Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
507 postów 11345 komentarzy

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Gdyby rządził nami inny rząd…

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Często w komentarzach pojawiają się gdybania „Gdyby rządził nami inny rząd…” odpowiedź wydaje się być prosta.

Mateusz Morawiecki 30 marca oświadczył „50 mld zł z refinansowania budżetu wystarczy na 6-7 tygodni…”. Państwo nie ma oszczędności po które można sięgnąć w dobie kryzysu. Dlatego program pomocowy jest praktycznie przeniesieniem obciążeń za 3 miesiące, tak jakby państwo udzielało przedsiębiorcom 3 miesięcznego kredytu i tylko dla wybranych. Warunki są PR-owskie, by się pochwalić w TVPiS i mediach zależnych od PiS iż się pomaga. Dowód podstawowy, kwota graniczna jest uzależniona od przychodu, nie dochodu. Wszystko jest dobrze, gdy firma produkuje wszystko sama, ale jeśli ma poddostawców i jej dochód to ułamek przychodu? A z kredytem to zwykle później bywa jak na libacji, gdy się pije jest miło, rankiem pojawia się kac, który już jest bardzo niemiłym doświadczeniem.
 
Przykładem, że PiS bawi się państwem jak grą komputerowa, że władzom PiS nie zależy na znalezieniu dobrego dla Polaków rozwiązania, jest odrzucenie poprawek Senatu dotyczących tarczy antykryzysowej. Nie mówię, że wszystkie były dobre, ale to, że nad każdą należało się pochylić, pomyśleć, może jednak będzie lepszym rozwiązaniem? Jednak połączono poprawki w bloki tematyczne, łącząc plewy z ziarnem i takie „worki” głosowano. Tak przy ciekawych pomysłach udało się przepchać idiotyzmy, z których słyną sejmy, w których większość ma PiS. Im nie chodzi o pomoc Polakom a tylko o wygranie gierki politycznej, dlatego nie oceniano poszczególnych pomysłów a tylko „sałatkę Krystyny Pawłowicz”.

PiS realizuje „wielką myśl polityczną”, "krysztła", "naczelnika" i wielu innych wazeliniarskich określeń budzących śmiech myślącego człowieka, w rzeczywistości człowieka, który dawno utracił poczucie rzeczywistości, żyjącego w wirtualnym świecie swych gierek politycznych w otoczeniu wazeliniarzy, co dla własnej kariery sprzedadzą i twarz i swą godność. Ci panowie nadal nie potrafiąc zrozumieć iż sytuacja Polaków, sytuacja naszych przedsiębiorstw jest krytyczna. Rolnicy mają tony produktów, jak np. kwiaty, które pójdą na kompost zostawiając plantatorów z kosztami, jakie podjęli na produkcję. Zakłady stoją, bo do większości produkcji brak komponentów a i sprzedać wytwory nie można. Poza stratami wynikającymi z produkcji dojdzie konieczność opłacenia obciążeń ze strony państwa. Ale dla PiS liczy się ogranie sztuczką przeciwnika politycznego a nie dobro Polski.

Tak samo, gdy w na przełomie stycznia/lutego, gdy wiadomo było, że spotka nas kryzys pandemii, PiS bawił się w gierki, jeszcze 6 marca minister Szumowski odmawia wzięcia udziału w przetargu na środki ochrony dla służby zdrowia. Widać to dziś w całkowitym nieprzygotowaniu służby zdrowia, niewielkiej zdolności laboratoriów do wykonywania testów, brakach w środkach. Nic to nie nauczyło naszych władz. Tak samo dziśbawią się nie widząc przyszłych skutków gospodarczych jakie ta pandemia przyniesie. Nie często w historii Polski rządzili nami aż tak cyniczni, zapatrzeni w swoje korzyści ale równocześnie głupi ludzie.

Tak jak rolnik wyrzuca ziarno zanieczyszczone ziarnem chwastów, tak my Polacy musimy wyrzucić te chwasty, co nam się w sejmie zagnieździły.
 
Oceniając dzisiejszą sytuację na myśl przychodzi biblijna przypowieść o 7 latach tłustych i 7 latach chudych [Rdz 41]. Mieliśmy panie Morawiecki te 7 lat tłustych, tyle, że PIS zamiast odkładać na lata chude, te lata tłuste przetrwonił na kupowanie głosów. Efekt 500+ na dzietność jest zerowy, na ograniczenie ubóstwa w Polsce również niewielki, bo poprawił sytuację rodzin z dziećmi, często bardzo dobrze sytuowanych a pogorszyło sytuację ludzi starszych, rencistów, poprzez wywołany nim wzrost cen produktów podstawowych, przy braku rekompensaty. Dziś panie Morawiecki okazałeś się nie mądrym biblijnym Józefem, a tylko „Matouszem”, co zmarnował lata tłuste nie odkładając na lata, które nas w wyniku koronowirusa w najbliższym okresie nas czekają. Sięgnięcie do kieszeni podatników doprowadzi to bardzo dużego bezrobocia oraz jeszcze głębszej recesji. Państwa w których rządy jak mądry biblijny Józef oszczędzały wyjdą z tego stosunkowo łagodną drogą. Ale trzeba było wybierać mądze, bo klapa PiSowskiego „państwa z tektury” już dziś jest widoczna jak na dłoni ale jej skutki będziemy odczuwali przez wiele lat.

bibliografia:
 
*****
Prawa autorskie: Jestem autorem tekstu, ilustracja paczaizm.pl
 
 

KOMENTARZE

 • @Nathanel 22:30:28 Komunał wiecznie żywy.
  "Od czasu holokustu polskiej inteligencji przez Hitlera i Stalina nie udało się odtworzyć elity."

  A skąd w Polsce wzięły się elity, na których niby Stalin i Hitler mieli ten holokoust dokonać?
  W Polsce przed wojną był powszechny analfabetyzm. Polska inteligencja to najwyżej wykształcenie średnie. Wyższe wykształcenie to niezwykła rzadkość.
 • 5 *
  https://istotne.pl/data/upload/forum_posts/2020_03/398886.jpg

  Pośpiech to zły doradca. Ktos się spieszy tego diabeł cieszy .

  :)
 • @Monaco 23:11:40
  Przecież to kukiełka wyjęta z kapelusza . Salute . https://demotywatory.pl//uploads/202003/1585643535_ftav5r_fb_plus.jpg
 • @Nathanel
  https://opolczykpl.wordpress.com/2020/03/26/prorocy-pandemii-koronawirusa-we-wladzach-ultrasyjonisty-trampka/ Salute .
 • @Nathanel 22:30:28
  Prawda, nie ma takiej formacji, do polityki pchają się miernoty.
  Nie wiem kto to Owsik, za to wiem, że PCK zostało okradzione przez PiS, by kampanię wyborczą sfinansować, że w Szlachetnej paczce były przekręty. Zaś pieniądze, które Polacy dali Owsiakowi widać w każdym szpitalu zajmującym się sprawami, które są celem Owsiaka.

  Muszę się zgodzić ze zdaniem o mierności naszych elit po działaniach Hitlera i Stalina. Elity mamy, tyle, że te nie pchają się do polityki, w polityce pojawiają się ludzie honoru, tu za przykład dam min. Ćwiąkalskiego, co podał się do dymisji, gdy w więzieniu powiesił się jeden z świadków morderstwa, do tego namawiał Ziobro. Ziobro powiesiło się 3 więźniów, w tym jeden na leżąco, jego doradcy okazali się trollami internetowymi a to "zero" nie ma honoru, by podać się do dymisji. Rządzą nami zera, bo takie pchają się do polityki.
 • @Repsol 23:22:53
  Niestety masz rację, to kukiełka i trefniś w obcych rękach. Salute
 • @Zawisza Niebieski 23:44:10
  Pamiętam jak szybciutko bredzącemu przekazywał klucze od pałacu prezydenckiego bez jakiegokolwiek dokumentu stwierdzającego śmierć Prezydenta L.Kaczyńskiego . To wszystko jedna popis-owa mafia . Salute .
 • @Repsol 23:50:37
  Bezsprzecznie tak, dlaczego w kontrze do Dudy wystawiono osobę, co od samego początku żadnych szans nie miała. Pokonanie tego "pajacyka" przy dobrym kandydacie było bułką z masłem. Duda na drugą kadencję to decyzja "grupy trzymającej władzę nad KO-PiS". Pod żyrandolem potrzebna jest bezwolna miernota co wszystko podpisze, co każe mu "grupa trzymająca władzę".
 • @Zawisza Niebieski 23:58:16
  Czyli jak zwykle , magdalenkowe barachło ma zostać przy korycie . Salute Amigo .
 • ■ Otrzymane i warte uwagi ■ 5☆
  "Rinascerò, Rinerai” zaaranżował Danilo Ballo z miksowaniem Marco Barusso, chóry zaśpiewała grupa głosów Bergamo zebranych dzięki współpracy Daniele Vavassori i cudownym głosem Valerii Caponnetto Delleani, podczas gdy gitary Finał gra Diego Arrigoni, gitarzysta Modà.

  Bardzo ważny projekt: https://SMI.lnk.to/Rinascerorinascerai

  Piosenka zrodzona z okazji katastrofy wirusa, szczególnie dla miasta Bergamo poważnie dotkniętego przez Covid-19, wszystkie dochody z pobrań, praw autorskich i praw redakcyjnych (Facchinetti / D'Orazio) zostaną całkowicie przekazane na rzecz szpitala Papa Giovanni XXIII w Bergamo na zakup sprzętu medycznego.

  «Po obejrzeniu w telewizji zdjęć wojskowych ciężarówek niosących zwłoki moich rodaków» mówi Roby «Byłem przytłoczony emocjami, płacz i gniew doprowadziły mnie do fortepianu i po kilku minutach muzyka narodziła się i tytuł „Odrodzę się, odrodzisz się”. To była inspiracja i pilna potrzeba, czułem, że muszę coś zrobić, szczególnie dla mojego miasta, tak mocno dotkniętego ... Zadzwoniłem do Stefano, prosząc go o wsparcie w projekcie i powierzenie mu tekstu, który doskonale wyraża to, co czułem, idealne połączenie muzyki i słów. Piosenka jest pragnieniem odrodzenia i nadziei, dedykacją dla tych, którzy opuścili nas i ich rodziny, dziękuję wszystkim, którzy nieprzerwanie pracują dla dobra innych: lekarze, pielęgniarki i cały personel szpitalny, są bohaterami i bohaterki tych dni. Modlitwa za miasto, które się nie poddaje ».

  «Kilka dni temu Roby zadzwonił do mnie głosem złamanym przez łzy» kontynuuje Stefano «między oddechem a ciszą opowiedział mi o przerażającej wizji, której był świadkiem ... pół godziny później szukałem najodpowiedniejszych słów do stworzenua muzyki, słowa bólu, zaufania, odkupienia. Bergamo to moje drugie miasto, miasto które mnie adoptowało, przywitało i gdzie spędziłem najlepsze lata pracy. „

  Odrodzę się, odrodzisz się” chce być także prostym sposobem na wykonanie naszej małej części: to, co wiemy, Muzyka, hymn na temat przyszłości zranionego miasta, które „gdy wszystko się skończy, wróci, aby zobaczyć gwiazdy” » ,"

  https://m.youtube.com/watch?v=D5DhJS5hGWc

  A tu tekst piosenki:

  Odrodzę się, odrodzisz się.
  Kiedy to wszystko skończy się,
  my znów ujrzymy gwiazdy.

  Odrodzę się, odrodzisz się.
  Burza, która nas dopadła,
  ugina nas, lecz nigdy nie złamie.
  Zrodziliśmy się, aby zmierzyć się z losem,
  jednak za każdym razem to my wygramy.
  Te dni wpłyną na nasze dni,
  jednak tym razem nauczymy się czegoś więcej.

  Odrodzę się, odrodzisz się.

  Odrodzę się, odrodzisz się.
  Obtuleni bezmiarem niebios,
  po raz kolejny zaufamy Bogu.
  Choć w ciszy wyczuwa się napływ powietrza,
  to jednak to moje miasto mnie przeraża.
  Zrodziliśmy się, aby zmierzyć się z losem,
  jednak za każdym razem to my wygramy.

  Odrodzę się, odrodzisz się.
  Odrodzę się, odrodzisz się.
  Odrodzę się, odrodzisz się.

  __________________________

  Dla RELAX ☆ https://m.youtube.com/watch?v=k_QbESeO1eE ☆
 • Autorze, jesteś stronniczym propagandzistą
  widać to między innymi po tym
  "Tak przy ciekawych pomysłach udało się przepchać idiotyzmy, z których słyną sejmy, w których większość ma PiS."

  wymień mi kadencję sejmu, która nie uchwalała idiotyzmów.
 • @Monaco 23:11:40
  jak mniemam, Ty też byś poddał seniorów przymusowej eutanazji.
 • @Zawisza Niebieski 23:42:58
  Ty tak na poważnie, że prawdziwym powodem samodymisji Ćwiąkalskiego było samobójstwo więźnia, albo że Ziobro swoich oskarżeń nie osadzał w kontekście polityki ministra?
 • @interesariusz z PL 02:16:06
  Jesteś beznadziejny w swoim mniemaniu, nie znając człowieka.
  Ja opiekuje się od lat moją Mamą staruszķą, a Ty bez wstydu osądzać chcesz ludzi których nie znasz. Kim Ty jesteś byś tu atakował innych i osobiste napaści przeprowadzał !!! 

  Zajmij się swoim życiem i wyciągnij pomocną dłoń starszym w potrzebie. 
  Nie mam zamiaru dalej z Tobą dyskutować na prywatne tematy i wara Tobie od oceniania tu innych swoją miarką. 

  Możesz mieć inne poglądy polityczne niż ja czy inni tu blogerzy ale nie właź z brudnymi buciorami do cudzego prywatnego życia (domu). 

  Wstydź się takiego zachowania. 

  Ja tu nigdy nie atakuje osoby, naturalnie nie będę milczał gdy ktoś mnie bez podstawnie atakuje. 

  Żegnam.
 • Świrusoskoronos ⚅
  https://s2.manifo.com/usr/d/d849/95/img/69792_koronawirus.jpg


  Salutori Maximus :)))))))) ✔✔✔✔✔
 • PiStalin dyktatura
  Okazja by PiStalin rządził w Polin.

  Da✔inci.
 • gdyby
  Polacy interseowali sie co zawiera ich Konstytucja , jakie prawa i obowiazki wzgledem swojego kraju posiadaja , gdyby Polacy rozumieli co to jest przychod a co to jest dochod , gdyby rozumieli co to jest kwota wynagrodzenia netto a co to jest brutto , gdyby wiedzieli i rozumieli co to jest wlsnoac i jej poszanowanie , gdyby rozumieli co to jest " dobro wspolne " gdyby interesowali sie tym jak wielka jest biurokracja w ich kraju , i gdyby zdawali sobie sprawe jaki ogrom pieniedzy z ich podatkow jest marnotrawiony , gdyby chociaz wiedzieli jakie podatki placa i na co ida ich podatki , gdyby po prostu zaczeli sie wspolnie domagac respektowania ich praw i wypelnianie przez Panstwo swoich zobowiazan wobec obywateli , gdyby chcieli posprzatac swoj "chlewik" wspolnie, gdyby zrozumieli , ze polityk to inaczej manager i albo jest sprawny albo won , gdyby zrozumieli , ze podmiotem Panstwa sa Oni Obywatele a nie politycy urzednicy . To sa ludzie ktorzy sa oplacani przez nas aby wypelniac funkcje panstwa . Im nie placi rzad im placimy My . Gdyby , Gdyby rozumieli Polacy , ze w dupie z popisem czy innym dlugopisem to sa nasi pracownicy . Moze wyedy mieli bysmy inny rzad . Za uogolnienia przepraszam co do Pracownikow oczywiscie maja swoje prawa. Katalog gdyby mozna ksztaltowac dowolnie
 • @rowszan 05:58:33
  Nie Rowszan :) Gdyby Polacy to wszystko, co wymieniłeś, wiedzieli i rozumieli, niepotrzebny by Im był żaden rząd, albo tylko dla reprezentacji- jak chociażby ambasada Polski na planecie Ziemia. Oznaczałoby to, że i Niemcy, Czesi, Słowacy, Rosjanie, Włosi, Hiszpanie i Litwini ( ... kogoś pominąłem, niechcący) mieliby te same, postulowane przez Pana, zdolności poznawcze- i ambasady. Ale nie mają. WHY? :)
  Dobrego dnia
 • @JimA 07:24:35
  Posunę się dalej. Nikt, żaden człowiek nie musi zmuszać się do rozumienia i znajomości fikcyjnej rzeczywistości, choćby nie wiem jak skodyfikowanej i umocowanej w fikcji. Przemyśl to Rowszan. :)
 • @JimA 07:24:35
  wczoraj obchodzil 65 urodziny Angus Young , moze dlatego ?
  na twoje pytanie Why Niemcy maja taka odpowiedz
  " warum sind sie Banana so krum ?
 • @rowszan 07:28:16
  Przetłumacz proszę, nie znam niemieckiego :)
 • @rowszan 07:28:16
  Co do Younga, to chiba jednak nadinterpretacja, czyli projekcja :), to zupełnie niepotrzebne.
 • @rowszan 07:28:16
  Tak, no sam widzisz, nie wszyscy żyjemy w tej samej matni. Co zrobić? ;)
 • @JimA 07:50:20
  prosze bardzo :
  dlaczego banany sa tak krzywe ? podam od razu odpowiedz abys mial mily dzien
  poniewaz gdyby byly proste , nie pasowaly by do " skorupki "
 • @rowszan 07:56:16
  No cóż, to pewnie przykład szkopskiego humoru ewentualnie logiki ;) niech im będzie... Banany nie rosną w Berlinie. Rosną?
  Miłego.
  Dozo wieczorkiem :)
 • @Nathanel 22:30:28
  "Pokolenie Owsika i lewackich pseudonaukowców na uczelniach."

  Należy obsadzić uczelnie wychowankami wielkiego uczonego i patrioty Jana Szyszki, tych co ukończyli akademie leśnicze. Wtedy na KORniki padnie blady strach i piły pójdą w ruch!
 • @Anna-PK 22:40:03
  "A skąd w Polsce wzięły się elity, na których niby Stalin i Hitler mieli ten holokoust dokonać? "

  Była przecież słynna Czwarta Brygada, znacznie liczniejsza niż poprzednie trzy.
 • "Ale...
  ---------
  "Ale trzeba było wybierać mądze, bo klapa PiSowskiego „państwa z tektury” już dziś jest widoczna jak na dłoni ale jej skutki będziemy odczuwali przez wiele lat."
  ---------
  Takie podejście do tematu - jak w cytacie - ma tylko bardziej skołować biedne sieroty po Polsce w atrapie Polski i nic więcej. To jest działanie w imieniu okupanta - bo trzeba było wybrać mądrzej - toby było lepiej.
  Czy można lepiej wybrać w tzw. demonkraturze. Przecież jak by nie wybrać - to i tak na drugi dzień po wyborach - budzimy się w tzw. demonkraturze.
  Wniosek?
  Jeżeli ktoś naiwny przerżnie w mgnieniu oka w trzy karty - kupę forsy - to machlujący tymi kartami - tak mu właśnie mówi - trza było lepiej wybrać - toć to tylko trzy karty, które obserwowałeś - gdzie je kładę na stoliku. Tak - trzy karty - a tak naprawdę jedna magdalenkowa, kosmata banda - co to tam na stole - jaki gdyby nigdy nic - menora sobie stała - i stała tam nie dla jaj. Nie dla jaj!
 • @Alfax 01:55:31
  "Odrodzę się, odrodzisz się.
  Kiedy to wszystko skończy się,
  my znów ujrzymy gwiazdy."

  "Прекрасное далёко" w chińskim wykonaniu:

  https://www.youtube.com/watch?v=cfhA_whEyU0
 • @Pedant 08:23:55
  https://m.youtube.com/watch?v=UAfuMol1e-0

  https://m.youtube.com/watch?v=AHC1LkbZD10

  https://m.youtube.com/watch?v=k_QbESeO1eE

  ◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇
 • @Anna-PK 22:40:03
  No właśnie. Dzisiaj nie ma więcej ludzi inteligentnych, oczytanych i mądrych niż przed wojną. Ale za to mamy dużo więcej magistrów. Często bezwartościowych.
  Bo uczelnie wyższe to wciąż powinny być dla najlepszych. A obecnie byle głupek jest w stanie zdać maturę, bo co to jest 30%? A tyle trzeba uzyskać.
  I już jełopy pojawiałą się nawet na studiach medycznych i na politechnikach. Uczelnie przyjmują nemal wszystkich z maturą. A wykształecnie wyższe powinno być dla naprawdę najlepszych. Np. odniosę się do Anglii. A to po publicznej szkole średniej, to niemal nikt nie zna tabliczki mnożenia do 100. Ale są szkoły dla elit, z tym że u nich to niestety idzie w parzę najczęściej z zamożnością.
  A powinno się wyłapywać najzdolniejszych.
  Elity zostały wybity, a po wojnie systematycznie dobijano nauki humanistyczne i społeczne, acz próbowano rozwijać kształcenie techniczne. Z tym, że inżynierowie, często ludzi traktują jak tryby maszyny.. Ale nauki społecznepodupadały, gdy zaczęli odchodzić przedwojenni profesorowie. A w III RP, to już byle przygłup, może w naukach społecznych czy humanistycznych robić karierę naukową. Wystarczy niektórych posłuchać lub poczytać. Politechniki jakoś funkcjonują, acz po reformach Gowina, to w ogóle szkolnictwo wyższe padnie na pysk
 • @interesariusz z PL 02:15:04
  Tylko, że teraz sytuacja jest nadzwyczajna a PiSiory to wyjatkowe prostaki i kretyni. Nie potrafią nawet uczyć się na czyiś błędach. Nie wiedzą, ze POpapranych zgubiła m.in. arogancja? Teraz okazują to samo.
 • @Pedant 08:18:17
  Uczonym chyba był niezłym. Szyszko
 • Autorze
  W wielu miejscach pisałem już że po 1989 władze w Polsce przejęli żydokomuniści,zdrajcy i złodzieje.To co stało się po 1989 było skrzętnie zaplanowane przez wroga wewnętrznego(żydów wśród których było wielu członków PZPR).Oni to zaciągnęli w swoje szeregi(KOR)takich ludzi jak Macierewicz,Olszewski czy Kaczyńscy.Oni to(i inni jak Tusk) współpracowali z zachodem który potrzebował zastrzyku gotówki i likwidacji konkurencji.Oni to wymyślili historię o rosyjskim ataku nuklearnym(Kukliński),ogromnym zadłużeniu i drugiej Japonii a wszystko poparte przez Głos Ameryki,Radio Wolna Europa z utworami muzycznymi wpływającymi na psychikę Polaków(zespół Europe czy Queen).
  Niech mi Autor i inni nie mówią że polskie wojska w Iraku i Afganistanie to przypadek,chanuki,jarmułki,finansowanie muzeum Polin i cmentarza żydowskiego,100 euro dla żydów w Izraelu,polskie paszporty dla żydów,izraelskie służby graniczne na lotniskach,sytuacja w Obozie Zagłady w Oświęcimiu,sfinansowanie studiów na George Town University dla 400 polskich politków i groźby w Klubie Ronina o wyrżnięciu każdego kto będzie chciał zmienić obecną sytuację.A poza tym kto jak nie wróg zniszczył by dorobek dwóch powojennych pokoleń!
  Panie Zawisza do Izraela jeździli również ci z PO i z innych partii a to znaczy że ci co finansują swoje kampanie wyborcze i działalność partyjną z naszych podatków doskonale wiedzą co robić i dla kogo robić!
  W USA pomimo 340 mln populacji jest tylko 100 kongresmenów w porównaniu do 466 w sejmie.Senatorowie wybierani są w okręgach jednomandatowych i dla tego możemy zobaczyć pracujących ich niezależnie w komisjach.W UK politycy wybierani są też w okręgach jednomandatowych czego rezultatem były wcześniejsze wybory które przypieczętowały Brexit.
  Mówi Pan że nie ma elit i myli się Pan bo takowe są ale wróg dba o wszystko-podstawia kukiełki, ,,niezależne media'' i ogłupia medialnie.
  Jeżeli wszyscy myśleliby tak jak obecni tutaj na neonie24 Panowie Rzeczpospolita,Stanisłav i wielu innych identyfikujących się z ich światopoglądem Polska wyglądałaby zupełnie inaczej i byłaby poważnym państwem.
  Zajmowanie się religią oraz pisanie o,,bierzącce'' tylko oddala nas od odzyskania niepodległości bo wbrew temu co niektórzy mówią(również ci w Klubie Ronina upajający się swoją wolnością zdobytą naszym kosztem) polska nie jest wolnym krajem i każdy kto mówi że jest jest cynicznym kłamcą.
 • all
  A więc ostateczna bitwa o Polskę rozegra się między Zawisza Niebeskim i PO a resztą Polski,podczas gdy my będziemy rozpaczliwie łapać ostatnie tchnienia z pomocą respiratora z drukarki 3D.Jakby się ten pojedynek nie zakończył, Zawisza ogłosi, że wygrał.
  No i trzeba uwzględnić rację Zawiszy , nie będzie bezproduktywnie się męczył , oglądając TVN24.Wszystko ma swoje granice .Zmiana terminu wyborów dla dziennikarza obywatelskiego jest konieczna .


  https://niepoprawni.pl/blog/husky/no-tak-tam-demokracja-a-u-nas-kaczystowski-rezim
 • @Jozio z Londynu 13:20:48
  A ty Angolu będziesz się rpzyglądał? Czy gdy zagrożenie to spieprzyłeś ze zmywaka do kraju i do narodu, którym pogardzasz i którego musisz nienawidzić. Kilkakrotnie, siedząc w Londonistanie, chciałeś posyłać Polaków na wojny.
  Cóż, Gumis pewnie wygra przy frewkencji 20%. Zdobędzie może nawet wtedy 80%, ale to będzie wizerunkowa katastrofa, bo zaraz utożsamią te wybory z wyborami u Saddama, choćby
 • all
  Lemingi rozpowszechniają informację, że rząd fałszuje dane na temat ilości zgonów... Wiecie, że i ja zauważyłem, że od pewnego czasu na ulicach jest dużo mniej ludzi...Zwierząt też, a i w sejmie jakoś pustawo.. .Na ogródkach działkowych zauważyłem dużo świeżo przekopanej ziemi, czy to zbiorowe mogiły? A te czarne wołgi, których wszędzie pełno? Psipadek? I żołnierze się pojawili .Cos w tym jest !

  Z domów wywlekają jeszcze żywych, dlatego ludzie wolą stać pod sklepami, ci co jeszcze zostali...Te dzbany z platformy wkrótce zaczną szukać grobów tych potajemnie pochowanych

  Przez miesiąc największe portale i TVN24 grzały na czołówkach anonimową "Małą Emi", a potem przyznawali sobie nagrody; a kiedy dowiadujemy się, że najważniejsi politycy PO, łącznie z Budką, byli na gorącej linii z "SokiemZBurka", w powyższych kompletna cisza.

  Takie mamy media..

  https://niepoprawni.pl/blog/husky/rola-opozycji-i-jej-mediow-w-szerzeniu-paniki
 • @Wican 13:26:38
  Przez te wszystkie lata udawałem pisiora. Wiem o Was dużo i to wykorzystam. Działałem pod przykrywką. Nie mogę dłużej tego ukrywać. Zbierałem informacje. Dużo tego mam. Leżycie i kwiczycie mohery. Do usłyszenia wkrótce.
  Pozdrawiam
 • @Jozio z Londynu 13:35:05
  Józio niech chce zmierzyć się z faktami!Czy z logiką słabo,czy Józio to ,,koń z klapkami na oczach'' czy też ,,ameba'' jak duża ilość Polaków a może Józio to ,,piąta kolumna''?
 • @Jozio z Londynu 13:44:01
  STuknij się w główkę. A co, zwiało się ze zmywaka? I do pogardzanych Polaków przyjechało?
 • @maro 13:50:15
  Joszko to PiSiacki londyńczyk. On by wojował do ostatniego Polaka, acz sam nie grzeszy. ANi bohaterstwem, ani wiedzą, ani inteligencją.
 • @Jozio z Londynu 13:20:48
  Włącz! respirator. Wdech, wydech, wdech, wydech :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031