Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
513 postów 11633 komentarze

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Czary nad kartą wyborczą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czary odprawiane nad wyborami przeczą wszelkim zasadom demokracji, prawa, konstytucji i dobrym obyczajom. O opamiętanie woła cała opozycja, również koalicjant dotychczasowego rządu, o opamiętanie woła episkopat, ale karuzela trwa.

 
Jak wszyscy chyba wiemy, do 6 maja czekamy na decyzję Senatu dotyczącą ordynacji wyborczej. Później sprawy potoczą się szybko, nie ma wątpliwości, że już 7 maja rozstrzygnie się, czy będą wybory majowe czy też nie. Ale PiS nie próżnuje, robią wszystko, by wypełnić wolę „zwykłego posła”. Człowiek ten w swoich prywatnych wyborach przegrywa z kretesem. W ostatnich wyborach parlamentarnych w swoim okręgu wyborczym zdobył połowę głosów w stosunku do tego ile zdobyła Małgorzata Kidawa Błońska, no ale poprzez posłuszne mu osoby rządzi, decyduje o kraju. Cała dyskusja polityczna w kraju polega na tym, kto przekona prezesa, a potem wszelkimi metodami, nawet odrzucając pakietowo wszystkie poprawki senatu, również te mądre, poprawiające byki w ustawie przegłosowanej przez sejm wprowadzana jest wola prezesa. Jak podaje Rzeczypospolita1) Bielan przekonał prezesa PiS, że maj to ostatni momentem by wybrać mógł Andrzej Duda jest maj, stąd mamy łamanie prawa, łamanie konstytucji, zasady braku zmian w ordynacji przez co najmniej 6 miesięcy, odbieranie praw instytucjom do tego powołanych, na podstawie ustaw związanych z epidemią. Ale po kolei:
 
16 kwietnia premier Morawiecki wystosowuje do Poczty Polskiej i PWPW pismo w sprawie przygotowania do wyborów korespondencyjnych choć jest to uprawnienie Państwowej Komisji Wyborczej, dopiero 18.04 na podstawie ustawy antykryzysowej uzyskał takie prawo.
22.04 wicepremier Sasin informuje iż PWPW rozpoczyna drukowanie kart wyborczych, choć nie jest to prawdą. Kontrola poselska w urzędzie Sasina wykazuje iż nie on się tym zajmuje a całość kontroli nad wyborami przejął CBA ze skazanym w pierwszej instancji za aferę a później ułaskawionym przez prezydenta Mariusze Kamińskim na czele. Ale dalej śledztwo dziennikarskie wykazuje iż kart nie drukuje PWPW a prywatna firma z kapitałem Niemieckim Samindruk z Brodnicy kontrolowanej przez berlińską firmę Gather Druck Und Vertrieb GmbH2). Wzór karty nie jest zatwierdzony przez PKW, zapis o pozbawieniu PKW prawa do ustalania wzoru kart do głosowania i zlecania druku przekazując go Sasinowi jest w zapisie ustawy o głosowaniu korespondencyjnym ale tej przecież jeszcze nie ma. Tuż przed 30.04 do Internetu wyciekł pakiet wyborczy z pieczęciami. Informuje o tym jeden z kandydatów, Stanisław Żółtek a także cała prasa. Dziś wiemy, że karta wyciekła w czasie przeładunku na ciężarówkach przy przewozie między drukarnią a firmą przygotowującą pakiety. Nic nie było nadzorowane, choć za nadzór miały odpowiadać służby specjalne. Pierwsza to kompromitacja służb pod nadzorem PiSiewiczów? Ile jeszcze pakietów wypłynęło, kto będzie za ich pomocą głosował?
 
Wiemy również że w niedawnym czasie z serwerów Poczty Polskiej wykradziono kody, które pozwoliły okradaść Pocztę Polską na dość znaczną sumę pieniędzy. Pamiętajmy, że na tych serwerach znajduję się wszystkie nasze dane, również te, które są wystarczające dla podpisania umów kredytowych jak chwilówek, na zakup sprzętu np. telefonu.
 
 
 
Jeszcze przed przegłosowaniem ustawy o wyborach planowane jest rozpoczęcie dystrybucji pakietów wyborczych. Znowu bez jakiejkolwiek podstawy prawnej.
 
To co się dzieje w tej sprawie jest popisem degrengolady, nonszalancji, pogardy dla prawa i zasad demokracji jaki pokazuje nam ten rząd.
 
Dlatego choć przez wiele dni myślałem, że te pseudo wybory trzeba odrzucić, gdyż wybrany w nich człowiek nie będzie nikim innym jak „lokatorem Pałacu Namiestnikowskiego”, bez poważania w Polsce, bez poważania na świecie, bo już dziś wiele krajów i ekspertów zagranicznych wspomina, że nie będą to wybory uznane jako demokratyczne ale coraz bardziej zmieniam zdanie. Zwróćmy uwagę na jeden ciekawy element, w ramach akcji protestacyjnej KO forsuje opcję dającą Andrzejowi Dudzie lokal w Pałacu Namiestnikowskim a jedynym zyskiem KO będzie fakt, iż będą mogli mącić podważając jego stanowisko, bez żadnych skutków prawnych. Słaba to pociecha dla opozycji, ostatecznie rządzi nami człowiek, który ma niewielkie poparcie społeczne nie dające mu żadnych podstaw do decydowania o kraju, Andrzej Duda przez 5 lat wystawiał nas na pośmiewisko, jak podpisywanie umów na stojąco przy siedzącym prezydencie USA, jak diabełki nad głowami przywódców krajów Europy, jak stawanie jak równy z równym z ambasadorem USA (konferencja w sprawie zniesienia wiz do USA) i co?
 
Rozumiejąc zagrożenie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, w masce, rękawiczkach (koronowirus na papierze jest aktywny przez minimum 24 godziny, ale w instytucjach stosuje się 72 godzinną kwarantannę dla dokumentów papierowych)  trzeba w tych pseudo wyborach oddać głos.
 
Pojawia się pierwsza szansa odsunięcia z tego stanowiska zespołu KO-PIS. KO wystawiło bardzo słabego kandydata i w przedbiegach te wybory położyło.
 
Nie ma wątpliwości że Małgorzata Kidawa Błońska nie odegra żadnej roli w tych wyborach, dlatego trzeba głosować, niech każdy poprze tego kandydata, którego osobiście będzie uważał za najlepszego, nie chcę być agitatorem żadnej opcji, żadnego kandydata, chodzi tylko o to by doprowadzić do II tury wyborów. Wtedy naród, skoro politycy nie potrafili, wybierze drugiego kandydata zdolnego do stawienia czoła Andrzejowi Dudzie i wtedy zobaczymy, czy Polacy po raz pierwszy od 15 lat zdecydują się wyrwać z zaklętego kręgu głosowania negatywnego, byle nie PO, byle nie PiS. Może być to początek drogi wysłania KO-PIS-u na śmietnik historii, gdzie miejsce na nich już dawno czeka A dla Polaków poszukania innej opcji „grupa trzymająca władzę” reprezentowana przez KO-PIS.
 

2) https://www.spidersweb.pl/2020/04/wybory-korespondencyjne-poczta-polska-pakiet-wyciek.html

KOMENTARZE

 • @dolby 15:41:59
  "niech każdy poprze tego kandydata"
  Od dawna mamy tak, że wybieramy najmniejsze zło, więc spośród oferty wybierzmy "najmniejsze zło", będzie to na pewno lepsze niż Dudo-Kidawa.
 • @Nathanel 15:46:36
  Akurat zgoda i odstąpienie od szaleńczego deptania sobie po palcach jest dość mądrą radą bez względu na to, czy episkopat jest masoński czy też nie.
 • @dolby 16:16:57
  A masz lepszą opcję. Podobnież żonę można wymienić na lepszy model, ale czy Polskę na lepszy model można wymienić?
 • Farsa i brak szacunku dla uczciwości
  " Czary odprawiane nad wyborami przeczą wszelkim zasadom demokracji, prawa, konstytucji i dobrym obyczajom. O opamiętanie woła cała opozycja, również koalicjant dotychczasowego rządu, o opamiętanie woła episkopat, ale karuzela trwa."

  Nawet jak pis przeforsuje ze Duda ponownie uzyska wiecej głosów.
  To z punktu widzenia, ważności tych wyborów bedą kwestionowane.

  Istnieją przecież pewne reguły, a tym razem nie są one spełnione.
  Jak identyczny dostępne to TVP wszystkich ubiegających się o ten urząd kandydatów. Debaty na programy, argumenty z udziałem kandydatów itd.

  Poza tym brak zachowania tajności, brak wystarczającej ilości ludzi w komisjach wyborczych i kontroli etc.

  Tak wybrany człowiek nie będzie miał żadnego uznania ze strony przedstawicieli innych państw nie mówiąc już o szacunku ze strony obwateli R. Polski.

  Dokona się farsa w sercu Europy nie różniąca się od fars w republikach bananowych.

  Przecież wybory odłożone na czas po ogłoszeniu wyeliminowania
  " pandemii " były by przynajmniej zgodne ze zdrowym rozsądkiem.

  Chociaż nie wiadomo czy sprawiedliwe i uczciwe, skoro Matesza Piskorskiego bez wyroku sądu 3 lata w kraju tzw demokratycxnym więziony na podstawie fałszywych oskarżeń.

  Pozdrawiam
 • Drogi Zawiszo
  Jak pisałem - jesteś wzorcem nienawiści do PiS i powinieneś być przechowywany w Sewres.

  Taki tekst:
  "stąd mamy łamanie prawa, łamanie konstytucji, zasady braku zmian w ordynacji przez co najmniej 6 miesięcy, odbieranie praw instytucjom do tego powołanych, na podstawie ustaw związanych z epidemią"

  Jest nieuzasadniony. Mieliśmy przypadki wyborów (4.06) gdy zasady zmieniano "z dnia na dzień". Zatem nie ma co jojczyć, że to coś specyficznego.

  A tak ogólnie: ktoś musi mieć pieczę nad tą całą hałastrą. Wolałby Pan, aby na miejscu JK była MKB, czy Biedroń? A może Duda?
  Nie jestem zwolennikiem JK, ale na tym etapie - nie ma lepszego. Więc niech Pan nie pluje - bo to pod wiatr i może wrócić.
 • @Nathanel "jeśli do czegoś nawołuje masoński episkopat to należy uczynić dokładnie odwrotnie."
  .  "niech każdy poprze tego kandydata, którego osobiście będzie uważał za najlepszego" :)))  https://m.neon24.pl/46eb99225e09622f471838c8f360fb96,14,0.png  Bogumił Boguchwał
 • @Krzysztof J. Wojtas "A tak ogólnie: ktoś musi mieć pieczę nad tą całą hałastrą... na tym etapie - nie nic ma lepszego"
  .  Wojtas, nie szarp się tak chłopino - Nikt przecież ci nie broni brać

  udziału w tesj FARSIE dla BARANÓW :)


  Możesz sobie WYSELEKCJONOWAĆ swojego PANA z specjalnie dla

  ciebie PRZETESTOWANYCH, przebranych i WYBRANCYCH KANAnLI,

  które specjalnie dla ciebie podskakuja na ŁAŃCUCHU KAPŁANÓW w

  GARNITURACH - JEZUITÓW.


  https://lonestar1776.files.wordpress.com/2015/10/iluzja-wolnoc59bc487-wyboru.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @
  Twoja gorliwość w zwalczaniu
  obozu władzy jest wyjątkowa
  nawet w święto sobie nie odpoczniesz :)))
  Nie wiem skąd wiara ,że
  w 2 turze Duda musi przegrać ?
  Jakie walory ma jakikolwiek rywal
  by pokonać Dudę ?
  Po co wymieniać prezydenta
  w sytuacji gdy jest pewne ,że
  nie tylko nie będzie lepszy ale
  wprost przeciwnie z pewnością
  będzie jeszcze gorszy :)))
 • @Alfax "Istnieją przecież pewne reguły..."
  .
  Baaaardzo stara IL-LUSTRACJA, ale nadal aktualna.


  https://lonestar1776.files.wordpress.com/2015/10/zajc485c_krc3b3l_kaczor_orzec582.png

  Bogumił Boguchwał
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:57:49
  Szanowny panie Krzysztofie, ja dokładnie wiem, że każdy kto dba o to by zachowywane było prawo, by szanowana była konstytucja jest wzorcem nienawiści do PiS, Bo PiS to wzorzec nienawiści do prawa, konstytucji, Polski, prawem tam jest każdy pomysł oderwanego od rzeczywistości "Kryształa" inne prawa się nie liczą. Niech Pan popatrzy ile w tekście przykładów złamania prawa przez tę bandę?
 • @Alfax 16:55:25
  Dokładnie jest tak jak piszesz. Opozycja ale i nieprzychylna Polsce dyplomacja będzie kwestionowała jego prawo do wypowiadania się, do reprezentowania Polski, będzie światowym pośmiewiskiem, a co więcej my też będziemy, bo gdzie się pojawi będą tacy co mu przypomną, że jest tylko uzurpatorem.

  Tan bajzel jaki zrobił PiS posprzątać długo się nie da a i sprzątanie będzie bardzo kosztowne.
 • @Zawisza Niebieski 17:50:21
  Dużo tu twierdzi, że nie ma pandemii, że to spisek aby nas uwięzić w domach aby nosić namordniki i potem zaszczepić.
  Zatem jeśli nie ma pandemii, wybory powinny odbyć się normalnie i tu zwolennicy PiS i twierdzący, że nie ma epidemii, powinni naciskać na normalne wybory, bo nie ma czego się bać.
  Jeśli natomiast jest czego się bać, wybory powinny zostać przesunięte na inny termin.
  Albo rybki albo woda w akwarium.
  Teraz jest wszystko nieprzejrzyste i podejrzane.
 • Czy jest jakieś pole działania
  w tej, tzw. demonkraturze - gdzie nie skłócano/dzielono by tubylców?
  Nie ma takiego pola!
  Robi się sztuczny podział z niczego na tych - co chcą głosować w maju i na tych, którzy nie chcą.
  Wniosek?
  Nie dajmy się skłócać okupantowi na żadnym polu - bo wtedy ten okupant będzie demonkraturowo - bezsilny. Bezsilny!
  Ponadto ten podział na zwolenników i przeciwników głosowania w maju zrobiono także po to aby Andrew wygrał w I turze. PO-owcy nie pójdą - oddając mecz walkowerem - a jednocześnie zyskają nowe paliwo do skłócania głupich tubylców - bo będą wrzeszczeć, iż Andrew nie ma legitymacji pod żyrandole - skuli niskiej frekwencji na wyborach - i sze kręci. Szalala-la-la - zabawa dzieci Kaduka w tzw. demonkraturę - trwa.
 • @puuuq 17:41:42
  Tego nie wiadomo. Gdyby była uczciwa kampania wyborcza z debatami równo dla wszystkich kandydatów razem z obecnym prezydentem, to może wynik mógłby nas zaskoczyć.
 • @lorenco 18:20:32
  Może i nie ma pandemii, ale coś zbyt dużo ludzi umiera. Oczywiście, że wybory powinny być przesunięte, tylko, że dziś mamy szczyt skoczni narciarskiej, za którym tylko stromy zjazd z lądowaniem na śmietniku historii. Miejmy nadzieję, że KO z sobą zabiorą, a my po raz kolejny zaczniemy odbudowywać Polskę z ruin. Taki już nasz los, jeśli nie jesteśmy na tyle mądrzy, by pogonić ferajnę zanim na zaczną bruździć.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:57:49
  ///...jesteś wzorcem nienawiści do PiS i powinieneś być przechowywany w Sewres.//

  Słusznie Szanowny pisze! Zawisza to nienawistnik, antysemnitnik i z pewnością cyklista. W dyby z nim!

  (Czy zarobiłem na garstkę jagódek cytryńca?...)
 • @puuuq 17:41:42
  //skąd wiara ,że
  w 2 turze Duda musi przegrać ? //

  Na razie to nierealne. Zbyt wielu idiotów jest w Polsce a "opozycja" wystawia takich rywali, jakby chciała koniecznie przegrać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:06:49
  Jarku, wcale nie jest to takie pewne. Dawno już PiS byłby na śmietniku historii, gdyby wyborcy pozostałych opcji potrafili się zjednoczyć, ale niestety dotychczas nie potrafili. Ale widać światełko w tunelu, najpierw trzeba doprowadzić do II tury a wtedy pozostanie Duda i ten drugi, którego wybierze większość. Z pewnością w tym przypadku KO będzie już poza grą, bo nie sądzę, by Kidawa Błońska mogła być tą drugą. Będziemy jeszcze mieli 2 tygodnie, by PiS pokazało swoją nieudaczność, z każdym dniem więcej Polaków otworzy oczy. Jest szansa by pojawiła się nowa siła i rozpoczął się proces przenoszenia KO-PiSu na śmietnik historii. Tylko trzeba II tury i mądrości Polaków. Pytanie ilu takich, jak nasz p. Krzysztof, co jak tonący brzytwy będzie się chwytać brzytwy na której napisano, tyś sort Kaczyńskiego, a reszta to ten gorszy sort Polaków co za bramą stoczni stali. :)
 • @Zawisza Niebieski 21:12:27
  Nie oszukujemy się Zawisza, jeszcze tym razem przepchną tego ... (kropki ze względu na bezpieczeństwo procesowe).

  A na Szanownego p.Krzysztofa nie wygaduj, to światły człowiek tylko ostatnio przeżywa kryzys tożsamości, no i jeszcze ten świrus...
  Ja mu się nie chcę narażać bo jednak cytryniec to fajna rzecz i dla jakichś pi-siurow nie mam zamiaru tracić zaufanego dostawcy :)
 • @Zawisza Niebieski 21:12:27
  A co będzie, jak rzeczywiście dojdzie do drugiej tury i do wyborów staną, Andrzej Juda i ten wampirek nowego etapu Szymon Hołownia? Jeszcze Kosiniaka jakoś bym zniósł, ale kopie Dudy made in TVN nie dałbym rady.
 • @zbig71 22:12:44
  Opcje są różne, mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale pamiętasz Rejtana z Zemsty Fredrego, "niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba". Jak dojdzie do II tury to się zastanowimy. Dużego wyboru nam nasza klasa polityczna nie dała, a jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:29:06
  Nigdy nie wątpiłem, że p. Krzysztof to światły człowiek, tylko albo cytryńca za mało albo za dużo :) Ma wspaniałą żonę, bo inna po tym co wygaduje ścierką od lewoskrętnego ścierania blatów by mu "kryzys tożsamości" wygoniła. Liczba kategorii ścierek w nauce zwanej "szmatkologią stosowaną" jest wiele, są prawo skrętne, lewo skrętne, do rąk, do podłóg, do zlewów, do nosa, a czasami specjalizowane by baraninę pogonić :) Ale już nasze lepsze połowy znakomicie wiedzą, którą zastosować, by "kryzys tożsamości" przegonić. :) Ja w ramach wolnego czasu plantację malin z zapaści wyprowadziłem, szukam miejsca na sadzonkę cytryńca :) Zawsze ku zdrowotności ta roślina służy. :)
 • @Zawisza Niebieski 22:37:43
  Najlepiej byłoby, gdyby rzeczywiście Bosak wszedł do drugiej tury. Bo musiała by być debata w tvp i Bosak mógłby Dudzie zadać kilka BARDZO niewygodnych pytań. O ile oczywiście sztab Gumisia by się nie wykręcił. A pytać jest o co
  O 447
  O Banderowców i pożyczki dla nich
  O sądy
  O zakup jankeskiego szmelcu
  O Żorżetę
  O szczepionki(np: HPV dla dziewcząt, które Duda w mig podpisał)
  O stosunki z Rosją i Białorusią
  O wiele rzeczy....
 • @zbig71 22:48:23
  A to nie Bosak współpracuje z Prawym Sektorem na UPAdlinie? Przestał już? To niech się wyspowiada przed społeczeństwem!
 • @zbig71 19:03:55
  // kampania wyborcza //
  Akurat brak kampanii sprzyja
  bardziej rywalom Dudy
  bo przecież i tak nie mają nic z sensem
  do powiedzenia , Duda też nie ma
  ale generalnie te 5 lat obyło się
  bez większych wpadek , ciągle
  przypomina się o tym podpisie na stojąco
  ale jak to się ma np do zachowań
  Kwaśniewskiego , gdy się przewracał
  na cmentarzu we Lwowie , Kaczyński
  też miał swoje wpadki np w czasie
  tego niedoszłego ingresu biskupa Wielgusa
  bo Komorowski czy Bolek
  to zupełne nieporozumienia ,
  kariery na miarę " Dyzmy do kwadratu "
 • @lorenco 22:58:54
  Tego nie wiem. Słyszałem coś na ten temat, ale niewiele.
 • @puuuq 23:12:38
  Ja uważam, że jak Duda płaszczył się przed środowiskami żydowskimi w rocznicę Marca 68, to już nawet KWACH w Charkowie to pikuś przy tym.
  To PiSowskie robienie laski Usraelowi jest dla nas upokorzeniem.
 • Udawana opozycja
  Tusk przypieczętował zwycięstwo Dudy wezwaniem swoich zwolenników do bojkotu wyborów. Istniało duże prawdopodobieństwo, że dojdzie do drugiej tury, a druga tura, jak pokazały ostatnie wybory do senatu, mogłaby skończyć się porażką kandydata PIS. Już wystawienie Kidawy-Błońskiej ogromnie zwiększyło szanse na zwycięstwo Dudy, ale wciąż istniała groźba drugiej tury. Teraz ta groźba, po apelu Tuska, została ograniczona do minimum (na ile mogli Dudzie pomóc, tyle pomogli).

  Taka to jest opozycja. To jest jedna drużyna, jedna sitwa.
 • @zbig71 22:48:23
  Z pewnością można by jeszcze zapytać:
  O tego podobnego do ... co nastolatki biologii uczył u braci R.
  O tę mafię VAT co u Banasia się zrodziła,
  O przekręty Banasia
  O nocne wizyty prezydenta u zwykłego, o niskim poparciu posła
  Pytań można zadać wiele, z pewnością temu drugiemu w miarę mojej pamięci pomogę.
 • @rumpelsiltskin 23:36:11
  Stąd trzeba wzywać Polaków, by zachowując wszelkie środki ostrożności wyrazili swoją wolę, a wtedy zobaczymy ile warte są te sondaże, które nam publikują.
 • Do lorenco 18:20:32
  lorenco ! ty kpisz czy o drogę do Izraela pytasz ? jakie normalne wybory

  NORMALNE WYBORY TO JEST SWOBODNA KAMPANIA KANDYDATÓW GDZIE WSZYSCY KANDYDACI MAJĄ TAKIE SAME WARUNKI DO PRZEDSTAWIENIA SWOJEGO PROGRAMU ! a głosowanie to już jest wisienka na torcie !

  Tylko Duda mając swoją pisowską telewizje reklamował sie bezwstydnie
  wchodząc w role ministra rolnictwa lub udając premiera który rozdaje fanty ! Wasze pisowskie zakłamanie sięgnęło dna i metr mułu !!!

  Gdzie są DEBATY !!!! które są solą każdej KAMPANIE WYBORCZEJ !!

  UWAGA ! głosując na Dudę głosujesz za wojną z Rosją o Krym !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Do @Zawisza Niebieski 21:12:27
  Dawno już PiS byłby na śmietniku historii, gdyby wyborcy pozostałych opcji potrafili się zjednoczyć, ale niestety dotychczas nie potrafili ?

  Ja się ciebie pytam jacy kandydaci ma tak zwana opozycja ? Biedronia Kidawe Szerbe Pomaskę Sikorski itp.

  TYLKO NOWA FORMACJA CHADECJA z Kosiniakiem Gowinem ma szanse zaistnieć bo PO PIS to skrajna żydowska agentura istnieją tylko bo pompują ich TV ! przy równym dostępie do TV te partie znikły tri miga


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Zawisza Niebieski 23:43:22
  "Jak się dowiedzieliśmy, już po tym, gdy w Piotrkowie rozpoczęto "konfekcjonowanie", czyli drukowanie kopert i łączenie ich wraz z kartą do głosowania w jeden pakiet, okazało się, że pracownik spółki jest zakażony wirusem SARS-Cov-2. Wysłaliśmy pytania do EDC Expert Direct Communication, jednak spółka nie udzieliła nam odpowiedzi" – podał TVN24.
  https://natemat.pl/307397,koronawirus-w-firmie-pakujacej-pakiety-wyborcze-senator-brejza-potwierdzil?fbclid=IwAR2NunEM6hACQrMQRSy0MSN0N7HtyhU4qIXMvJRQKG-JO8qq3jj3pIQynmQ#
 • @ele 08:23:57
  "TYLKO NOWA FORMACJA /.../ z Kosiniakiem Gowinem ma szanse zaistnieć" oni są tacy nowi jak ja królowa angielska! A jeszcze do tego Chadecka miałaby być, no boki zrywać!. MA Pan poczucie humoru, nie ma co.
  ... a może minister Sz. ma jednak rację i po tej "pandemii" to już nic nie będzie takie samo. Przydałby się Król! a nie jakaś kolejna pierdupartia.
 • @JimA 12:26:52
  na przykład Korona Wiarus z Wielkiej Wieży, lub Góry... albo spod jakiejś Turni. O! Z powodu błędów językowych w mediach wszyscy by przed nami truchleli. No ale to trzeba mieć cojones ...
 • no prosz:
  jest aż tak źle, że nawet dobrze...

  https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-wiseeuropa-trzy-etapy-wychodzenia-z-kryzysu-w-polsce,nId,4472984
 • @JimA 13:03:03
  a po tym:

  https://fakty.interia.pl/swiat/news-elon-musk-nie-bede-mial-domu,nId,4472958#iwa_source=worthsee

  to już czekamy tylko na podobne deklaracje naszych bogatych "polakóf"
 • @Zawisza Niebieski 23:43:22
  Dokładnie tak. Byłoby pięknie, gdyby ktoś przycisnął Dudę w debacie publicznej właśnie o te sprawy, które wymieniliśmy.
 • @zbig71 14:13:08
  "Byłoby pięknie, gdyby ktoś przycisnął Dudę w debacie publicznej właśnie o te sprawy, które wymieniliśmy."

  Wątpię czy taka debata jest przewidziana.
 • @Pedant 14:41:50
  Też wątpię, ale pomarzyć dobra rzecz.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:57:49
  Kaczelnik to człowiek nieudolny, który zwykle sam się zakiwa i sam się wkręca w sytuację bez wyjścia. Bo tera już dobrego, ani nawet średniego wyjścia nie ma. Do tego, Kaczelnik to tchórz, nie znający realnego życia. On przed TS nie stanie, ale wykonawcy jego poleceń? I nawet nie będą mogli powiedzieć: "ja tylko wykonywałem rozkazy", bo do tego, żadnych prerogatyw Kaczelnik nie posiada.. Przez Kaczelnika urósł Biedroń i Czarzasty. Po prostu. Doprowadził do takiej sytuyacji, ze skompromitował takie wartości jak niepodległość, konserwatyzm, patriotyzm, uczciwość, rzetelność, praworządność.
 • @Zawisza Niebieski 17:47:39
  To wzorzec pogardy dla Polaków, bo "naród głupi...". I wciskają tak siermiężną propagandę w TVPiS, że ja takiej nie pamiętam. Takiej prostackiej i nachalnej
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:06:49
  W wyborach do senatu, PiSIory polegli. Gdy dojdzie do plebiscytu PiS na antyPiS, to mogą polec
 • @zbig71 22:12:44
  Ja tylko Biedronia bym nie zniósł. Bo z nim PiSIory by się dogadali. Kaczelnik miał asystenta Rabiejka. Sądzę, ze PiS zgadzał by się na zboczone ustawy, a w zamian Biedrona by im wszystkiego nie vetował
 • @lorenco 22:58:54
  I chyba jednak konfabulujesz. NOP współpracował z Prawym Sektorem. A neoendeków to kojarzę Jakuba Siemiątkowskiego. Ale nie Bosaka
 • @zbig71 15:17:58
  Jakby była w TVP, to Gumiś znałby szybciej pytania. Tak chciał być przygotowany, gdy miał wystapić w niemeckiej TV. Niemcy byli zdziwieni a ekipa Gumisia, znowu nas skompromitowała takimi zaleceniami
 • @Wican 16:03:55
  " I wciskają tak siermiężną propagandę w TVPiS, że ja takiej nie pamiętam. Takiej prostackiej i nachalnej"

  Propaganda PRLowska była oparta na spójnej doktrynie, do której można było się odnosić. Teraz nie ma żadnej spójnej logicznej doktryny, i można gadać co jest wygodne w danym momencie. Czysty postmodernizm.
 • @zbig71 15:17:58
  "Też wątpię, ale pomarzyć dobra rzecz."

  Ja wolę marzyć o pięknych (i miłych) kobietach albo o krajobrazach (to ostatnie pomaga mi zasnąć), nie o paskudnych politykach (miałbym koszmary) :)
 • @Pedant 16:10:24
  I wtedy kultura była na dużo wyższym poziomie. Piosenkarze potrafili śpiewać a aktorzy grać.
 • @Wican 16:07:00
  I Biedroń i Hołownia to takie małe wampirki systemu.
 • @Pedant 16:10:24
  Czy to przypadkiem nie jest ,,mądrość etapu,,?
 • @Pedant 16:21:25
  Lepiej zdobyć miłe i ładne, niż marzyć.
  ;)
 • Do @JimA 12:26:52
  Precz z żydowskimi partiami PO -PIS !

  @JimA ! paszoł won do Izraela z twoja partia PO- PIS ! jesteście jak te wszy które od 30 lat tuczą sie polska krwią polska pracą !!! paszoł won

  TYLKO NOWA PARTIA ŚRODKA jest jakąś szansą w dzisiejszej Polsce ! precz z żydowską PO-PIS !!!!


  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN Lach !
 • @ele 17:21:35
  Wszystko fajnie panie Tadku, tylko budowa partii środka z Gowinem i Kosiniakiem to strata czasu i pieniędzy. I potem będzie kolejne rozczarowanie.
 • @zbig71 17:18:45
  "Lepiej zdobyć miłe i ładne, niż marzyć."

  Racja, ważne aby było i jedno drugie. Piękna i niedobra kobieta to katastrofa.
 • @Wican 16:02:33
  Trybunał Stanu to sąd honorowy, który może jedynie zakazać pełnienia funkcji publicznych, dlatego każdy ma go w D.

  Wolałbym normalny sąd karny, ale "nasi" przedstawiciele tak to zorganizowali, że ministrów i tego rodzaju typów można sądzić tylko przed TS... To dla nich żadna kara, gdy się obłowią. Ważne jest, że mają immunitet przed sądem karnym.

  Dlatego są nietykalni (w gruncie rzeczy). Ludzie mogą im nadmuchać przez słomkę...
 • @rumpelsiltskin 20:12:52
  Do czasu prawdziwych kar niczego się nie wskóra. Bo są bezkarni.
 • @rumpelsiltskin 20:12:52
  Ja też wolał sprawy karne. Ale wielu z nich, nie znajdzie roboty poza polityką, bo nie posiadają zadnych kompetencji ani doświadczenia. Czyli zakaz pełnienia funkcji, też mógłby być doktliwy dla takiego choćby Sasina. Ten to chyba dnia poza polityką nie przerobił. Tak samo Błaszczak. Morawer wróciłby do bansterki, ale niektózy nie mieliby gdzie. Kto zatrudniłby Dudę? W środowisku akademickim nim pogardzają. A co on potrafi? Nawet Daniels nie zatrudni go na jakiejś ciekciowce, bo tam trzeba mieć charakter, a nie być potulnym. A nie wiem czy Gumiś potrafi myć okna?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930