrywaj swoje wojenki a nam daj spokojnie żyć budując dobrobyt naszych rodzin a przez nie całego kraju. 

KOMENTARZE

 • trzeba umieć
  Cytat: "kup sobie pan jakiś komputer z grą strategiczną i na nim rozgrywaj swoje wojenki"

  A po co mu komputer, jeśli nie umie go obsługiwać.
 • autor
  Jojczysz gorzej od starej baby na proteście domagających się aborcji.
 • ...
  "Czyż nie miał racji Rajmund Kaczyński, ojciec braci, mówiąc „Boże uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami…”?"-

  - podaj, jeśli możesz, wiarygodne źródło cytatu z Rajmunda, pliz. :)
 • @stroiciel patafianów 11:46:27
  "Cytat: "kup sobie pan jakiś komputer z grą strategiczną i na nim rozgrywaj swoje wojenki"

  A po co mu komputer, jeśli nie umie go obsługiwać."-

  - Brzeziński też nie umiał, on umiał, podobno, grać w szachy. Szachy machy i planszowe gry strategiczne. Żaden nigdy nie grał w LARPA... bo by mu mame zabroniła, że się spoci albo cuś...
  i tak to jest, tak to jest....
 • Hasło jest adekwatne do sytuacji w Polsce WYPIERDALA.... !
  Oślepliście ? co nie widzicie że Kaczyński wraz z Morawieckim niszczą Lockdownami małe i średnie firmy ????

  to jest TOTALNE niszczenie Polski i Polaków !
  1. górnictwa
  2. rolników
  3. małe i średnie firmy należące do Polaków !
  4. niszczenie szkolnictwa plus [ zamykanie szkół uczelni ]

  bo jak mawiał Morawiecki u Sowy [ tajnie nagrany ] ze Polacy będą kopać rowy za miskę ryżu !!!! i ten bandyta globalista KONSEKWETNIE realizuje politykę niszczenia państw Narodowych .

  Nie będzie miał Polak wykształcenia to do ŁOPATY !
  Nie będzie miał Polak swojej Firmy to do ŁOPATY !
  Nie będzie rolnik produkował we własnej gospodarce to pójdzie do korporacji do ŁOPATY !

  Hasło globalistów w Polsce ! POLAK DO ŁOPATY !!!!!!


  Dziś Kobiety robią KAPITALNĄ rzecz dla Polski , chcą odwołać ten BANDYCKI GLOBALNY rząd Morawieckiego !!! który NISZCZY POLAKÓW

  Kobiety ! dziś wy jesteście forpocztą która zniszczy wizerunkowo a może obali ten najbardziej bandycki rząd w dziejach Polski !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
 • @JimA 12:18:23
  // on umiał, podobno, grać w szachy. //

  Wygrał któraś partię? Nie pytam o dobre ruchy bo te zdarzają się nawet idiocie,pytam o całą partię.
 • @JimA 12:18:23
  Źródeł tych informacji jest kilka, podobne słowa podawała Hanna Stadnik, sanitariuszka "Hanka" z powstania, jej wersja jest jeszcze mocniejsza "Moim dzieciom nie wolno dawać władzy. Zniszczą każdego, kto jest od nich lepszy, bo są złośliwi"
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/co-rajmund-kaczynski-mowil-o-synach-uczestniczka-pw-ujawnia/d6mer4z
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:02:30
  Tylko tyle argumentów panie Krzysztofie? Czyżbym w czym się mylił albo prawdy nie powiedział? Gdyby Kaczyński swoimi idiotycznymi wojenkami nie drażnił Polaków nikt by haseł po kościołach nie wypisywał. Jeśli tego nie przewidział to jest kompletnym idiotą, a jeśli przewidział to jest cynicznym graczem, który zdrowie i życie Polaków ma w głębokim poważaniu.
 • @ikulalibal 12:34:56
  Brzezińsk? no... wydaje się, że tak. Świat realizuje jego pomysły, a nie?
 • @ele 12:22:40
  Ele, uspokój się!, jedyne co widzimy to to, że JPMorgan przejmuje aktywa.
 • @Zawisza Niebieski 12:54:23
  A Panu nikt nie mówił: nie ufaj kobiecie?!
  Czyli, że nie ma Pan nigdzie, czarno na białym, jakiś dokument sugerowałbym, że Rajmund takie słowa wypowiedział?
  A nam w wywiadzie mówili, że tylko zdementowane info się liczą :/ ups.

  Niech się PAn przyzna, że potrafi Pan siać propagandę, jedynie. :) to nic zdrożnego. Na razie Panu nic nie rośnie. To też nie powód do płaczu! Marnuje się PAn. :) Minister Ardanowski wiedział co z takimi talentami robić... no ale nie zdążył wdrożyć, zwolnili go.
 • @JimA 13:18:12
  Kilka sezonowych państewek Środkowej Europy to jeszcze nie "Świat".
  Brzeziński choć piewca globalizmu miał ciasną ,prowincjonalną umysłowość typową dla mieszkańca kresowego sztetl,więc w ocenie sytuacji mylił się częściej niżby chciał.
 • @JimA 13:25:26
  Znacznie mniej ufam staremu kawalerowi, co się w sprawie rodzicielstwa wypowiada, Widzi Pan jak bardzo Panu bliska idea Mysiej w Warszawie (Urząd cenzury). Powiedzenie, że rządzą nami idioci jest zdradą tajemnicy państwowej.
 • @ikulalibal 13:26:55
  No no, i Pan to pisze... Robi się ciekawie, rzekłbym: coraz ciekawiej. Komuniści to antyglobaliści? ... ok. A z tym "sztetl" to Pan trafił w sedno. JA się pytam, Panie @ikulabil, który z władców tej mentalności nie posiada?! Pan mi powie. I dlaczego im się wydaje, że szachy to jest taka wspaniała gra, skoro wszyscy wiemy, że jest jeszcze "chinczyk"?! ;)
 • @Zawisza Niebieski 13:29:59
  "Powiedzenie, że rządzą nami idioci jest zdradą tajemnicy państwowej."-
  - zawsze, proszę Pana, rasowi popaprańcy. Nikt normalny i przy zdrowych zmysłach, znający historię i mający parę szarych komórek dla refleksji się do władzy nie pcha. ... Więc tym bardziej, skoro PAn podziela moje zdanie, nie rozumiem Pana ambicji, skoro już się zgodziliśmy w temacie władzy. Talent do odwracania ogonem to jedno... a parcie na szkło to drugie.
 • @Zawisza Niebieski 13:29:59
  "Widzi Pan jak bardzo Panu bliska idea Mysiej w Warszawie (Urząd cenzury)."-

  - niestety nie widzę. Wadę wzroku mam, ale to chyba niczego nie tłumaczy. Nie widzę, tak mi dopomóż Bóg.
 • Powiem PAnu skoro Pan pyta: otóż
  Panu Kaczyńskiemu, wiceministrowi do spraw obrony i innych resortów siłowych, chodzi o zjednoczenie Polski w walce z covidem ( nie mylić z Vidokiem), na wypadek rosyjskiej agresji. Na wypadek agresji, rosyjskiej, Naród musi być zdrowy!, żeby mógł w pełni podjąć wysiłek obrony Ojczyzny przed wrogiem (ze wschodu, a jeśli trzeba to i z zachodu, z południa, północy i dać odpór wrogom wewnętrznym!)

  Tak, tak! o zjednoczenie chodzi, a Pan nie widzi o co chodzi... Dlatego to Pan Prezes jest Wiceministrem, ... a nie PAn, Panie Zawisza. :/ no co zrobić? ...
 • @JimA 13:34:10
  //szachy to jest taka wspaniała gra,skoro wszyscy wiemy, że jest jeszcze "chinczyk"?!//

  Ale ma (gra w szachy) dość istotne wady dlatego Kościoły chrześcijańskie (poza zachodnim katolicyzmem) do dziś jej zabraniają.
  Zaś co się tyczy tego co pan postrzegasz jako "chińczyk" w zasadzie jest "hindusem"

  //JA się pytam, Panie @ikulabil, który z władców tej mentalności nie posiada?! Pan mi powie.//

  Ze znanym mi żaden.Ten rodzaj mentalności ma charakter endemiczny.
  Jest właściwy ludziom pochodzącym z bardzo konkretnej przestrzeni geograficznej i dość określonym etnosie dlatego podobieństwo do niej jest niemożliwe.
 • @ikulalibal 13:51:43
  No czyli wyjaśniliśmy fenomen? Ale czy doszliśmy do właściwych wniosków? Chce Pan powiedzieć, że źródłem wszelkiego zła są przedwojenne sztetły we wschodniej Polsce?
 • @JimA 14:05:12
  //Chce Pan powiedzieć, //

  Proszę mi nie przypisywać własnych intencji bo jak zupełnie nie nadają się do tego aby mną manipulować.

  PS
  to prawda że Chochlandia stanie się światową stolicą marihuany dzięki legalizacji jej upraw?

  https://lurkmore.so/images/thumb/8/8b/2dbcc5e4564e.jpg/200px-2dbcc5e4564e.jpg
 • @ikulalibal 14:18:05
  "Proszę mi nie przypisywać własnych intencji bo jak zupełnie nie nadają się do tego aby mną manipulować."-

  - musi Pan poprawić zdanie bo jest niezrozumiałe. ... "... bo jak..." ? z czymś się PAn nie zgadza, ok, uważa, że manipuluję, ale proszę dbać o formę, bo przekaz umknie.
 • @ikulalibal 14:18:05
  Proszę mi nie przypisywać własnych intencji


  https://lurkmore.so/images/thumb/8/8b/2dbcc5e4564e.jpg/200px-2dbcc5e4564e.jpg
 • @JimA 14:36:10
  Ja nie przypisuję.Ja ma słoniową pamięć.
  Wyrażając święte oburzenie niewinnym tekstem o Amurze i Timurze dał mi pan wolną rękę.
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/155237,wielce-pouczajaca-historia-z-zycia-zwierzat-12-05-2020

  "Głupi niedźwiedziu! gdybyś w mateczniku siedział,
  Nigdy by się o tobie Wojski nie dowiedział;
  Ale czyli pasieki zwabiła cię wonność,
  Czy uczułeś do owsa dojrzałego skłonność,
  Wyszedłeś na brzeg puszczy, gdzie się las przerzedził,
  I tam zaraz leśniczy bytność twą wyśledził,
  I zaraz obsaczniki, chytre nasłał szpiegi,
  By poznać, gdzie popasasz i gdzie masz noclegi;
  Teraz Wojski z obławą, już od matecznika
  Postawiwszy szeregi, odwrót ci zamyka."

  Co pan sądzi o orderze Jarosława Mądrego dla Erdogana? Święty cerkwi prawosławnej jako nagroda dla muzułmanina który dopiero co oświadczył wolę przerobienia "muzeum Haga Sofia" na meczet.I to wszytko na trzeźwo,bez marihuany.Jakie decyzje będą podejmować jak się obkurzą maryhy? strach pomyśleć.
 • Wybrałeśś drogę do piekła i w nim spoczniesz!!
  Na pewno przez wieczność całą nie odpoczniesz!!
  Możesz zrzucać do nicości Te Modlitwy
  Kłamstwem się wspierasz boś ze złego jest sitwy
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże i Oświeć
 • Błędne założenia prowadzące do błędnych wniosków
  Dziel i rządź.
  Kaczyńskiemu chodzi o wywołanie wojny domowej w Polsce i dopięciu planów, dla których od lat pracuje - rękami zmanipulowanych przez siebie Polaków.
  Z chaosu Polaków walczących, ale nie zjednoczonych w tej walce, nieświadomych z kim walczą i o co, kto jest wrogiem, kto przyjacielem - wyłoni się porządek, którego chcą Kaczyński i nim sterująca zagranica i oczywiście polska V kolumna.
 • To nie tak
  Kaczyński został powołany do rządzenia polską w określonym celu. Wykreślenia Polski z mapy. I to czyni z zadziwiająca konsekwencją. Aborcja, kościoły i inne sprawy to tylko zasłony dymne.
  Cała Polska łącznie z ludźmi jest już zastawiona u bankierów. Żydom na dzień dzisiejszy należy z ustawy 447 , 300mld USD oraz odszkodowania wojenne w wys 800 mld USD dla Polski mają być przekierowane od Niemców do żydów. . I sprawa dnia dzisiejszego-
  Ma dopilnować depopulacji Polaków oraz ich zachipowaniu. Jest tylko jedno pytanie. Robi to z ochotą czy pod przymusem i szantażem. Reszta spraw to taktyka i szczegóły techniczne by plebs miał się czym zająć.
  Polecam poniższy tekst. Wiele wyjaśnia.
  *******8

  Napisane 78 lat temu a zdaje sie ,ze dzis ...

  " Jeden mlody diabel zapytal starego : Jak ci sie udalo zaprowadzic do piekla az tyle dusz? Stary diabel odpowiedzial : Wzbudzilem w nich strach! Odpowiedzial mlody :
  Super robota! A czego sie bali? Wojen? Glodu? Odpowiedzial stary :Nie, bali sie choroby!
  Na to mlody : czy to znaczy, ze nie zachorowali? Nie umarli? Nie bylo dla nich ratunku ?
  Stary odpowiedzial : alez nie,...zachorowali, umarli, a ratunek byl. Mlody diabel zdziwiony odpowiedzial : to w takim razie nie rozumiem???
  Stary odpowiedzial :
  Wiesz oni wierzyli, ze jedyna rzecza, ktora musza zatrzymac kazdym kosztem przy sobie jest ich zycie. Przestali sie przytulac, witac ze soba. Oddalili sie od siebie. Zrezygnowali ze wszystkich kontaktow spolecznych i z wszystkiego co bylo ludzkie! Pozniej skonczyly im sie pieniadze, stracili prace, ale to byl ich wybor, bo bali sie o swoje zycie, dlatego zrezygnowali z pracy nie majac nawet chleba. Wierzyli slepo we wszystko, to co slyszeli i czytali w gazetach. Zrezygnowali z wolnosci, nie wychodzili z wlasnych domow doslownie nigdzie. Przestali odwiedzac rodzine i przyjaciol. Swiat zamienil sie w taki oboz koncentracyjny bez przymuszania ich do niewoli. Zaakceptowali wszystko!!!
  Tylko dlatego, by przezyc chociaz jeszcze jeden mizerny dzien.... I tak zyjac, umierali kazdego dnia!!! I wlasnie w taki oto sposob bylo mi bardzo latwo zabrac ich mizerne dusze do piekla ..... "

  ByC.S. Lewis - "Listy starego diabla do mlodego '' ksiazka z 1942
 • @JAM.M 17:52:26
  Ekspiacja za aborcję
  naszdziennik.pl/wiara-kosciol-w-polsce/228325,ekspiacja-za-aborcje.html
 • @Lotna 17:55:46
  Oczywiście masz rację. To kręcenie młynka wokół spraw drugo i trzeciorzędnych jest naprawdę żenujące.
 • "O co chodzi Kaczyńskiemu?"
  -----------
  Z pewnością nie chodzi mu o dobro sierot po Polsce w atrapie Polski - jeżeli to wiemy - to dopiero można się domyślać o co mu chodzi.
  Wniosek?
  Natomiast Autor raczy sprawiać wrażenie, że powyższego nie wie - więc i prawidłowych wniosków nie wyciągnie.
 • @Lotna 17:55:46
  Wojna, wojna domowa, na gesty i na słowa... :)
 • @ikulalibal 15:01:40
  Co to się stało, że wróble intelektu wygnalo z domu? Ja przynajmniej walczę o galicyjska wioche, a Pan to niby kto?
  Co do pamięci, mam druzgocacy brak krótkotrwałej, poważnie.
 • no...
  ...nieźle żeś "aufor" zakrotochwilił;
  Czy może w dobie tego pandemonium bezrobocia - posadkę w tvn-ie sobie Acan mościsz?
  Z takimi "laurkami" jak ta propaganda pandemi to samego kurskiego byś Waść wygryzł ze stołka.
  No zdrówka życzę.
  pozdrowił
  r
 • @ikulalibal 13:26:55
  "Kilka sezonowych państewek Środkowej Europy to jeszcze nie "Świat"."-

  - to w pańskiej wypowiedzi/mentalności jest chyba kluczowe. Wie pan Syberia to też nie jest cały świat, nie mówiąc już o warozie w Palestynie; Czesi i Węgrzy mają swoich bohaterów, a Polacy ruskim zawsze dawali łomot, i nie tylko im. :] no. Może i zaścianek ale za to wybuchowy, twórczy i jakże żywotny! Wolałbym, żeby się Pan odseparował od idei sezonowości mojego państwa. Może Pan?
 • @zadziwiony 18:09:25
  Może podpowiesz, w którym miejscu w książce można znaleźć przytoczony przez ciebie fragment. Książkę posiadam, ale powyższego tekstu nie mogę znaleźć.
 • @JimA 04:04:28
  "Wolałbym, żeby się Pan odseparował od idei sezonowości mojego państwa."
  No, skoro to Pana państwo, nic dziwnego że gnije....
 • @JimA 04:04:28
  "a Polacy ruskim zawsze dawali łomot, i nie tylko im. :] no."
  I w tym jest nasz tragedia. Wygrywaliśmy bitwy, ale przegrywaliśmy wojny. Nawet wiktorii grunwaldzkiej nie potrafiliśmy wykorzystać. O tzw. "cudzie nad Wisłą" nawet nie wspomnę.
  Cóż, widocznie te wojny nie były w interesie naszych prymasów, kardynałów, biskupów....
 • no
  ja się tylko pytam, kiedy i jakie wojsko zbuduje most pontonowy... bo wyraźnie prezesowi wybiło i wypadałoby te ścieki nie w Polskę tylko do oczyszczalni skierować.
 • @Zawisza Niebieski 13:02:03
  Konstytucja do zmiany. Halo Lewica. Halo Koalicja Obywatelska. Jak wam się nie podoba Konstytucja, to zróbcie demonstracje pod domami syna enkawudzisty i ubeka pijaczyny Stolzmana aka Kwaśniewskiego i Millera, a nie Kaczyńskiego. To przecież nie jest wina PiS, że ustawa jest sprzeczna z Konstytucją, a Trybunał mówi o tym od kilkunastu lat. Zwracam też uwagę, że zdanie odrębne wyraził akurat PiS-owski nominat i ich były poseł, Piotr Pszczółkowski. Oraz, że gdyby nawet podmienić wszystkich dublerów na tych właściwych, to wyrok byłby taki sam. Bo przecież Trybunał (ten „Julii Przyłębskiej” jak „Andrzeja Zolla” i „Andrzeja Rzeplińskiego ”), sąd prawa, badał konkretne zapis z konstytucją, której patronem był syn enkawudzisty i ubeka pijaczyna Stolzman aka Aleksander Kwaśniewski – najpierw jako szef komisji konstytucyjnej aż po swoją prezydenturę, gdzie ją podpisał i rozesłał Polakom. Protestującym pod domem Jarosława Kaczyńskiego przypominam, że akurat on chciał innego tekstu. I tak za czasów Przyłębskiej , tak za Zolla i Rzeplińskiego Trybunał orzekał w ten sam sposób.
 • @SZS 09:30:50
  Koniecznie chcesz pogadać?
 • @kula Lis 69 10:00:59
  bo oni już tak mają, wybiórczo, raz im się konstytucja podoba, a raz nie, taka to opozycja jest. to jest nic innego jak agentura rozpadu, z tym, że teraz na wielką skalę, wciąż ta sama, światowa...
  Pozdrawiam
 • @kula Lis 69 10:00:59
  Wklejasz kilkukrotnie te same komentarze.
  //tomo.neon24.pl/post/158540,smak-wlasnego-ogona#comment_1731685
  //macgregor.neon24.pl/post/158549,reka-szatanow-i-slepy-miecz#comment_1731701

  To się fachowo nazywa flood.
 • @stroiciel patafianów 12:38:12
  Odczep się od Kuli! możesz mu buty czyścić patafianie!
 • @JimA 12:44:20
  Kula chodzi boso i mu nogi śmierdzą. Tak go sobie wyobrażam.
  I nie krzycz, bo się kula przestraszy i zacznie jąkać jeszcze bardziej
 • @JimA 13:10:11
  Cytat: "Amen"

  To była twoja modlitwa?

  amen «wyraz używany na zakończenie modlitwy lub przysięgi»
  https://sjp.pwn.pl/szukaj/amen.html
 • @stroiciel patafianów 13:19:41
  Odstaw leki, prochy i co tam bierzesz lub nadużywasz, odstaw też wiki małolacie. EOT
 • @JimA 13:23:32
  Cytat: "EOT"

  Wykryty język łaciński - GNIĆ
  https://translate.google.pl/?hl=pl&tab=rT#view=home&op=translate&sl=auto&tl=pl&text=EOT
 • @Vinto 09:15:11
  Może źle szukasz, może ktoś wykreślił- to niezbyt ważne. Istotna myśl zawarta w tym.cytacie, myśl która ma skłonić do refleksji -dokąd zmierzamy.
 • @JimA 14:19:50
  To w końcu gnijesz czy nie gnijesz?
 • @JimA 19:28:42
  Cytat: "A jak myślisz, ośle?"

  Myślę że gnijesz. Jesteś żywym trupem oślicy.
 • @JimA 19:46:29
  Cytat: "nawet mi się podobasz."

  A ty mnie nie.


  Cytat: "Potrafisz co potrafisz ale pewnie nic więcej."

  Taka jednostka jak może sprostać wszystkiemu i niczemu więcej :D
  https://youtu.be/UiNPzGF7aew
 • @JimA 20:11:10
  Cytat: "Nie wiem jak ci pomóc? Zgłoszę do admina, że cierpisz na covid"

  Mnie nie możesz pomóc. Masz zbyt gładki mózg.
  Ale miałaś kontakt ze mną, więc pomóż sobie i natychmiast poddaj się autokwarantannie.
 • @JimA 20:16:06
  Cytat: "Wszyscy pochylamy się nad twoją nienawiścią"

  Ilu was jest?
  I uważajcie z tym pochylaniem, żeby was jakieś gendery nie uszczęśliwiły od tyłu.
 • @JimA 20:31:06
  Cytat: "Słyszysz już głosy."

  Mam włączony telewizor, to słyszę głosy.
 • @JimA 21:02:12
  Cytat: "Fortepian słuchaj... Może to zabrzmi dziwnie, ale weź się ogarnij, chociaż na tydzień, dasz radę. Wierzę w ciebie"


  Dobrze klawicymbale. Wygadaj się, wywnętrz, odreaguj swoje dramaty życia codziennego i może się uspokoisz.
  Zdrowia życzę. Głównie psychicznego.
 • @JimA 21:32:43
  Cytat: "Jestem zdrowy"

  Każdy wariat tak twierdzi :D


  Cytat: "Gdybyś miał problem, zadzwoń. :)"

  Nie mam dzwonka. Dziadek miał taki do przywoływania służącego, ale gdzieś zginął ten dzwonek przy przeprowadzkach.
 • @JimA 21:36:17
  Cytat: "ile ci płacą?"

  Ale którzy?
 • @JimA 21:46:48
  Cytat: "mogę Ci dać nr telefonu. Chcesz?"

  Nie chcę.
  Ani adresu ani nagiej fotki też nie.
 • @JimA 22:06:27
  Cytat: "Kolorowych życzę. Pa:)"

  No to ci pa też.
  Kolorowych nie piję.
 • @JimA 22:50:57
  Cytat: "Marta, daj spokój. Możesz?"

  Nie jestem Marta.
  A ty idź idź już spać, bo widać że zmęczona jesteś.
  Porządne kobiety w nocy śpią a nie uprawiają korespondencję z obcymi facetami.
 • @JimA 22:59:44
  Lepiej zgłoś się do lekarza.
  Jeśli jeszcze się nie leczysz, to podałem ci link.
  Tutaj: //si.neon24.pl/post/158555,strategia-na-rzecz-wiary-i-rozumu#comment_1732092
 • @JimA 22:59:44
  Przestań mi zapychać skrzynkę poczty wewnętrznej swoimi idiotyzmami.
 • @zadziwiony 14:15:20
  Zgadzam się jak najbardziej z kontekstem i myślą zawartą w przytoczonym cytacie.
  Zapytałem tylko dla tego, bo może nie dość uważnie przejrzałem tę książkę i chciałem wydrukować sobie cały list.
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930