Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
477 postów 11021 komentarzy

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

KerenOr, dlaczego loch

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pewnie zdziwiło cię KerenOr, dlaczego twoj tekst wylądował w lochu. Nie będę trzymał ciebie bez informacji ale niech i inni się dowiedzą jakie zachowania uważam za niewłaściwe.

 

 

Dziś dyskutowaliśmy o pewnych tematach, gdy, operając się na bardzo mocnych argumentach udowodniłem ci, że nie masz racji, założyłeś mi bana. OK, to jeszcze nie jest problem, bo czy pierwszy raz banowałeś kogoś, gdy argumentami  sprostać mu nie potrfiłeś? Jednak popełniłeś kolejne wykroczenie, które jest bardzo nisko oceniane na naszym portalu. Napisałeś tekst w ktorym oceniałeś osobę i dzięki zastosowaniu bana nie dajesz jej żadnej szansy obrony. Jest to zachowanie nie etyczne  Dlatego myślę, że dwa tygodnie na przemyślenie postępowania będzie dla ciebie bardzo przydatne. Masz przecież "2 przybocznych", będą mogli w twoim imieniu się wypowiedzieć, tak więc nie zostajesz w pozycji pozbawionego obrony. Za 2 tygodnie porozmawiamy, czy zrozumiałeś iż Neon24 nie jest portalem jednego kierunku w chrześcijaństwie i jesli już prezentujemy różne kierunki to po to, by swobodnie wymieniać myśli.

Jeśli jednak nie zrozumiesz tego faktu, będzie mi przykro, że utracimy kolejny wpis o tym, jak to katolicy oraz inne nurty chrześcijaństwa się mylą, a tylko KerenOr wyraża prawdę objawioną.

 

 

KOMENTARZE

 • Teksty w których jeden bloger publicznie ubliża drugiemu z automatu zasługują na loch
  Fakt, że przedtem odbiera mu się możliwość obrony ... to już jest świństwo.
  Takie jest moje zdanie i dwutygodniowy urlop jak najbardzej się należy...

  Pozdrawiam :)
 • @Astra - Anna Słupianek 09:52:08
  Nic bardziej mnie nie wkurza, niż próby uzyskania przewagi w dyskusji metodami poniżej pasa. A co najlepsze, ci ludzie się mienią się uczniami Chrystusa. :)
 • @Zawisza Niebieski 14:01:54
  W sumie to fajnie, że pochyliłeś się i sam pofatygowałeś się do lochu ze swoją notką, wyjaśniającą powód zesłania KerenOrowi.

  Decyzja w 100% uzasadniona. Sam byłem jego „niemą” ofiarą, kiedy mnie banował i dalej obsmarowywał.
  Podobną taktykę stosował notorycznie Husky, często z poduszczenia Kula Lisa

  Nota bene, czy Hysky został odblokowany na neonie?
 • Obserwuje od ponad roku jak doktrynerskie kłótnie zniewieściałych mężczyzn plus niewiasta lobbuje się na "ściance" neon24.pl
  Chodzi o trójcę blogerską 57Kerenor alias grzegorz60 plus Bara-bar. Jaką wartość merytoryczną przedstawiają nieustanne KŁOTNIE o martwą literę prawa-tekstu biblijnego skonstruowanego w taki sposób aby współwyznawców DZIELIĆ zamiast łączyć, żeby NIENAWIDZIĆ bliźniego zamiast go kochać. Przecież widać gołym okiem, że problemem w Polsce jest mentalność będąca wynikiem tresury religijnej gdzie człowiek do człowieka staje się wrogiem (obecna polityczna ekipa daje świadectwo swym działaniem). Rozumiem, że każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy jednak doktrynerzy nie uznają racji innych i z takimi osobnikami się nie rozmawia.
  Gratuluje reakcji dla Zawiszy może z czasem neon24.pl stanie się portalem gdzie RÓWNOŚĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ DEMOKRACJA będą dostępne dla każdego a nie tylko dla "WYBRANYCH" .

  Ps.

  Są odpowiednie działy czy za każdym razem jak się loguję na portal (ostatnio coraz rzadziej) muszę oglądać kolejne wpisy "wszechwiedzącego" kerenora i jego ekipy ???
 • @reflexión 14:38:43
  Zawsze byłem zdania, że teksty pokrewne powinny występować blisko siebie, by czytelnik mógł porównać zdanie różnych osób. Z pewnością informację o tym bym umieścił jako komentarz do notki, ale z oczywistych przyczyn nie mogłem, stąd oba teksty powiązałem poprzez umieszczenie ich w lochu. Próby uzyskania przewagi w dyskusji poprzez eliminację jednego z rozmówców banem uważam za nie etyczne (oczywiście mówimy o kulturalnie prowadzonej dyskusji, gdzie argument ściera się z argumentem a nie wyzwiskiem). To jest szacunek dla innej osoby, nawet jeśli jej poglądy mi nie odpowiadają. Obsmarowywanie drugiego i nie umożliwienie mu obrony jest czymś jeszcze bardziej karygodnym, w mojej ale myślę, że nie tylko mojej ocenie.

  Nie, Husky nie jest odblokowany, z dalszych jego zachowań wynika, że nie nastąpi to szybko, jeżeli kiedykolwiek.
 • @Tomasz M. Wandala 19:14:43
  Jestem zdania, że dyskusje o Biblii mogą być ciekawe. W sumie jest to tekst pisany przez bardzo mądrych ludzi, jeśli do tego dołożymy dzisiejszą wiedzę czerpaną z nowo odkrywanych, odczytywanych dokumentów to naprawdę pasjonująca część naszej historii. Przekonywania siebie, kto lepiej wierzy w Jezusa dla mnie są już znacznie mniej interesujące, no ale jeżeli ktoś ma na to ochotę, posiada wiedzę i kulturę dyskusji, to czemu nie.

  Jednak to tematy drastyczne, bo w wierzeniach człowieka bardzo łatwo go urazić, stąd dyskusja wymaga znacznie wyższego poziomu kultury wypowiadania się i szanowania poglądów innego. Dlatego nadal będę obstawał za utrzymywaniem tego działu, możliwości wypowiadania się w tym temacie, nie będę jednak tolerował gdy ktoś zachowuje się nie etycznie, szczególnie w tym dziale.
 • @Astra - Anna Słupianek 09:52:08
  „Teksty w których jeden bloger publicznie ubliża drugiemu z automatu zasługują na loch”

  Powinnaś zaznaczyć, że nie dotyczyło to tekstu Wicana ubliżającego mnie i AgnieszceS. Albo tekstów Ruszkiewicza.

  „Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze.”
 • @Astra - Anna Słupianek
  57KERENOR PROSIŁBYM WRZUCIŁ JEGO KOMENTARZ:

  POPROSZĘ O DOWÓD ANNO!

  Anno, napisałaś:

  "Teksty w których jeden bloger publicznie ubliża drugiemu z automatu zasługują na loch".

  Nie wiem, kogo masz na myśli ale jeśli mnie to mam nadzieję, że w najbliższym czasie wskażesz miejsce w którym ubliżyłem Zawiszy! No bo takie oskarżenia wyciągnięte z kapelusza nic przecież nie znaczą, prawda i w zasadzie zasługują na pomówienia. A Ty przecież nie chcesz nikogo fałszywie oskarżać, wiem o tym!

  https://images63.fotosik.pl/203/ce407e7957c48e01med.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930