Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
477 postów 11021 komentarzy

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Cisza wyborcza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szanowni nasi blogerzy i komentatorzy. Dziś od północy obowiązuje cisza wyborcza, dlatego prosimy o wstrzymanie się na te kilka godzin w których prawem nałożono nam kaganiec w dyskutowaniu o polityce.

Wszystkie komentarze dotyczące poparcia, zachęcające lub zniechęcające do wyboru jakiegokolwiek kandydata będą kasowane. Możemy się nie zgadzać z tym prawem, ale niestety musimy się do niego stosować. Jak wiemy, nasze państwo potrzebuje pieniędzy na rozbuchane sprawy socjalne i z żadnej formy ich pozyskania nie zrezygnuje.

 
Wszystkie sprawy, związane z decyzjami podjętymi przez Polaków przy urnie wyborczej przedyskutujemy w niedzielę po godzinie 21:00, gdy poznamy pierwsze szacunki głosowania. Wtedy będzie można porozmawiać o tym, czy nasze decyzje były korzystne dla Polski, czy może też nie. I jakie są szanse, by dany kandydat zasiadł pod żyrandolem Pałacu Namiestnikowskiego.

KOMENTARZE

 • Ciiiszaaa...
  "Me milczenie ma wymowę polityczną"
 • @Robik 05:27:36
  Motto na niedzielę:
  "Łatwiej jest oszukać ludzi,
  niż przekonać ich,
  że zostali oszukani"
  – Mark Twain
 • Szanowni Państwo
  Szanowni Państwo,

  Tak jak napisał Pan Zawisza - uprzejmie prosimy wszystkich Państwa -
  o powstrzymanie się od pisania, czy też komentowania - na tematy dotyczące wyborów oraz polityki w Naszym Kraju.

  Zgodnie z prawem tego typu działalność publicystyczna, jest całkowicie zakazana w czasie tzw - "ciszy wyborczej".
  (czyli od północy z piątku na sobotę do godz 21.00 w niedzielę).

  Tymczasowo proszę pisać i komentować na wszelkie inne tematy - a o polityce - możemy swobodnie porozmawiać po 21.00 - 28.06.2020.

  Pozdrawiam serdecznie wszystkich,

  Ryszard Opara
  Redaktor Naczelny
 • Zawsze lepiej jest
  porozmawiać o świecie realnym - gdzie nie ma i nie powinno być polityki wewnętrznej czyli tak naprawdę ogłupiania tzw. suwerena - bo prawda (i wynikające z niej dobro lub zło dla ludzi) - jest jedna. Jedna!
  Wniosek?
  Tzw. cisza wyborcza - coby to miało nie znaczyć - powinna trwać zawsze i wciąż. Kiedy jej nie ma cały czas - znaczy to, że ludzie są już w saku capiącym smołą i siarka.
 • @Ryszard Opara 05:59:31
  Szanowny Panie,

  nie wolno dyskutować o polityce państwa,
  natomiast z całą pewnością nie ma zakazu dyskusji o polityce zarządzających witryną neon24,

  a ta, biorąc pod uwagę to, co się działo w czasie kampanii wyborczej, jakie teksty były przez zarządzających promowane, oraz jakie zdjęcia były przez administrację zamieszczane jako ilustracja notek, jest nie tylko skrajnie stronnicza politycznie i antypaństwowa, ale również prymitywnie wulgarna, odwołująca się obrazem do atawistycznych ułomności wyborców.

  W mojej ocenie poziom witryny dorównał rynsztokowym bulwarówkom.
 • @interesariusz z PL 08:51:39
  -----------
  "...jest nie tylko skrajnie stronnicza politycznie i antypaństwowa, ale również prymitywnie wulgarna, odwołująca się obrazem do atawistycznych ułomności wyborców.

  W mojej ocenie poziom witryny dorównał rynsztokowym bulwarówkom."
  -----------
  Aż strach pomyśleć - czytając ten powyższy wpis - któż to był przodkiem Pana @interesariusz?
  Wniosek?
  Ach ten atawizm!
 • @demonkracja 09:19:40
  proszę nie wyzywać mnie od małp.
 • @interesariusz z PL 09:49:20
  -------------
  "proszę nie wyzywać mnie od małp."
  -------------
  Gdzież bym śmiał!
 • ⭐⭐⭐⭐⭐ Administracja
  Uwaga na dywersantów którzy chcą zaszkodzić portalowi Neon24 ❗

  Salution :) ✔
 • @interesariusz z PL 08:51:39
  //jakie teksty były przez zarządzających promowane//

  Muszę się częściowo z tobą zgodzić. Administracja uparcie promowała np. teksty Krzysztofajaw. Tych pisanych codziennie artykułów nie powstydziłaby się Trybuna Ludu. Spełniły jednak dobrą rolę, jeśli ktoś się wahał to szybko wyrobił sobie zdanie. Mam nadzieję, że do drugiej tury dostaniemy jeszcze kilkanaście takich notek.
 • @HASKI 09:07:35
  Jak ktoś się urodził kapuchą to kapuchą umrze. Ale masz rację, tacy jak on są do tego zdolni dlatego wszyscy musimy pilnować. Dyżurny Armin może tego sam nie ogarnąć.
 • @HASKI 09:07:35 i Administracja
  Z tą blokadą nowych blogerów I komentatorów na okers od soboty 27.06. do niedzieli 28.06. do godziny 21 h.

  To jest bardzo dobry pomysł.

  Przezorność wskazana !
 • @Monaco 10:58:15
  Technicznie niewykonalne. Pozostaje czujność.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:38:58
  On umieszczał te swoje teksty także na niepopkach. I pewnie w komentarzach to miód na serce mu lali. Za to tu miał zimny prysznic.
 • Szanowni państwo, wybory to nie jest jakiś stan wyjątkowy
  byśmy z tego powodu blokowali pewne funkcje portalu. Trzeba zachować czujność i kasować wszelkie próby szkodzenia portalowi, choćby poprzez pisanie niezgodnych z prawem komentarzy
 • @interesariusz z PL 08:51:39
  Ale jeśli Pan zgłosił nadużycie, komentarze były usuwane. Osobiście z wyjątkiem tekstów (artykułów) "Prezydentki" i "Kula.lis" nie widzę takich, które powinny być usunięte. Chamskich komentarzy rzeczywiście był duży wysyp. Nawet teraz - niżej jest komentarz Pana Haski i z uwagi na rynsztokowe słownictwo i całkowity brak kontroli nad własnymi emocjami, natychmiast powinien być usunięty. Dla dobra portalu można oczywiście ostrzec Pana Oparę przed skutkami radosnej twórczości co poniektórych blogerów, ale nigdy w takiej formie i takim tonem. Odniosłam wrażenie, iż Pan Opara jest człowiekiem od lat żyjącym w innej rzeczywistości politycznej, gdzie nie ma cenzury i internauci cieszą się wolnością słowa. Tutaj jest z tym od paru lat coraz gorzej a niestety donos może złożyć ktokolwiek, nie tylko Pan Husky, z bezinteresownej zawiści lub za pieniądze. Zresztą, to samo, co niżej napisał Pan Haski, można podać w sposób zgodny z zasadami współżycia społecznego. Wyzwiska personalne, nawet w dobrych intencjach, nie powinny być tolerowane.
 • @Monaco 10:58:15
  Ja jestem nową komentatorką, nawet nie blogerką, więc proszę o uzasadnienie Pana propozycji.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:03:02
  I bardzo dobrze. Zgłaszać nadużycia, w przypadku braku reakcji ponawiać zgłoszenie. Odnośnie artykułów - jeśli Właściciel portalu je promuje, nic na to nie poradzimy.
 • @zbig71 12:20:00
  Paradoksalnie tam nie wzbudzały większego zainteresowania jak tu. Tam rzeszy pisiorow nie trzeba przekonywać.
 • @viridiana 12:37:05
  @viridiana 12:37:05 / @Jarek Ruszkiewicz

  To całkowicie nie o to mi chodziło. I jest niestety nie zrozumienie tego mojego apelu.

  Nie chodziło mi o tych nowych blogerów czy komentatorów którzy tu juź są ale o tych którzy w czasie ciszy wyborczej chcieliby się tylko po to zarejestrować by celowo zaszkodzić NEON 24 przez umieszczanie info na temat wyborów. 

  Pozdrw. :)
 • @viridiana 12:34:20
  usuwanie treści to zupełnie inna sprawa,

  ja się odnosiłem do tego, co jest promowane,

  oraz do skandalicznych praktyk "redakcji" w ozdabianiu notek zdjęciami, które nigdy nie powinny się ukazać w przestrzeni publicznej.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930