Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
513 postów 11633 komentarze

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Czy Polsce grozi wojna domowa?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zawsze byłem daleki teoriom spiskowym, ale patrząc na dzisiejszą sytuację widzę zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa.

Jeśli wierzyć sondażom, przy całej mojej sceptyczności, przy całym przekonaniu, że te sondaże, które trafiają do Polaków a nie do poszczególnych partii mają na celu kształtowanie poglądów Polaków i podgrzewanie jednego z elektoratów „wszystko by nie wygrał drugi widzę rysujące się wyraźne niebezpieczeństwo.
 
Sondaże wykazują iż różnice między kandydatami są w granicach błędu statystycznego. czyli praktycznie w ramach błędu statystycznego możemy usłyszeć, że wygrał kandydat A albo B.
 
W niedzielę po zamknięciu lokali wyborczych ogłoszone zostaną wyniki, które przy naszym skłóconym społeczeństwie spowodują iż elektorat kandydata A pójdzie spać w pełni usatysfakcjonowany, bo ich wizja Polski wygrała, a elektorat kandydata B łzy będzie topił w poduszce. Co będzie, gdy jednak rano w gazetach zobaczymy, że na podstawie wyników z 90% komisji wygrał jednak kandydat B? Co będzie jeśli pojawi się kolejny Macierewicz, co będzie rzucał totalne bzdury, by tylko znaleźć „masę krytyczną”, która spowoduje samoczynne powstawanie różnych teorii spiskowych? Czy wtedy uwierzymy mężom zaufania, których dla obrony Polski przed eskalacją wojny „polsko – polskiej” powinno być jak najwięcej?

Czy też druga strona ogłosi "wybory zostały sfałszowane" i przystąpi do siłowego przywracania "prawidłowego wyniku wyborów".
 
Te wybory, bardzo zła kampania wyborcza, kampania, w której brak odwagi ze strony PiS i Andrzeja Dudy, wspieranego przez TVPiS, która nie zgodziła się na wspólną debatę organizowaną przez różne media kształtujące opinię publiczną w Polsce i sama zorganizowała „debatę dla Andrzeja Dudy”, w bezpiecznym dla niego środowisku. Jak by na to nie patrzeć, degradacja naszego państwa doszła do granicy, za którą już tylko rozwiązania siłowe, a to przeraża. Jakże proroczo w obliczu tego brzmią słowa, które miał wypowiedzieć Rajmund Kaczyński, ojciec „braci” „Boże, uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami

KOMENTARZE

 • Rzeczywiście, nie widzę dla Polski żadnych szans, jeśli są osobnicy co na poważnie
  twierdzą, że "nie zgodziła się na wspólną debatę organizowaną przez różne media kształtujące opinię publiczną w Polsce", tylko "sama zorganizowała „debatę dla Andrzeja Dudy”, w bezpiecznym dla niego środowisku. ".

  Moralność kalego wiecznie żywa.

  i nie jest tak, że po wyborach ktoś będzie spać spokojnie,

  albo zostanie tak jak teraz, iż krzykliwa mniejszość będzie wciąż ujadała,

  albo przegrana większość utraci swoje państwo, a owi krzykacze obudzą się z ręką w nocniku.

  Jak może przegrać większość? Ano może. W wyborach uczestniczą też osobnicy całkowicie niezrównoważeni psychicznie, którzy nie mają pojęcia ani o polityce, ani o skutkach swoich wyborów, za to są wściekli, a jak wiadomo, ta choroba unicestwia instynkt samozachowawczy.
 • @interesariusz z PL 21:55:30
  Jie widział Pan, że w TVPiS pytania zostały tak przygotowane, że były kłopotliwe fla Trzaskowskiego, zaś ważnych dla polaków spraw nie ujmowały"? TVPiS miało szansę, a Trzaskowski mimo tego, że każdy wiedział co przygotuje TVPiS zdecydował się wziąć udział w debacie.

  Mimo tego "cykor Duda" jakoś nie błyszczał.

  To uczciwie jest, by w drugiej debacie Duda stanął przed pytaniami dla niego trudnymi, których nie znał. A mimo to zaproponowano debatę różnych mediów, TVPiS nie zgodził się na taką połączoną debatę, a "Cykor" Duda z płaczem uciekł pod ramiona chroniącego go TVPiS.
  Mylę się?
 • @interesariusz z PL 21:55:30
  //W wyborach uczestniczą też osobnicy całkowicie niezrównoważeni psychicznie, którzy nie mają pojęcia ani o polityce, ani o skutkach swoich wyborów, za to są wściekli, //

  Zgadnij kto mi przyszedł na myśl pierwszy? :))
 • @Zawisza Niebieski 22:19:51
  Wyobrażasz sobie to wycie w poniedziałek o świcie? :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:23:13
  Trolli wycie, to muzyzyka dziś dość powszechna, przecież oni co dzień dają koncert, że "cykor" nie ma 70% poparcia, tyle, że jak wieczorem wygrał "cykor" a rano "cykorowi" taczki podstawią, to oni gotowi ruszyć na Polaków. Wtedy rzeczywiście możemy mieć duże problemy.
 • Czy Polsce grozi wojna domowa?
  "Czy Polsce grozi wojna domowa?".... żartowniś z Autora sie zrobil. Jakich to "Polakow z Polakami" ma byc wojna ?????
 • autor
  No to macie przechlapane.

  "Boże chroń Neon przed takimi blogerami."
 • wojny domowej nie bedzie,
  chociaż przetrzepać skore volksdeutschom bardzo by się przydało.
 • @Zawisza Niebieski 22:19:51
  Takie debaty nie mają żadnego sensu, najlepszym przykładem była słynna kropka nad i. Mechanizm pogrążania delikwenta ten sam.

  Kandydat winien się tłumaczyć ze swojej działalności, i to nie przez minutę.

  Ponadto, znacznie ważniejsze od cech kandydatów jest to, kto za nimi stoi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:21:40
  nie, czyżbyś naprawdę myślał, że najgłośniej ujadasz?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:23:13
  Ty sobie wyobraź jesień.
 • @Zawisza Niebieski 22:30:18
  Ciekawi mnie to ubliżanie od trolli. Czy naprawdę uważasz, że w ten zaściankowy neon jakiś troll zagląda?

  Polacy będą mieli problem sami ze sobą. Cała żółć z góry leje się na dół. Nie tylko partyjni skoczą sobie do gardeł.
 • @Zawisza Niebieski 22:19:51
  Tak
 • ⭐⭐⭐⭐⭐
  Cykor 12.07.2020 przegra ❗❗❗

  Już ma taczki zarezerwowane z nawigacją go to Israel :)))))

  Salution :)))))) ✔✌
 • C D .....
  https://m.neon24.pl/5f84559c467dbf8d274fc797503480dd,14,0.jpg


  https://m.youtube.com/watch?v=JoW7N2veq8c

  Żydo prezydent of Polin ❗❗❗

  Niech każdy ten film zobaczy i sam osądzi kogo interesy reprezentuje PIS i Duda.

  Mało że Dyda popiera neobanderowską upadline to jeszcze popiera izraelską okupację Palestyny i okupację przez żydów Syryjskie Wzgórza Golan i ani jednego słowa potępienia izraelskich zbrodniarzy którzy mordowali i mordują ludność cywilna i palestyńskie dzieci.


  Duda wy PAD z pałacu na śmietnik historii.
 • @Leonardo da Vinci 05:28:27
  Dosyć chamskich propagandowych wpisów!
  Precz z analfabetyzmem!


  1. Prezydent Viktor Orban przy ścianie płaczu:

  https://static.timesofisrael.com/www/uploads/2018/07/000_17T2YB-640x400.jpg
  Photo -The Times of Israel

  2.Były premier Rosji Miedwiediew przy ścianie płaczu:
  https://static.timesofisrael.com/www/uploads/2016/11/Untitled-33.jpg
  Photo- The Times of Israel
 • @AgnieszkaS 06:37:43
  Prezydent Putin przy ścianie płaczu:

  https://jtf.org/wp-content/uploads/2017/05/western_wall_vladimir_putin.jpg
  Photo -itf. org
 • 5 x *
  Ja nie mam żadnej wątpliwości. Wojnę domową mamy jak w banku i powinniśmy się o nią modlić przytomnie. Społeczeństwo jest podzielono do granic nieprzytomności i każda strona ma bezkrytyczną wiarę w zwycięstwo. To pachnie wojną.
  Polska musi zacząć budować instytucje państwa konsensusu społecznego i w pierwszej kolejności powinniśmy wywalić na śmietnik historii paranoicznego bolszewika Kaczyńskiego wraz ze swoim "substytutem".
 • @AgnieszkaS 06:40:55
  Prezydent Macron przy ścianie płaczu:

  https://www.mondialisation.ca/wp-content/uploads/2020/01/Capture-d%E2%80%99%C3%A9cran-le-2020-01-27-%C3%A0-19.18.27.png

  Photo -Mondialisation.ca
 • @AgnieszkaS 06:40:55
  Pani Agnieszko, wizyta pod "ścianą płaczu" to jest normalny etap wizyty w Izraelu, a, że żydzi wymagają pewnego stroju to trzeba to uszanować i nie ma w tym, żadnego problemu. To co mi się nie podoba, to Hanuka w pałacu prezydenckim oraz to, że w czasie uroczystości w obozie śmierci Duda dobrze bawił się ze środowiskami żydowskimi, zaś Polaków nie wpuszczono do obozi-muzeum.
 • @Zawisza Niebieski 06:58:17
  "Pani Agnieszko, wizyta pod "ścianą płaczu" to jest normalny etap wizyty w Izraelu,.."

  Panie Zawisza, dziękuję za napisanie tego zdania.

  Właśnie przejrzałam sobie przebogaty zbiór zdjęć i stwierdzam, że prezydenci, niezależnie od przynależności partyjnej, celebrowali święto Chanuki w prezydenckim pałacu.

  Jestem gorącą zwolenniczką oddzielenia polityki od religii. Wtedy jest mniej konfliktów.
 • @Zawisza Niebieski 22:19:51
  Nawet w Końskich była ustawka. Pozwolili PiSIrów autobusami
 • @Zawisza Niebieski 22:30:18
  To ludzie, którzy dali sobie nałożyć maski. Żadna siła rewolucyjna
 • @AgnieszkaS 06:37:43
  Ale Amerykanka ma idoli. Z tym, ze Orbana nie dymają tylko z nim negocjują. A Dudzie wydaje się polecenia. "SIad płaski do laski". I Duda siedzie
 • Ale bzdury
  Aby wybuchła wojna domowa, potrzeba odważnych i chętnych do wojaczki ludzi, gotowych oddać życie za...IDEE. Nie za jednego czy drugiego żałosnego aparatczyka, tylko za ...IDEE. Czy w Polsce są tacy ludzie? Poklepać w klawiaturę komputera- tacy chojracy to są, ale nadstawiać karku aby jedna banda wygrała a druga przegrała. Nic z tego.
  Obecna "epidemia" pokazała, że Polacy w 95% to durnie i tchórze, którzy boją się zdjąć maseczki w sklepie (w której się duszą), którzy (jak Interesariusz) srają w pory przed wirusem którego nie ma, którzy kablują jeden na drugiego za brak maseczki, itp, itd . Tacy ludzie nie zrobią żadnej rewolucji ani nie skoczą sobie w realu do gardeł. Naubliżają sobie anonimowo w internecie i tyle! Na szczęście dla nas!
 • @AgnieszkaS 07:18:50
  Ale tylkow Polin. Z tym, ze ci najbardziej tępi, jak zdrajca iprzygłup Lechu K. (tak powinien być określany) i Andrzej Duda (upośledzonego bym po Trybunałach nie ciągał)
 • @władek 08:10:40
  Pełna zgoda.
 • @Wican 08:11:06
  "Nie ważne kto będzie w Polsce rządził, interes Izraela będzie zawsze zabezpieczony" - "prezydent tysiąclecia" w knesecie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:43:15
  I tojestprzerażające. Tego parcha pochowali na WAWELU. pARCHA I GŁUPKA.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:43:15
  A co z Polską się pytam?
  Czy to pytanie jest dzisiaj na miejscu?
  Może już nawet nie powinniśmy zadawać takich pytań?
  "Przecież dostaliście 500 zł!" - powie Kaczyński.
  Mało Wam dałem?
  I są tacy którym to w zupełności wystarczy.
  Przecież jak nastanie Trzaskowski to każdy będzie miał obowiązkową sesję z jakimś "homosiem" raz w tygodniu.
  A więc głosujcie na Dobrą Zdradę!
 • @Leonardo da Vinci 05:16:34
  Ciekawe gdzie ciebie taczki wywiozą jak Duda wygra? Do Syjamu,na Madagaskar a może do San Escobar lub do Moskwy???
 • @Wican 08:46:52
  A kto powiedział, że on tam zostanie na wieki?
 • @władek 08:10:40
  uspokoj sie , nie zawracaj glowy w biedrze jest promocja i w lidlu jest promocja , MY Naród mamy wieksze problemy niz jakas wojna . MY nie chcemy wojny my chcemy grilla i piwa w promocji , no jakis smartfon jeszcze moze byc .
 • @Robik 08:56:21
  Dobrze, że moje dzieci są już dorosłe. Nie będą musiały się obowiązkowo masturbować.

  Ale może to nie jest zły pomysł? Ograniczył bym jednak do dzieci PO PiSowców. Lepiej, żeby się nie rozmnażały.
 • @matterhorn 08:57:13
  A jak przegra?
  Na to się zanosi...
 • @autor @all
  Jeżeli taka wojna miała by wybuchnąć to trzeba szczerze przyznać,że ciężko na nią zapracowaliście.
  PIS większością głosujących ( ok 7 milionów Polaków) wygrał wybory parlamentarne.I co??? Wy Pojebki zamiast uszanować ten wybór od pierwszego dnia po wyborach urządzacie dzień w dzień festiwale nienawiści pełne jadu dla przeciwnika .Nie było dnia przez te 5 lat abyście nie wylali kubła pomyj i nie obrzucili gównem PIS-u,Kaczora i wszystkiego czego by nie zrobili.Waszą dewizą jest przecież hasło"demokracja jest wtedy jak my jesteśmy u władzy.Przez osiem lat rozkradaliście majątek narodowy sprzedawaliście za bezcen wszystko co się dało stocznie kopalnie fabryki.Dziś nie pozostało po nich śladu.Ukradziona kasa się skończyła dlatego tak wyjecie i chcecie powrotu "aby było tak jak było"
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:16:16
  to fakt zanosi sie na burze , nawet prognozy przewiduja na jutro i pojuterze ingerencje sily wyzszej i ochlodzenie atmosfery "wyborczej "
 • @matterhorn 09:19:05
  "PIS większością głosujących ( ok 7 milionów Polaków) wygrał wybory parlamentarne.I co???"
  No właśnie I CO?
  I co z tym zwycięstwem zrobił?
  Nawet nie wypowiedział konwencji stambulskiej!!!
  Teraz zaś straszą Trzaskowskim!
  Debile ale oszuści!
 • WOJNA????????
  A KTO MIALBY SIE BIC ZYDZI Z CHAZARAMI ORTODOKSAMI? TEN NIESZCZESLIWY KRAJ JUZ JEST SKONCZONY..WOJNA SIE WLASNIE KONCZY TERAZ TRWA PRZYGOTOWANIE DO POSPRZATANIA TEGO BALAGANU PO POLAKACH.
 • @Wican 08:09:43
  nie CIA podłożyła podwaliny pod współczesne Węgry.
 • @Zawisza Niebieski 22:19:51
  "Jie widział Pan, że w TVPiS pytania zostały tak przygotowane, że były kłopotliwe fla Trzaskowskiego, zaś ważnych dla polaków spraw nie ujmowały"? TVPiS miało szansę, a Trzaskowski mimo tego, że każdy wiedział co przygotuje TVPiS zdecydował się wziąć udział w debacie. "

  Co ty tu pierdzielisz PO-paprańcu.
  Przecież ten wiecznie naćpany i zarośnięty jak cap szambonurek nie odpowiadał na żadne pytania tylko pluł jadem na PIS i Kaczyńskiego.Gadał co mu ślina na język przyniosła.I nikt mu nie przerywał ani nie wypierdzielił ze studia tak jak robią te twoje "różne media kształtujące opinię społeczną"

  Łgarstwo goni łgarstwo.

  Przecież Duda proponował debatę organizowaną przez trzy media główne w Polsce.Polsat nawet zgłosił chęć zorganizowania takiej debaty z udziałem TVP i TVN i co??? ano sztab narkomana i ćpuna trzaskalskiego pokazał im środkowy palec i nie odpowiedział na ofertę Polsatu.

  Kłamiesz i manipulujesz niczym "Trybuna Ludu"Rzucasz oszczerstwami powtarzanymi za żydowskimi mediami dla Polaków nie przedstawiając żadnego choćby najmniejszego dowodu.
 • @Mazjan 22:51:38
  No i kto będzie tracił życie dla Dudy lub Trzaskowskiego? Chociaż w obronie Konstytucji dwóch chorych psychicznie się podpaliło. Ich nazwiska zginęły w mrokach niepamięci, choć było to niespełna rok temu.
 • @władek 08:10:40
  Stoisz na głowie.

  Durnie to ci, co z całą nonszalancją demonstrują innym, iż mają gdzieś ich bezpieczeństwo zdrowotne, i ich strach, i nie pójdą z szacunku dla innych nawet na tak drobne ustępstwo, jak noszenie maseczki w tłumie.

  A Ty jesteś durniem, ponieważ bredzisz o "duszeniu się w maseczce", gdy tymczasem prawda jest taka, iż maseczka mniej przeszkadza w intensywnym oddychaniu podczas wysiłku niż przyłbica. Intensywnym, co nie ma miejsca w sklepie.

  Dobrze że świrusa nie ma. Ludzie zdychają z powodu złego uroku, a nie jakiejś tam zarazy. A czy w ogóle ktokolwiek, kiedykolwiek widział jakiegoś mikroba ?
 • @matterhorn 09:55:47
  Dziś dopiero piątek a Ty już masz takie ciśnienie?
  Trochę luzu :)
  Ja w żadnym wypadku nie będę w poniedziałek płakał bo żaden z kandydatów nic mi nie da, sam muszę zapracować.
  Ale jak wygra Duda to stracimy szansę na wyjście z matni.
 • @Zawisza Niebieski 06:58:17
  No i ten Kneset na Wawelu.
 • @matterhorn 09:19:05
  nie skończyła się. Efekt wynika z tego, że ci, no się nachapali, stoją w cieniu, a polityczne słupy są na żołdzie. Nie rządzą, to i żołd cieńki.

  Zatrważające jest, jak wielu Polaków wierzy krętaczom w sprawie naruszania konstytucji.

  Tymczasem prawda jest taka, iż konstytucję najczęściej łamią "konstytucjonaliści". Od tego są, za to im płacą.
 • @Robik 09:32:05
  Wygrana była za mała. Za mała, aby pozbyć się pasożytów.
 • @interesariusz z PL 10:01:46
  //maseczka mniej przeszkadza w intensywnym oddychaniu podczas wysiłku niż przyłbica.//

  To chyba oczywiste. To po co nosisz jednocześnie jedno i drugie?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:03:04
  Tak, zamiast stać po szyję w matni, lepiej zanurkować.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:08:28
  Dlaczego znów zgrywasz pojeba? Co ci daje pomówienie sprzeczne z moimi oświadczeniami? Niczym nie różnisz się od totalniaków, plujących kłamstwem w żywe oczy. Coraz bardziej się odkrywasz. Przeczytaj jeszcze raz uwagę matterhorna
  https://Zawisza.neon24.pl/post/156387,czy-polsce-grozi-wojna-domowa#comment_1697541

  bo to o TOBIE.
 • @interesariusz z PL 10:11:03
  Dokładnie! Trzeba zanurkować i mocno odbić się od dna.
 • @interesariusz z PL 10:14:57
  //Dlaczego znów zgrywasz pojeba? //

  Widzę, że przedwyborczy amok sprawił iż zacząłeś używać knajackiego języka. To smutne...

  Komentarz matterhorna absolutnie mnie nie dotyczy bo ja nie jestem zwolennikiem PO. Dla mnie PiS PO to jedno zło.

  A mój komentarz do Ciebie to była tylko taka mała złośliwość. Ty mi fundujesz dużo większe :)
 • @Zawisza Niebieski 22:30:18
  Kto ma policję i armię, ten będzie decydował. A kto ma? PiS. Co zrobi? Czas pokaże.
  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:25:45
  Powinieneś wiedzieć, dorosły z Ciebie człowiek, ale też i dziecko wie, że w bójce każdy następny cios jest silniejszy. Sam się wstydzę, ale trudno. Zwracam tylko uwagę, iż użyłem tej inwektywy w podwójnym znaczeniu, pojeb, i POjeb.

  Ja, w odróżnieniu od Ciebie, nie jestem hipokrytą.

  Ty tylko deklarujesz, że nie jesteś zwolennikiem PO. Twoje czyny w postaci propagandy, jaką siejesz, świadczą o czymś przeciwnym. Stajesz na głowie, aby PO mogło szachować wybraną demokratycznie większość, i tym sprawowało faktyczne rządy. Ty chcesz unieważnić, tak samo jak pojeby, wynik wyborów do sejmu, wyborów, których z powodu szaleństwa Polaków, PiS nie wygrał zdecydowaną przewagą. Stąd łapownik na 3 stanowisku w państwie. Mam nadzieję, że pojeby są z niego dumni. Ja nie. Nie rozumiem, jak takie osobniki mogą rządzić państwem, mieć istotny wpływ, na to, co się dzieje. Bardzo nisko Polacy upadli, nie mogąc zrzucić niegodnych w niebyt.
 • @AgnieszkaS 06:44:55
  Wszyscy jesteśmy Żydami, jak twierdzi A.Duda...oczywiscie wszyscy my, Żydzi w strukturach władzy rzekomo " narodowych" rządów. Nadzieja w Chinach, Korei, Iranie i....odrodzonej Słowiańszczyźnie.
 • @Zawisza Niebieski 22:30:18
  Takie są konsekwencje parcia do niekonstytucyjnych wyborów. Rozpierducha jest niemal pewna w wariancie " zwyciestwa" zarówno jednej, jak i drugiej marionetki prezydenckiej. System jest zgniły i wymaga radykalnej zmiany...jak mówi przysłowie z gó..a bata nie ukręcisz.
 • @interesariusz z PL 10:07:36
  Bzdura.
  Gdyby chcieli to mogli to zrobić.
  Nawet nie próbowali.
  Bo nie chcieli!
 • @Robik 11:11:58
  Powiedział mędrzec, który zna wszystkie przeszkody, a zwłaszcza nadwładzę sędziowską.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:25:45
  Uderzyłeś również w ton znajomości, a więc nadmienię, że się z Tobą spieram, zamiast Cię olać. Tyle wysiłku nie wkłada się prostowanie poglądów byle komu.
 • @stanislav 11:08:12
  Kaczyński na przymusową " emeryturę", Kurski na kierownika plaży w Sopocie, a tęczowych liberastów na " przymusowe wakacje" na Ibizę.Morawieckiwgo i Glapińskiego na dyrektoròw Santander Bank na Kanarach, a w razie niezadowolenia na jako agronomów winnic na pd- wschodnim Podkarpaciu.
 • @interesariusz z PL 10:47:49
  //Ty tylko deklarujesz, że nie jesteś zwolennikiem PO. Twoje czyny w postaci propagandy, jaką siejesz, świadczą o czymś przeciwnym. //

  Wielokrotnie pisałem dlaczego zagłosuję na Trzaskowskiego. Reszta to twoja chora wyobraźnia i fobie.
 • @matterhorn 09:19:05
  "PIS większością głosujących ( ok 7 milionów Polaków) wygrał wybory parlamentarne."

  PiS ma dużo większy elektorat negatywny niż pozytywny!!


  Przytoczę za moją notką: https://spartakus.neon24.pl/post/155364,iii-wojna-swiatowa-trwa-pobudka
  Dla zobrazowania przytoczę liczby z wyborów 2019.

  Ilość uprawnionych wyborców = 30111000
  Ilość oddanych głosów ważnych = 18470710
  Frekwencja = 61,74% (liczona wraz z głosami nieważnymi)
  Ilość oddanych głosów na PiS = 8051035
  Ilość oddanych głosów na opozycję = 10419675

  Z prostej matematyki wynika:
  PiS dostał 43,59% głosów, czyli o prawie 2,4mln głosów mniej od opozycji, dzięki używanej metodzie liczenia d'Hondta (promującej wielkie ugrupowania) 43,59% = 51% miejsc w sejmie.

  Na zakończeni zapytam, dlaczego prawi i sprawiedliwi mający pełnię władzy wraz z upolitycznionymi sądami nie wsadziły Tuska i tej całej bandy złodziei do więzień za obrabowanie Polski?????
  Odpowiedź jest tylko jedna, bo to ta sama banda, tylko pod innym szyldem: "My nie ruszamy waszych, a wy nie ruszacie naszych", zasada kruk krukowi oka nie wykole wciąż obowiązuje.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:25:04
  Cześć. Z tymi wyborami mam problem, bo wybór jest pozorny. Ktoś dobrze to nazwał, to jest plebiscyt. W pierwszej turze głosowałem na Bosaka ponieważ najbliżej mi do konfederacji ideologicznie, a Bosak zaskoczył podczas wywiadów intelektem, wyszkoleniem, przygotowaniem, na tle innych kandydatów błyszczał, a chciałem w zasadzie zagłosować na Jakubiaka. Dziwną sprawą jest niewiarygodnie szybkie zliczenie głosów i wynik zgodny z exit poll, mam podejrzenia graniczące z pewnością, że głosowanie głosowaniem, a wyniki były dużo wcześniej ustalone!

  Od kilku dni rozmyślam nad kilkoma wariantami mojego udziału w drugiej turze wyborów, niestety każdy jest zły :(
  W zasadzie me myśli w rozkroku pomiędzy bojkotem, a oddaniem nieważnego głosu. Duda i Trzaskowski to konie wystawione przez tego samego szulera, dwie twarze tego samego medalu o nazwie NWO. Każdy z nich chce dobra dla swoich mocodawców oraz kamaryli. Oboje mówiąc Naród myślą o żydach, mówiąc o obywatelach myślą o tych z polskimi paszportami hurtowo wydawanymi w TelAviwie, mówiąc Polak myślą Goj.. Różnica taka, że jeden chce robić dobrze Usraelowi, a drugi Jewrunii, to żadna różnica! To są dwie odnogi tej samej hydry z czerwoną tarczą na głowie..

  Jednak czytając pisowskich pretorian, oglądając TVPiS, dochodzę do wniosku, że bardziej skundlić się już nie da i każda opcja jest lepsza od Budynia. Nawet Michael Schudrich na prezydenta byłby lepszy.. Polacy może wtedy by przejrzeli na oczy, że to już Polin i żydzi rządzą oficjalnie, a nie zakulisowo. Co do Trzaskowskiego:jego jedyna zaletą jest to, że jak wygra, to kulawa kaczka nie będzie chociaż po pałacu prezydenckim panoszyć.

  Jak to mawiają; nie chcem ale muszem.. zagłosować na Trzaskowskiego.

  Pozdrawiam
 • @wk..ny 17:41:19
  chcesz, chcesz, to co napisałeś, to tylko zasłona dymna, po co Polacy mają dychać, lepiej przycisnąć im tak śrubę, aby wymarli.
 • @wk..ny 17:01:34
  Sądy są upolitycznione, tylko po przeciwnej stronie. Sądy też nie znoszą kaczyzmu. Dlatego nikogo do pierdla nie dało się wsadzić.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:25:04
  No więc zagłosujesz na Trzaskowskiego, bo odpowiada Ci przejmowanie kamienic na podstawie "własności" uznanej przez prawe sądy, bo podoba Ci się prywatyzacja służby zdrowia, bo podoba Ci się strzyżenie baranów, bo lubisz masonów i niemiaszków.

  Jak by Ci się to wszystko nie podobało, to nie mógłbyś głosować tak, jak zapowiadasz.
 • @interesariusz z PL 19:30:14
  Kolejny raz muszę stwierdzić, że pieprzysz głupoty. Na tej samej zasadzie mogę zacząć pisać, że jesteś buddystą albo nawet świadkiem Jehowy. Wiem jednak z całą pewnością, że jesteś zdeklarowanym PiSiorem.

  Nie mam już siły ci tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem...
 • @wk..ny 17:41:19
  Ja też "nie chcem ale muszem".
 • @interesariusz z PL 19:26:25
  //Dlatego nikogo do pierdla nie dało się wsadzić.//

  A jak miało się udać skoro prokuratura (całkowicie pod kontrolą PiS) nie przeprowadziła żadnego śledztwa i nie złożyła żadnego aktu oskarżenia?

  Opanuj się i przestań się kompromitować.
 • @wk..ny 17:41:19
  ty debilu! glosowałeś na Bosaka, szacun, ale glosując na tęczowego pajaca- zwolennika adopcji dzieci przez homosow zdradzasz ideały Konfederacji !!!
  nie ma czegoś takiego jak "głoś przeciwko Dudzie" !!!
  Konfederata chce glosować za ukryta opcja niemiecka?
  idź do Brauna, niech ci wytłumaczy, co to znaczy volksdeutsch i co powinien dostać volksdeutsch od Polaka, głos czy kilka gram ołowiu?!
  "Jak to mawiają; nie chcem ale muszem"- jeszcze cytować bolka na swoje usprawiedliwienie?
  jeszcze wiele gnojówy czaskoskiego w Wiśle musi upłynąć, aby Konfederacja była gotowa na przejecie władzy w Polsce.
 • @marek13 22:22:32
  Nie podniecaj się tak.
  Ja głosowałem na Bosaka a teraz zagłosuję przeciwko Dudzie.
  I co mi zrobisz?
 • @marek13 22:22:32
  Właśnie mając na uwadze poziom kultury oraz intelektu na granicy debilizmu wyborców Dudy, czego jesteś książkowym przykładem, zdecydowałem zagłosować na Trzaskowskiego. To tacy jak Ty zmusili mnie do takiej decyzji.
  "Ukryta opcja niemiecka"?? nie ma czegoś takiego!!!
  Jest opcja usraelska i jewrounijna; wybieramy tylko między nimi, a są to w zasadzie dwie strony tego samego medalu NWO.
  Poziomem buty, arogancji, chamstwa, kłamstwa niekompetencji oraz zadłużania kraju PiS dawno przegonił PO. Tylko oczadziali widzowie TVPiS mający medialną sieczkę w głowie tego nie widzą.. Ostatnio prawie porzygałem się oglądając tą prymitywną propagandę za 2mld złotych :(
 • @SolidarnyX 14:22:04
  z powyższego zrozumiałem wiele.. jesteś jednym z 400 osób w pałacu prezydenckim.. dajesz głos, szczekasz na zawołanie..

  Latarnie czekają na takich jak Ty...

  Tylko anihilacja kurewstwa może sprawić, aby Polska była Polską, nie żadne rzeczy pospolite..

  Tak po polsku, po słowiańsku powiem Ci; SPIERDALAJ, BO UBIJĘ!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930