Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
513 postów 11633 komentarze

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Dlaczego nie..., polemika z tekstem Krzysztofajawa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie lubię propagandy, nie lubię, gdy ktoś chce prac mózgi Polaków, stąd po przeczytaniu tekstu Krzysztofajawa, daję mu kilka myśli, co przemyślenia.

Duda jest jedynym kandydatem który będzie legitymował w Polsce władzę:
 
 • aferzystów (afera Chrzanowskiego, brak poszukiwania zleceniodawców, afera Ziobro z funduszami na wsparcie ofiar przestępstw, afera Banasia, po wykryciu przekrętów CBA zamiotła pod dywan, afera pedofilska z „łudząco podobnym do…, w przybytkach braci R., afera lotów rodzinki i znajomków Kuchcińskiego, afera premii co „im się należało”, afera mafii VAT w gabinecie Banasia, zniszczenie polskiej hodowli konia arabskiego, afera PiSiewiczów, afera sprowadzenia do Polski środków medycznych bez atestów,
 • nie mającymi nic wspólnego z patriotyczną, narodową polskością, traktujących polskość, katolickość jako hasło wyborcze za to wykazującą wielki patriotyzm dla interesów USA i Izraela, w tym ostatnie imprezy w Oświęcimiu, gdzie tak dobrze Duda bawił się ze środowiskami żydowskimi, że Polaków uznano za mogących zakłócić imprezkę,
 • usłużnymi wobec Izraela i USA, którzy doprowadzili Polskę niemal do POLLIN.
 • ośmieszenie polskiej dyplomacji (wycieczki do USA by spotkać się z prezydentem miasta o randze polskiego Będzina, do Australii z „zakupem” korwet, 27:1, diabełki w parlamencie UE, stawianie siebie na poziomie ambasador USA, podpisywanie umowy na stojąco przy siedzącym prezydencie USA
 • zwolennikami kondominium Izraelsko Amerykańskiego,
 • korygowanie ustaw pod dyktando Izrael, (ustawa o IPN),
 • wspierających finansowo interesów Ukrainy,
 • mimo propagandy antyimigracyjnej imigracja w Polsce jest rzeczywistością, wystarczy pójść do większych sklepów, [https://www.forbes.pl/praca/nowa-polityka-migracyjna-rzadu-polska-otworzy-sie-na-imigrantow/5dfkpb8]
 • obrońców pedofili, pewnej grupy zawodowej
 • zabierającymi Polsce możliwości rozwoju, doprowadzenie wielu przedsiębiorców do granicy upadku.
 • doprowadzającymi Polskę do skraju ubóstwa, Gowin stwierdził iż po wprowadzeniu stanu klęski Polska ma pieniądze na 3 miesiące, dziś nie wiemy, jaki jest stan zadłużenia kraju.
 • planujących przelanie naszych pieniędzy emerytalnych z konta na konto i pobranie podatku od praktycznie enigmatycznej czynności.
 • podnoszącymi podatki i tworzących nowe (mimo obietnic nie zniesiono 23%VAT),
 • uważającymi nasze państwo za kraj niesprawiedliwy (wizyta w Niemczech)
 • nepotyzm podparty na wprowadzonej przez siebie ustawie
 • złodziejstwo i ochrona złodziei przy koronowirusie, (testy kupowane w Turcji za niewiele ponad 30 zł w Polsce kosztują 200 zł.
 • wyprzedaż sprzętu do ochrony lekarzy gdy wiadome było, że zbliża się pandemia
 • zakup środków medycznych przez różnych pociotów, trenerów narciarskich…
 • przekręty przy przejmowaniu własności (działki od księdza, wille Banasia
 • zadłużających Polskę niemiłosiernie:
 • rozbrojenie polskiej armii i sprowadzenie do Polski wojsk amerykańskich o których zwiększenie udziału ciągle zabiegają.
 • brak helikopterów służących zarówno w czasach pokoju jak i wojny
 • zakup myśliwców, do wykorzystania których nie będziemy mieli osprzętu, bez żadnego offsetu
 • zniszczenie trójpodziału władzy zastąpienie jego wolą „zwykłego posła”, którego na czas wyborów trzeba chować, by nie przyniósł strat partii.
 • przepychane usianych błędami ustaw kolanami, po nocy, by prezydent mógł je niezwłocznie podpisać nawet przerywając urlop.
 • odrzucanie pakietowe słusznych poprawek senatu
 • traktowanie Polaków, jako narodu głupiego, co wszystko kupi (patrz telewizja Kurskiego, kłamstwa Morawieckiego, kto z was pływał nowym promem, pod którego stępkę stawiał Morawiecki, a czy ktoś latał śmigłowcami Macierewicza, zbudowanymi w kooperacji z Ukrainą?)
 • gdzie podczas I tury wyborów był „zwykły poseł”? Schowano go? A przecież wiadomo, że później wszelkie działania będzie Duda konsultował ze „zwykłym posłem” podczas nocnych narad w domu Kaczyńskiego, tak przynajmniej bywało.
 
Choć politycy nie dali nam dobrej oferty, ale najwyższy czas przerwać ośmieszanie naszego kraju na arenie międzynarodowej, układu, w którym prezydent wykonuje wolę, człowieka, który regularnie przegrywa swoje prywatne wybory parlamentarne z politykami opozycyjnymi. Czas zablokować układ nocnego przepychania bubli prawnych, odrzucania sensownych poprawek bo Polsce należy się prawo przemyślane a nie prawo tworzone pod doraźne pomysły „zwykłego posła”. Czas zapytać o makulaturę, na którą wydaliśmy 70 mln zł, a decyzje jej produkcji podejmowano nieprawnie, by tylko spełnić wolę „zwykłego posła”, bo poseł Bielan przekonał go iż tylko w czasie pandemii Duda może wygrać wybory.
Wybaczcie, zbyt bardzo kocham mój kraj, by przyłożyć rękę do zwycięstwa kłamców, złodziei, oszustów.
 
W jednym ma Pan rację, blogerze Krzysztofjaw. Duda jest gwarantem kontynuacji polityki PiS, którą ocenili Polacy, gremialnie ruszając do urn. Była wyznaczona nagroda dla gmin o najwyższej frekwencji, w postaci funduszy na wóz straży pożarnej, Nagrody te zgarnęły gminy, w których wygrał Rafał Trzaskowski 2).
 
 

2) https://polskatimes.pl/bitwa-o-wozy-znamy-gminy-ktore-wygraly-woz-strazacki-za-najwyzsza-frekwencje-w-wyborach-w-wiekszosci-tych-gmin-wygral-rafal/ar/c1-15055702

KOMENTARZE

 • No co Ty Zawisza!
  To nie wiesz, że jak wygra Trzaskowski to dzieci następnego dnia będą musiały się obowiązkowo masturbować, krowy przestaną się cielić i dawać mleko a Polska najdalej w tydzień upadnie???

  Takich podstawowych rzeczy nie wiesz?!
  A fuj!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:02:07
  Bezwarunkowo, ale jak wygra Duda, to dzieci będą musiały obowiązkowo pół godziny na kolanach księdza siedzieć :) Ich propaganda jest tak pusta, że naprawdę nie wiem, skąd się tacy biorą. No ale przecież TVPiS nie jest dla inteligentnych ludzi.
 • @Zawisza Niebieski 21:05:15
  Aleście sobie pokadzili.
  Gdybym nie wiedział, żeś żonaty, to bym pomyślał, że to jakieś pierwsze umizgi.
  A tak - nie wiem, co na ten temat sądzić....

  Chociaż.. obaj wzdychacie do Trzaskowskiego.
 • Autor
  Daję 5*, bo to są też moje poglądy. Precz zdrajco Dudo, precz, precz, precz. Polska to nasza rzecz.
 • Autor
  Oczywiście z większością się nie zgadzam. Mamy trochę inne wizje Polski. Różnimy się, ale nie wyobrażam sobie, że można głosować na R. Trzaskowskiego, choćby ze względów ideowych.

  Jedynymi z czym się z Panem mogę zgodzić to faktyczne błędy prezydenta, które zawrę w jednym dość rozbudowanym akapicie:

  "Byłem zdziwiony jego vetem do ustawy o reformie wymiaru sprawiedliwości, co i tak nic mu nie dało a kasta sędziowska tylko została rozochocona i spotęgowała swoje destrukcyjne działania. Podobnie prezydent (ale też cała ZP) zachował się w przypadku ustawy penalizującej oszczerstwa wobec Polski o współudział z nazistami w mordowaniu Żydów a nawet współudział w wybuchu II WŚ. Wtedy też byłem zadziwiony, że jednego dnia i nocy wycofano się z tego pomysłu i stało się to zapewne pod naciskiem niektórych środowisk żydowskich. W dalszym ciągu czekam też na ujawnienie w końcu Aneksu do Raportu z likwidacji WSI oraz wycofania się ze słynnej już ustawy 1066 o tzw. bratniej pomocy. Czekam też jasnej deklaracji prezydenta co do amerykańskiej ustawy 447 JUST. Ponadto oczekuję programu dla młodych ludzi i studentów; programu adaptacyjnego dla ludzi powracających z imigracji zarobkowej; zamiany Kart Polaka na obywatelstwo polskie i udogodnienia dla powracających i ich rodzin z dalekiej wschodniej tułaczki; jasnej i przewidywalnej strategii rozwoju publicznego sektora ochrony zdrowia i wreszcie opracowanie Koszyka Świadczeń Podstawowych; ustawy o państwowym statusie naszych dóbr naturalnych, lasów i jezior, która będzie uniemożliwiała ich zakup przez podmioty inne niż państwowe. Powyższe nie obejmuje tylko prerogatyw prezydenta, ale inicjatywę ustawodawczą jednak prezydent posiada i winien z tego korzystać częściej".

  Sądzę, że są to błędy, które - gdy położymy je na szali - nie mogą jej przeważyć na rzecz R. Trzaskowskiego.

  Zacytuję tu opinię jednej ze zwolenniczek R. Trzaskowskiego: "- Też nie toleruję Konfederacji. Ale skoro już są to jednak lepiej żeby zagłosowali na Trzaskowskiego niż na Dudę. Potem można to faszystowskie g... zdelegalizować, ale teraz trzeba ich głosów. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma".

  To czeka Konfederację, gdy wygra R. Trzaskowski. Trzeba wymagać od A. Dudy wiele. Przedstawiłem w akapicie co, ale nie można dopuścić do władzy ideowego politpoprawnego lewaka NA 5 LAT!!!

  Pozdrawiam
 • @Zawisza Niebieski 21:05:15
  No jest pusta...
  Ja, na szczęście nie jestem narażony na propagandę telewizyjną.

  Zauważ jednak ile tu na portalu ujawniło się krypto pisiorow... Wiadomo, pincet+ i czynastka :))))

  PiS PO jedno zło!
 • @krzysztofjaw 21:20:25
  //To czeka Konfederację, gdy wygra R. Trzaskowski. //

  To PiS niszczy Konfederację z wszystkich sił. PO wie, że ktoś musi ogarnąć prawicę i będzie co najwyżej starała jakoś się dogadać. Jeśli wygra Duda to Konfederacja będzie miała jeszcze gorzej. Nie opowiadaj głupot.
 • @krzysztofjaw 21:20:25
  //nie wyobrażam sobie, że można głosować na R. Trzaskowskiego, choćby ze względów ideowych. //

  A jaka "idea" każe Ci głosować na typa, który włazi żydom bez mydła i robi z Polaków co najmniej szmalcowników?
  No jaka? Napisz.
 • @viridiana 21:12:26
  "Polska to nasza rzecz."/viridiana/

  Ciągle, niestety, wasza rzecz...
  _________________

  Wyniki wyborów w Izraelu:

  Trzaskowski Rafał - 61.96%

  Duda Andrzej- 20.27%
 • @krzysztofjaw 21:20:25
  Panie Krzysztofie, Polskę trzeba ratować, przed bezmyślnym realizowaniem pomysłów człowieka oderwanego od rzeczywistości, przerwać obłędną drogę, która doprowadziła do wydrukowania, wbrew prawu makulatury za 70 mln zł. Kto za to zapłaci? Nie wiem, ale znamienita jest podmiana dyrektora Poczty Polskiej. Wszystko wskazuje, że właśnie to przedsiębiorstwo opłaci upór"zwykłego posła". Trzeba postawić tamę kontrolną, gdyż PiS w wazelinie nie jest w stanie myśleć logicznie. Jedyną szansą jest właśnie prezydentura Rafała Trzaskowskiego.
 • @ Autor - 5*
  Polemika z tekstem, czy z jego autorem "krzysztofjaw" nie jest możliwa.

  Z dogmatycznym betonem nie sposób polemizować i nie warto, jest odporny na wszelkiego rodzaju argumentację. Twardy beton, także ten polityczny, rozbija się tylko ciężkim młotem i tylko fizycznie.

  Niestety, taka "betonowa" postawa polityczna ma podłoże religijne zasadzające się na wierze (wierze w polityczną retorykę) i na politycznych dogmatach, których nie jest w stanie naruszyć jakakolwiek logiczna argumentacja.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Nie ma co z lekceważeniem mówić o 500+ czy trzynastce dla emerytów i rencistów. Pomoc na wychowanie dzieci jest niemal w całej starej Europie. M.in. dlatego tylu Polaków wyemigrowało, żeby dostawać tam socjal. Poza tym drastycznie obniżono ubóstwo polaków (o 90%). Te programy społeczne były i są naprawdę dla Polaków ważne.

  Ja natomiast oczywiście chciałbym aby obniżono podatki w maksymalny sposób, ale przecież trzeba liczyć się z budżetem. Chociaż właśnie dziś znów mamy do czynienia z obniżką podatku VAT. Jest potrzebna zmiana całego systemu podatkowego, ale tu znów jesteśmy zależni od UE a tą zależność chce wzmacniać R. Trzaskowski, który jest tak proniemiecki jak D. Tusk.

  Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Po A. Dudzie wiemy czego można się spodziewać i można z tym walczyć, R. Trzaskowski jest na tyle niewiadomą, że dziś możemy go oceniać po prezydenturze Warszawy, która jest koszmarna i nie spełnił on żadnych obietnic przedwyborczych dla Warszawiaków. Tylko po tym możemy być pewni, że również tak będzie działał na stanowisku prezydenta. Zresztą to zadufany w sobie egocentryk z pięknym dla kobiet i homosiów uśmiechem.

  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:28:18
  Konfederacja jest grupą partii odbierającą PiS elektorat, na którym PiS jak na tatarskim jasyrze uwłaszczył się po zniszczeniu LPR, stąd wściekłe ataki trolli i polityków PiS na tę partię. Ze strony KO konfederacji niewiele grozi.
 • @AgnieszkaS 21:34:46
  //Ciągle, niestety, wasza rzecz...//

  Choć raz piszesz otwartym tekstem. Tylko nie podniecaj się, wy żydki nigdy Polski nie dostaniecie!

  To głosowanie w Izraelu nic nie znaczy, obstawiacie zawsze wszystkie konie.
  Szalom!
 • @Zawisza Niebieski 21:46:14
  5 x *

  Dość neobolszewizmu w Polsce !!!!!!
 • Wszyscy
  Polecam też przesłuchanie: PSYCHIATRA o zaburzeniach psychopatycznych POLITYKÓW l Towarzyszka Panienka

  https://www.youtube.com/watch?v=5Yj6E6srZjs

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 21:44:58
  //Pomoc na wychowanie dzieci jest niemal w całej starej Europie.//
  Oczywiście, dlaczego więc takie wielkie halo?
  Jestem za 500+ a nawet 1000+! Ale dla potrzebujących a nie dla tych co mają 10 000 dochodu netto na miesiąc. Dla mnie to zwykła łapówką wyborcza.
 • @krzysztofjaw 21:44:58
  Trzaskowski jest krótko prezydentem Warszawy i większość problemów odziedziczył po poprzednikach.
  Raz mi zaimponował jak skleił pękniętą szybę taśmą klejącą. Widać, że gostek myśli i rację przyzna mu każdy fachowiec. Tylko pisiory się z tego nabijają i robią z siebie idiotów.

  //Te programy społeczne były i są naprawdę dla Polaków ważne. //

  Oczywiście, że są ważne i Trzaskowski wyraźnie powiedział, że tego się nie rusza. A może się mylę?

  Qr...a. Do czego to doszło, żebym ja musiał bronić POpaprańca...
 • @AgnieszkaS 21:34:46
  Pani Agnieszko, pamięta Pani jak rozmawialiśmy przy wyborach do parlamentu? Im bliżej dana emigracja Polski tym niższe wyniki PiS. Weźmie Pani Wielką Brytanię, tam zwyciężył Trzaskowski, drugi był Hołownia i dopiero trzeci Duda. Ci ludzie mają kontakt z krajem a nie jak w USA z medialnymi pralniami umysłów. Popatrzy Pani na elektorat PiS, to mieszkańcy wiosek i małych miasteczek i im niższe wykształcenie tym wyższe poparcie, bo tylko ci łapią się na pustą propagandę PIS.
 • @Zawisza Niebieski 21:46:14
  Zapomniałeś o Samoobronie śp Leppera. Tego to nawet weekendowy "samobójca" dopadł...
 • @krzysztofjaw 21:44:58
  Panie Krzysztofie, socjal tak, ale dla potrzebujących. Przecież za tę łapówkę wyborczą 500+rozdawaną jak popadnie zapłaciliśmy wszyscy wysokimi cenami produktów podstawowych, więc tak naprawdę uderzyła ona najbiedniejszych, których koszyk zakupów to właśnie te produkty podstawowe. Bo dziś bogatszych to nawet na konia rasowego z Janowa stać. :)
 • @Zawisza Niebieski 22:06:23
  Tracisz czas bo to jest funkcjonariuszka. Kiepska bo widocznie nas nie doceniają :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:05:59
  Przecież sklejenie taśmą pękniętej szyby do czasu wymiany to podstawy. Nikt się nie skaleczy ostrą krawędzią, a szyba nie pęknie np. od drgań. Ale kto się z tego śmiał? Tacy co jeszcze niedawno śmiali się, że ktoś ma w domu łazienkę a nie chatkę z serduszkiem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:07:34
  Lepera dorwał prawdopodobnie ten sam samobójca, co tego boksera, co powiesił się na leżąco. Zbyt dużo wiedział o nauczycielach biologii dla nastolatek w przybytkach braci R. Tyle, że leper to był populizm a nie prawica.
 • @Zawisza Niebieski 22:11:52
  //Ale kto się z tego śmiał?//

  Jak to kto? Idioci.
 • @Zawisza Niebieski 22:13:54
  Nie BBC ważne. Za dużo wiedział o machlojkach PO PiS i przystawek. Na dodatek chciał się tą wiedzą podzielić a tacy nie mogą biegać luzem po Polsce.

  Pamiętasz jak się nabijali z " talibów w Klewkach"? I co? Kto miał rację. Kaczor rechotał razem z Tuskiem.
 • @krzysztofjaw 21:44:58
  Odbieram co Amigo piszesz jak zwykłą propagandę . Bardzo to przykre , na coś liczysz w tym układzie ?. Tylko pytam . Salute .
 • @AgnieszkaS 21:34:46
  No tak , jak zwykle Jagienka bez koszernych majtek . Wstyd to mało powiedziane , prawda ?.
 • @Zawisza Niebieski
  Kurła , ale się porobiło .Salute Amigo .
 • @Repsol 23:28:49
  https://navtur.pl/files/news/126_1.jpg
 • @AgnieszkaS 23:46:46
  Ty nam o Antonim nie pitol , poszedł w odstawkę . :))))) https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2019/01/n8xonIyu7cHkpGNS.jpg
 • @AgnieszkaS 23:46:46
  Ty to która Jagienko?
  Pierwsza z lewej strony czy prawej?
 • tylko rysunek wprowadzający odzwierciedla rzeczywistość
  .
 • @Repsol 23:54:08
  Nie dziw się, Jagienka widocznie lubi sytuacje hardcore. Inaczej nie przytulała by się tak do Huskego :)))
  (Obecnie operuje na koncie "joszko z londynka)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:02:07
  wolę jednak tych, co mniej kradną, i czasem dadzą jakąś jałmużnę.

  Byłem dziś w sklepie, rzadko bywam. Stara babcia nie mogła zrozumieć, ile żąda od niej Pani Na Kasie, przyłbica, szyba, dopytywała się chyba z pięć razy.

  Wydawało się, że kolejka niecierpliwych ją zlinczuje. Niezaradni nie mają prawa żyć między Polakami.

  A do autora notki. Wybory 10 byłyby znacznie bezpieczniejsze, znacznie mniej było zarażonych. Słusznie wydrukowano karty. Ja za swoją mogę zapłacić.

  A Ty ?
 • @Zawisza Niebieski 21:05:15
  propaganda jest nachalna, ale nie pusta. Prawda najwyraźniej Cię w oczy kłuje.
 • @viridiana 21:12:26
  Chcesz powiedzieć, że Polska jest twoja, a nie moja ?
 • @krzysztofjaw 21:20:25
  ????????????????
  programu adaptacyjnego dla ludzi powracających z imigracji zarobkowej;


  czyli emeryci mają fundować zapomogi powracającym dorobkiewiczom.

  To już wolę jawnych okupantów.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:28:18
  Dlaczego popierasz konfederację, co oni mają do zaoferowania ?

  Likwidację podatku dochodowego, czyli podatki regresywne.

  Po prostu wychodzi z Ciebie korwinowiec. Kto nie umie grać w bridża, do gnoju.
 • @interesariusz z PL 00:20:36
  //wolę jednak tych, co mniej kradną, i czasem dadzą jakąś jałmużnę.//

  Ja nienawidzę złodziei, ręce bym ucinał. Zawsze w domu mnie uczyli - cudzego nie bierz, swojego nie daj!

  //przyłbica, szyba, dopytywała się chyba z pięć razy.//

  To masz swoje "maseczki"...
 • @Rzeczpospolita 21:40:42
  Od betonu zazwyczaj ubliżają zakute pały.
 • @krzysztofjaw 21:44:58
  A dlaczego należy maksymalnie obniżyć podatki?

  Co się osiągnie? Wojnę gospodarczo-podatkową?
 • @nikander 21:50:18
  pozabijać tych bolszewików, neobolszewików, niech zostaną sami korwinowcy.
 • @interesariusz z PL 00:27:03
  Konfederację popieram tylko o tyle, że są tam narodowcy (przynajmniej chcą za takich uchodzić ale mam swoje wątpliwości).
  Od pajaca Korwina broń nas Panie Boże!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:56:54
  jesteś gorszy od tej pisiackiej tv, którą wyśmiewasz,

  jako to łapówka 500 dla kogoś kto ma 10000 ?

  wolę aby bogacze również dostawali 500+, niż zatrudniać urzędników, którzy będą kontrolować dochody.
 • @interesariusz z PL 00:28:53
  To jest dopiero argument - muszę to przemyśleć.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:27:05
  A Ty czasem nie wykorzystujesz systemu do kradzieży?
 • @interesariusz z PL 01:14:25
  Nie.
  Masz jakieś dane na ten temat to napisz otwarcie i publicznie. Strasznie nie lubię insynuacji. Wiesz, że wtedy wstępuje we mnie bestia...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:19:50
  kradzież systemowa to kradzież, którą za Ciebie robi system, a Ty tylko korzystasz.

  Świat jest urządzony przez bogatych cwaniaków, tak, aby im było dobrze, oraz ich pieskom. I ten system okrada innych.

  Zastanów się chociażby nad takim banałem jak opłaty za wyrzucanie śmieci.
 • @interesariusz z PL 02:21:25
  Wychowałem i wykształciłem trójkę dzieci. Nigdy nikt nic mi nie dał i nigdy nie wyciągałem ręki do państwa. Jak już to państwo mnie gnębiło.
  Następnym razem pomyśl jak do mnie coś takiego napiszesz.
 • @interesariusz z PL 02:21:25
  //Zastanów się chociażby nad takim banałem jak opłaty za wyrzucanie śmieci.//

  Wiem, opłaty rosną ale ja nie mam czasu tym się zajmować bo muszę pracować. Tobie zostawiam ten problem. Załatw także w moimi imieniu :)
 • A jak nie PIS to kto panie filozof.
  Może być tylko PO...
  Wymieniać afery PO ..porównamy skalę finansową dla kraju ?
  Pozbawimy Polskie dzieci 500+, emerytów godnego wieku emerytalnego, z ciągniemy do Polski imigrantów...upowszechnimy w szkołach kulturę LGBT ... zredukujemy rozwój gospodarczy, sprywatyzujemy resztki majątku narodowego, z wirusem powalczymy tak jak w Anglii walczył Borys a może ja w Brazylii... zintegrujemy Polskie ziemie zachodnie z III Rzeszą w IV Rzeszę ... bo takie prace są w toku na wielu płaszczyznach realizowane przez samorządy Wrocławia, Opola, Gdańska..

  Nie ma innej opcji albo PIS albo PO...
  Nie ma innej opcji...
  Jak ktoś mówi PIS NIE to tak jakby mówił popieram PO PO TAK.
  ze wszystkimi konsekwencjami.

  Nie ma innej opcji albo PIS albo PO.

  PO może popierać wyłącznie wróg Narodu Polskiego.. albo idiota który nie rozumie że dyskredytując PIS głosuje za władzą dla PO.

  Nie ma innych opcji...
  to źle ale taka jest dzisiaj rzeczywistość.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:02:07
  .. no i VAT popłynie pełnym strumieniem zagranicę w koszerne mafijne ręce.
  Bo kto jak kto ale Trzaskowski pewnie umiej przetkać zatkaną przez PIS dziurę VATowską.

  I służbę zdrowia się sprywatyzuje a za leczenie Covida19 przyjdzie rachunek na ok 1 mln dolarów jak w USA oni już mają sprywatyzowaną służbę zdrowia..
  Wszystko się sprywatyzuje i te mieszkania komunalne w Warszawie co to warszawiacy sobie budowali też... do żyda oczywiście się sprywatyzuje..
 • @Oscar 05:15:44
  Co potrafi PiS? Tylko straszyć i liczyć na głupotę tych, co się na to załapią. Co może prezydent w sprawie VAT, w sprawie tego, czy mafia VAT, choćby te, co w gabinecie Banasia kontrolowała mafię VAT?To jest rola premiera a nie prezydenta. Prezydent ma zadania reprezentacyjne, które Duda całkowicie zawalił, ma możliwość kontrolowania błędów ustaw kierując je do TK, stawiając VETO, możliwość inicjatywy ustawodawczej, które to ustawy później i tak obrabia sejm i senat.
  Służba zdrowia dziś nie istnieje, dostęp do podstawowych usług medycznych jest enigmatyczny, spotkanie z lekażem przez telefon. PiS napełnia kloszerne ręce,

  Szuka Pan idiotów pisząc słowa "PO może popierać wyłącznie wróg Narodu Polskiego.. albo idiota który nie rozumie że dyskredytując PIS głosuje za władzą dla PO" Właśnie na takich idiotach, którym się wydaje iż pro USraelski PiS to polscy patrioci. Jest to jedna z wielu partii w Polsce reprezentująca interesy Izraela i USA na terenie Polski. Idiotów niech Pan szuka po stronie tych, co wierzą iż głosując na PiS, człowieka co ośmieszył w świecie urząd prezydenta RP, spełniają "obywatelski obowiązek".
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 03:02:20
  Wielu jest takich, tylko że jednych naprawdę gnębi państwo, innym to tylko tak się wydaje. Podatki i opłaty są w istocie regresywne, i to jest system, który popiera i PO, i Konfederacja, i zapewne ów ruch 2050.

  Nad czym mam się zastanawiać, jak zadaję Ci pytanie? Czy mi wolno się odezwać do Jaśnie Pana, czy może nad tym, aby nie urazić blondynki ?
 • Krzysztof Bosak ZDRADZIŁ jak zagłosuje w II turze
  K Bosak zwraca się do Dudy:
  https://youtu.be/qIvmVnlPKyQ?t=347
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 03:06:28
  Jeśli musisz pracować, to pracuj, i nie zajmuj się polityką, bo wygubisz wielu ludzi. Też pewnie nie przyjmiesz do świadomości, że jesteś współwinny ewentualnym ofiarom.
 • @Oscar 05:11:34
  Tak, lepszy PiS, niż NiC.
 • @Oscar 05:15:44
  Na tym polega monopol na korzyści, przynależny jakimś grupom społecznym.

  Dziwi, że mając takie wykształcenie, jakie zdobyliśmy w PRL, na to wszystko pozwoliliśmy.
 • @Zawisza Niebieski 05:47:54
  Co może Prezydent ?
  Może zablokować wszystkie reformy vetem pod byle pozorem..
  A to oznacza że Rząd będzie sparaliżowany..
  To nie jest dobre dla Polski.
  PIS akurat robi trochę pożytecznych rzeczy dla Polski.
  PO i ich Prezydent od zawsze wyłącznie szkodzą Polakom.

  Powiedz pan że nie..

  Ośmieszenie to nie dramat, dramat to miliardy wyciekające z VATu, dramat to głodne Polskie dzieci, dramat to zdychający Polscy emeryci..
  dramat to reprywatyzacja kamienic w Warszawie...
  Dramat to reformy Balcerowicza...to złodziejska prywatyzacja...
  dramat to masowa imigracja obcych do Polski, dramat to LGBT dla dzieci w Polskich szkołach...
  dramat to gówna wylewane masowo do Wisły...

  a ten mi to o ośmieszeniu gada...

  Pani nie potrafi w ogóle rozpoznawać skali wartości poszczególnych wydarzeń...
  Polityka to kwestia jakości życia milionów ludzi a nie Hollywood gdzie jeden się ładniej uśmiechnął a drugiej cycki wylazły na wierzch..

  Polityka jest dla ludzi poważnych nie dla idiotów...
  niestety idioci są tu najgłośniejsi.
 • @Zawisza Niebieski 05:47:54
  Zgoda, PiS niewiele potrafi. Widać to po organizacji obrony przed świrusem.

  Ale jest różnica. PiS jednak nie chce całkowicie wygubić polskiej trzódki.

  Jest pro USraelski, ale takie są podwaliny 3RP. Nie założyli jej Polacy, tylko CIA za ich pozwoleniem. Staliśmy się krajem kolonialnym ze wszystkimi atrybutami, nawet utratą języka ojczystego.

  PO to oligarchia, której wszystko jedno, co się dalej stanie, byleby jej trzos był pełny.
 • @Oscar 06:20:33
  do reprywatyzacji kamienic w wawie należy dorzucić wolne czynsze,
  i regulowany w publicznym zasobie mieszkaniowym,

  3% wartości odtworzeniowej, to często 6 - 10% wartości rynkowej,

  tyle płaci wielu naszych emerytów, którym nie POZWOLONO wykupić mieszkań,

  każdego roku płacą więcej czynszu, niż inni zapłacili za nabycie na własność,

  TAKA TO SOLIDARNOŚĆ
 • Jak „zarabia” dobra zmiana
  „Po wygranej PiS w wyborach parlamentarnych 2015 roku, Obajtek został szefem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Później PiS dał mu szansę „sprawdzić się” w energetyce, choć dotychczas nie miał nic wspólnego z tą branżą. Od 2 marca 2017 do lutego 2018 roku był prezesem, kontrolowanego wówczas przez państwo, koncernu Energa.

  Spółka wypłaciła mu:

  w 2017 roku – łącznie 689 tys. zł (632 tys. zł wynagrodzenia i 57 tys. zł innych korzyści),
  w 2018 – 105 tys. zł (77 tys. zł wynagrodzenia i inne świadczenia o wartości 28 tys. zł)
  i w 2019 – już po odejściu ze spółki – 366 tys. zł premii za 2017 rok.
  Po niespełna roku pracy w energetyce, Obajtek został przerzucony przez PiS na nowy odcinek – tym razem w branży paliwowej. 5 lutego 2018 objął funkcję prezesa spółki PKN Orlen, której głównym właścicielem jest Skarb Państwa.

  W koncernie zarobił:

  w 2018 roku – 867 tys. zł; naliczono mu też 766 tys. zł potencjalnej premii (ze sprawozdania za 2019 wynika, że nie została jeszcze wypłacona),
  w 2019 – 1.206 tys. zł; naliczono mu też 913 tys. zł premii do wypłaty w 2020 roku lub później.„

  https://oko.press/wynagrodzenie-obajtka-orlen-energa/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook#Echobox=1593581740
 • @interesariusz z PL 00:31:17
  "pozabijać tych bolszewików, neobolszewików, niech zostaną sami korwinowcy."

  A kto będzie na tych korwinowców pracował?
 • Do @Oscar 06:20:33
  PIS to Terroryści ! Zgnoili firmy ! gnoją do dziś Polaków ustawą !

  [ PIS uchwalił terrorystyczną ustawę Kowidową w sejmie !
  Tą ustawę którą podpisał Duda z Polaków zrobiła NIEWOLNIKÓW !

  [ Ustawa z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw ]

  Precz żydowskimi Terrorystami z PIS ! Precz z Szumowskim !!!!

  Apel ! każdy będzie lepszy od DUDY !!!!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • To nieprawda, że
  jest tylko taka oto alternatywa:
  Albo głosować na Dudę albo na Trzaskowskiego.
  Owszem ona obowiązuje ale w rzeczywistości podstawionej ludziom przez czarci pomiot - czyli tzw. demonkraturze. Prawdziwa alternatywa to:
  albo Real albo Matrix - co w praktyce oznacza:
  albo idę do urn albo w tym czasie zrobię coś pożytecznego.
  Wniosek?
  Po co karmić bestię swoim kosztem?
  Duża frekwencja w tzw. wyborach to dawanie energii Złemu - aby ten śmielej przerabiał nas na szatańskie odchody.
 • @demonkracja 09:13:38
  Ludzka głupota jest nieograniczona.
  Głosując na Trzaskowskiego odbierasz Polskim dzieciom 500+
  a mafii oddajesz Polski VAT bo Trzaskowski natychmiast odetka tę VATowską dziurę co to zatkał PIS.
  Głosując na Trzaskowskiego głosujesz za masową imigracją kolorowych do Polski, za LGBT (konik Trzaskowskiego), na "Nadzwyczajną kastą"...
  za dalszą przyspieszoną prywatyzacją Warszawskich kamienic (do mafii żydowskiej) ... za dalszym przyspieszonym zniemczaniem w kierunku IV Rzeszy Polskich ziem zachodnich ...(to już się dzieje rękoma rządzącego w samorządach PO).. głosujesz nad dalszą degeneracją Polskiej wsi (bo jest Polska a nie Niemiecka czy choćby banderowska)..głosujesz za nauką masturbacji małych dzieci w szkołach.

  Nie potrafię sobie wyobrazić Polaka który by za tym zagłosował..
  Rozumiem żyda, Niemca, banderowca..to wszystko wrogowie Narodu Polskiego oni zagłosują za wszystkim co niszczy Naród Polski.
  ..poza Polakiem idiotą...takich niestety też jest sporo...
 • @Oscar 09:51:01
  ------------
  "Nie potrafię sobie wyobrazić Polaka który by za tym zagłosował.."
  ------------
  Panie @Oskar - Polak - nie idzie w tany z szatańska tzw. demonkraturą. Polak nie idzie robić durnia z siebie przed kadukowa urną wyborczą!
  Wniosek?
  Pan nie widzisz, że tę szatańską alternatywę - Dud a Czaska - diablisko Panu pod nos podstawia - jak Ewie wiadome jabłko?
  Panie @Oskar - Dud i Czaska - to jedno, wiadome jabłko!
 • @AgnieszkaS 21:34:46
  To pokazuje jakim "szmaciarzem" jest Duda. I jak pogardzany jest przez swoich Panów.
 • @demonkracja 10:02:47
  Jeżeli uważa Pan że Polak woli by jego dzieci pozdychały i na złość PISowi (który nie jest moim marzeniem) zagłosuje na kata Polskich Dzieci i Polskiego Narodu (neoliberała, LGBT, złodziejską prywatyzację i masową imigrację)

  i jeżeli jest Pan Polakiem to z tych ..gorszych na umyśle..
  Po stylu widać że logiki w tym co pan pisze nie ma..są wyłącznie niskie emocje, niskie pobudki...czyli ..Polak idiota..

  Ja rozumiał bym obawy o politykę zagraniczną która drąży budżet (idiotyczne zakupy w USA ale Trzaskowski skroi budżet jeszcze bardziej)..ale i to da się z cierpieć mając na szali los Polskich przyszłych pokoleń.
 • O Polskich patriotach...podsumowanie.
  Kto to jest Polski patriota ? To Polski Narodowiec...czyli ktoś kto popiera naród Polski (nie żydowski, nie banderowski, nie niemiecki czy rosyjski w Polsce).

  W Polsce są dwie podstawowe grupy Narodowców...ci spod ambony i cie nie spod ambony..
  Obie grupy są znienawidzone przez anty narodowców (żydzi, banderowcy volksdojcze) czyli przez wrogów narodu Polskiego.

  Oni jednych Polskich patriotów dyskredytują inwektywą faszyści (to ci spod ambony) a drugich inwektywą komuniści.

  Dla mnie jak żyd mówi na kogoś faszysta albo komunista to sygnał że to człowiek który wspiera własny naród...to jest w istocie nobilitacja a nie dyskredytacja.

  Dla wrogów Polski jedyną dopuszczalną formą patriotyzmu jest patriotyzm żydowski oraz tu tylko taktycznie patriotyzm mniejszości..wszelakich.. bo to wzmacnia pozycję mniejszości żydowskiej.. i taki rodzaj "patriotyzmu" czyli zdrady narodowej Polakom wciska się od 89r. ... i robi to też KK zwłaszcza za JPII...

  Dodatkowo "faszyści" plują na "komunistów" ale nie odwrotnie...odwrotnie pluje na "faszystów" fałszywa neoliberalna "lewica" (oksymoron) która zdradziła lewicowe fundamenty (PRLu)
  (to Kwaśniewscy, Cimoszewicze, Belki, Balcerowicze...Kalisze...) a wszyscy żyd w żyda...czyli nie Polacy...

  Jak widać mafia żydowska skutecznie skłóca Polskie patriotyczne środowiska narodowe (to spod ambony czyli "faszystów" i to ateistyczne czyli "komunistów".

  Polska może być Polska (z prawami dla mniejszości) tylko wtedy gdy naród się zjednoczy w Naród..Polski.
  Przeszkadzają jak mogą KK, PO, PIS, mafia żydowska, banderowska, niemiecka.. oraz "przyjaciele" z zachodu i z bliskiego wschodu... z oczywistych względów.

  PIS jest najbliżej Polskiego Narodowca (poza kanapami)
  a SLD (Millera, Oleksego..) najbliżej po drugiej stronie...
  Był jeszcze piękny Polski Narodowiec samorodek A.Lepper.
  Leppera, Oleksego i Millera brutalnie wywalono ze sceny politycznej..

  Nie ma innych opcji Narodowych..z tego co jest trzeba posklejać Polskę.
  ..a wrogim i tym przyjaznym mniejszościom dać stosowne prawa mniejszości i nic więcej.
 • @Oscar 10:53:59
  Bzdury piszesz , cała magdalenkowa ferajna jest siebie warta . Dlatego należy głosować na Trzaskowskiego : https://bi.im-g.pl/im/fc/22/18/z25307900AA.jpg .Umiesz liczyć to zobacz PIS 236 , PSL 30 , KONFEDERACJA 11 , no i masz tu 3/5 akurat do odrzucenia weta prezydenta . Widok PIS w pokutnych onucach bezcenny , albo nowe wybory .Salut .
 • @Oscar 10:24:40
  ----------
  "i jeżeli jest Pan Polakiem to z tych ..gorszych na umyśle.."
  ----------
  Na jakiej podstawie uważasz Pan tych - co nie głosują w ogóle albo głosują nie na Duda w tym i ja - to Polacy o (jak się Pan raczył wyrazić) Polacy o gorszym umyśle?
  Przecież Pan się dokładnie tak zachowuje - jak chce tego okupant. Ci - co głosują na Czaskę - zachowują się identycznie.
  Ja swoje wiem - co Pan raczysz reprezentować swoim umysłem - ale mam to dla siebie - natomiast stan faktyczny jest taki. Otóż okupant też dobrze wie - jak myśli większość sierot po Polsce w atrapie Polski - więc aby wygrał Dud - narrację wyborczą wybrał taką a nie inną. Oto Czaska głosi wszem i wobec poparcie dla spedalnia polskich dzieci czy ściągania do atrapy Polski milionów kryminalnego, kolorowego elementu. Robi to po to aby dać fory Dudowi - rozumiesz Pan! Dudowi!
  Wniosek?
  Pan chcesz przechytrzyć szatańska tzw. demnonkraturę - wrzucając do szatańskiej urny tak a nie inaczej skreśloną kartę.
  Pan chcesz zwabiony do stolika - wygrać w trzy karty - co to je zawsze czarci pomiot rozdaje. Powodzenia!
 • @Robik 06:08:02
  I tu jest odpowiedź na pytanie, jaką rolę odgrywał K.Bosak w wyborach -?
  Jego zadaniem (niekoniecznie świadomym) było wyłącznie robienie frekwencji wyborczej poprzez ściąganie na wybory młodzieży.

  Do takiego zadania nie nadawał się G.Braun, który dodatkowo mógł stwarzać niebezpieczeństwo dla A.Dudy w i tak inscenizowanej telewizyjnej debacie kandydatów.
 • @HASKI 16:07:42
  Co zdanie to kłamstwo...ale to przecież tylko Husky.
  Znamy się nie ma co dyskutować...
 • @HASKI 16:13:18
  To tylko Husky on nie odróżnia liczby 1 (przypadku który by trzeba przeanalizować) od liczby kilka milionów (Polskich dzieci).
  dla Huskiego 1 i milion to równoważne liczby ze wskazaniem na 1 jako ważniejszą..
  Nie ma co dyskutować... to tylko Husky..
 • @Oscar 10:53:59
  W jakim ty świecie żyjesz? To Millera zaproszono do głównej siedziby CIA. CHyba żadnego premiera nie spotakł ten zaszczyt. Albo "zaszczyt". To chyba za Millera były tzw. więzienia CIA. To chyba wtedy nas wciskano do UE. Ale masz pojęcie, eh...
 • @Wican 20:16:04
  Zarówno Miller jak i PIS działają w bardzo toksycznym środowisku...
  Polski solidaruchów pod pełnym nadzorem CIA, Mossadu i pewnie BND..
  Polska była kolonią zachodu zdobyczą zachodu...a wybory wyborami..
  Miller jak Kloss musiał działać w skrajnie wrogim środowisku...
  Musiał kluczyć robić ustępstwa, stwarzać pozory ..by przetrwać.
  Ja cenię Millera i Oleksego za program gospodarczy za program Kołodki
  to był program prospołeczny pro Narodowy... mimo że byliśmy wtedy epicentrum neoliberalnego globalnego szaleństwa.
  Zdrajcy z solidarności w tym PIS oraz zdrajcy z lewicy w tym Kwaśniewskie jako prezydent zablokowali dobre reformy Millera.
  Ja odróżniam program danego polityka od działań na nim wymuszonych....
  w końcu i tak Oleksego oraz Millera czyli resztki prawdziwej PRLowskiej lewicy zamordowano politycznie fałszywymi oskarżeniami..
  Podobnie robili z każdym kto nie dość ulegał globalnym bandytom..
  i to jest najlepsza ocena postawy Millera, Oleksego, Lepper (ten działał jawnie).

  Można powiedzieć w ciemno każdy kogo zamordowali (czy to fizycznie czy tylko politycznie) globalni bandyci i ich Polskie sługusy to Polski Patriota.
  Lista jest długa... zarówno po stronie ofiar ..jak i po stronie sfory aktywnie mordującej...politycznie (nagonki nienawiści)
  Dzisiaj PIS wpadł w te same tryby w których obrabiali Oleksego, Millera, Leppera.
  Można powiedzieć że globalni bandyci pożerają się już nawzajem..
  b kiedyś PIS i PO demokracji i republikanie stanowili jedną bandycką globalną drużynę.
 • @HASKI 20:26:13
  aa znowu Hasky ..
  "
  Doprowadziliście najpierw do zatrzymania, a następnie od odwrócenia transformacji polskiej gospodarki. Przestaliśmy iść w kierunku wolnego rynku, zaczęliśmy wracać do PRL.
  "
  To wielka zasługa PIS...gdyby nie PIS to byśmy dzisiaj byli na pozycji USA.oni już wszystko sprywatyzowali i urynkowili (Covid i sprywatyzowana służba a raczej biznes "zdrowia")
  Potencjał rewolucyjny mielibyśmy taki jak w USA.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:05:59 //Do czego to doszło, żebym ja musiał bronić POpaprańca...//
  A ja, poza ostatnią "wycieczką" Dudy do USA z propozycją by USraki przesunęli, do chętnej by za to płacić Polski, części US Army, której stacjonowania od 75 lat Niemcy nie chcą już opłacać,

  to zapamiętałem jeszcze ROZPOCZYNAJĄCE KARIERĘ PREZYDENCKĄ Dudy, szybkie, bezprawne ułaskawienie ewidentnego przestępcy M. Kamińskiego, który organizował "polityczna likwidację" vice-premera Andrzeja Leppera, za pomocą prowokacji z "aferą gruntową".

  A jako minister "bezpieki" ten "uratowany przez Dudę" Mariusz Kamiński z pewnością doskonale zna szczegóły "samobójstwa" rzeczonego Andrzeja Leppera skutecznie powieszonego, jak to się robi w mafii, na worku bokserskim...

  5*
 • @Berkeley72 20:57:20 A swoją drogą mnie się podoba ten "etatystyczny" program PIS-u
  w ten sposób zdefiniowany przez (młodszego ode mnie o całe 45 lat) HASKI:

  //Idziecie pełną parą w kierunku państwa etatystycznego, rządzonego przez urzędników, zdominowanego przez wielkie spółki państwowe zarządzane przez polityków. Promujecie socjalizm zupełnie wprost. Premier Morawiecki mówił nawet, że "robotnicza myśl socjalistyczna jest głęboko obecna w filozofii PiS".//

  To jest właśnie to, do czego należy dążyć, aby nie tylko POLSKA, ale i CAŁA PLANETA, jakoś przetrwała ten NEOLIBERALNY EKONOMICZNY OBŁĘD, w Polsce głoszony przez mego rówieśnika JKM.

  Dokładnie 37 lat temu, w krakowskich "Zielonych Brygadach" ogłosiłem na ten temat nawet cała epistołę "CZY MUSIMY UTONĄĆ W ŚMIECIU?"

  No i jak w tej optyce obowiązku realizacji, "nakazanego przez Boga" programu TPD (Technika-Pieniądz-Dupa) sytuują się obaj pretendenci do "4-letniego Tronu" w Rzeczpospolitej?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930