Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 10906 komentarzy

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Moralność Kasty* „Mr. Zero”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Pan jest zerem, panie Ziobro”, powiedział były premier Leszek Miller do Zbigniewa Ziobro podczas przesłuchania w czasie komisji do spraw afery Rywina. Dalsze postępowanie Zbigniewa Ziobro zdaje się potwierdzać prawdziwość tych słów.

Nikt nie twierdzi, że w naszym sądownictwie dzieje się dobrze, że nie wymaga ono reformy, tyle, że kto ma moralne prawo tę reformę przeprowadzić?
Zbigniew Ziobro jawi się jako człowiek pamiętliwy, człowiek, który potrafi wykorzystać swój urząd w prywatnym sporze prawnym z lekarzami jego ojca. Bo czymże jest posłanie „smutnych panów” o 6 rano do mieszkań rzeczoznawców prokuratury. Tak to się robi, z przestępcami a nie z ludźmi zaufania, jakimi są rzeczoznawcy prokuratury.
Dziś na skutek „deformy” wprowadzanej przez PiS Ziobro obsadza znaczące stanowiska swoimi ludźmi, jakiej wartości moralnej są to ludzie? Rozważmy przykład.
 
Michał Lasota, człowiek z nadania Ziobro, będący z Przemysławem Radzikiem zastępcami Piotra Schaba centralnego sędziowskiego rzecznika dyscyplinarnego, nie raz karali innych sędziów za naruszenia dyscyplinarne, nie dotrzymywanie terminów. W sądzie okręgowym  Elblągu na rozprawie jawnej przyznano odszkodowanie z powodu przewlekłości postępowania prowadzonego przez sędzię Michał Lasota. Przez ponad rok nie podjął on żadnych czynności w prostej przecież sprawie o pobicie. W związku z powyższym należy wszcząć postępowanie dyscyplinarne względem sędziego Lasoty, za zaniedbania. Na pytanie dziennikarzy jaką karę poniesie ten sędzia z „kasty” Ziobro, jego przełożony Piotr Schaba przez ponad miesiąc nie jest w stanie odpowiedzieć. Czyż nie jest prawdą, że celem „reformy” PiS była nietykalność ludzi PiS? Za to sędziowie, którzy wydali wyrok pozwalający na zadośćuczynienie poszkodowanym przez sędziego Lasotę, zostali wezwani na dywanik. Kasta Ziobro jest nieomylna, ich błędów nie należy wykazywać, bo inaczej grożą kary.
 
PiS praktycznie nie ma kadr w sądownictwie. Nikt z jakimś dorobkiem zawodowym nie podejmie się współpracy na warunkach stawianych przez Ziobro. Podejmują się tego ludzie mający na sumieniu sprawy dyscyplinarne, orzeczenia o braku kwalifikacji. Stąd mamy takie kuriozalne przykłady jak Prezes Trybunału Konstytucyjnego, Julia Przyłębska, która wcześniej po okresie pracy na stanowisku sędziego sądu okręgowego nie przeszła kwalifikacji na ponowne objęcie tegoż stanowiska. A przecież ustawa mówi o tym, że stanowisko to powinni piastować ludzie o znaczącym dorobku, a Przyłębska dorobkiem pochwalić się nie może, za to może pochwalić się bliską znajomością z prezesem Kaczyńskim.
 
Podobną sytuację mamy w sądzie w Włodzisławiu Śląskim, tam w teczce od Ziobro (na mocy ustawy o ustroju sądów powszechnych) na stołek prezesa przywieziono Remigiusza Guza, sędziego mającego na swym koncie postępowania dyscyplinarne. Z tego co przedostało się do prasy sędzia prowadzi mobbing przeciw wszystkim, którzy wcześniej zeznawali przeciw niemu. Właśnie ludzi o takich podstawach moralnych w teczkach na wysokie stanowiska wysyła Ziobro i nimi chce „reformować” sądownictwo.
 
Ale wróćmy do pana Ziobro, gdy za czasów krótkich jeszcze rządów ministra Zbigniewa Ćwiąkalskiego w celi powiesił się Robert Pazik skazany za współudział w morderstwie Krzysztofa Olewnika, nasz „mr Zero” głośno nawoływał do poddania się z tego powodu do dymisji. Minister Ćwiąkalski wziął na siebie odpowiedzialność polityczną i do dymisji się podał. 10 sierpnia 2017 w zakładzie w Białołęce zabił się Marcin K. były naczelnik Pierwszego Śląskiego Urzędu Skarbowego w Sosnowcu któremu postawiono 30 zarzutów korupcyjnych. Powiesił się na pasku od spodni w celi wieloosobowej. 18 sierpnia samobójstwo tam popełnił kolejny przestępca. Ziobro już o swoich słowach odpowiedzialności ministra nie pamięta. W sprawie afery podkarpackiej „seryjny samobójca” spotyka trzech świadków w tej sprawie, przy czym Dawid Kostecki, w tym samym areszcie na warszawskiej Białołęce „wiesza się” leżąc na łóżku. Lepiej nie pytajmy o to fizyków. Pamięta pan panie Ziobro swoje słowa skierowane do ministra Ćwiąkalskiego? Nie, „mr Zero” uważa, że wszystko jest OK.
Gdy kelner ukradł obraz „Gęsiarka” z pałacu prezydenckiego winny był Bronisław Komorowski, gdy najbliżsi współpracownicy Ziobro tworzą stajnię trolli… Ziobro jest nie winny. Wręcz twierdzi iż zachował wszelkie standardy. Miał rację Leszek Miller, „Pan jest zerem, panie Ziobro”. Gdyby miał pan odrobinę honoru już dawno by się pan podał do dymisji, ale w PiS obowiązuje zasada Alleluja i do przodu, kto by się honorem przejmował. Reforma sądownictwa miała przynieść skrócenie oczekiwania na rozstrzygnięcia a przyniosła jego przedłużenie. O ile reforma sądownictwa jest potrzebna o tyle kadry Ziobro nie mają moralnych zdolności do ich przeprowadzenia. Zera może i tworzą miliony, ale na początku musi stać jakaś znacząca liczba, a w zespole Ziobro takiej liczby nie sposób się dopatrzyć.
 
Tak na zakończenie przypomnijmy słowa Jarosława Kaczyńskiego wypowiedziane w czerwcu 2010 „Jeśli jakaś władzama wszystkie stanowiska wpaństwie, najróżniejszegorodzaju,jeżelido tego ma prezydenta,jeślido tego ma jeszcze poparcie /potężnychmediów, które niezauważająjejbłędów,które w jednych oczachwidzą źdźbłoa w innych belki niewidzą-żeby się odwołaćdo Ewangelii – to wtedy znaszą demokracją może byćnaprawdębardzo niedobrze.

Danie człowiekowi o tak niskich wartościach moralnych jak Zbigniew Ziobro jeszcze większych uprawnień – to wtedy znaszą demokracją może byćnaprawdę bardzo niedobrze.
 

* „Kasta” to profil na którym prawnicy z nadania Z. Ziobro umawiali się jak hejtować tych, którzy są przeciwni zmianom wprowadzanym przez Z. Ziobro. 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Od 1989 roku mamy same zera , szkoda że to sami anty Polactwo . Salute .
 • Ziobro czy nie Ziobro - to nie o to
  chodzi. Jeżeli wygrasz w polu - to i potem wygrasz w sądzie. Polacy w 1989 roku przerżnęli w polu z kretesem, więc nie oczekujmy, że sądy będą służyć Polakom i Polsce.
 • @Repsol 21:56:23
  Smutna to prawda, ale co zrobić, gdy Polacy za kilka srebrników z własnej kieszeniu dają się "zerom" kupić. A potem jeszcze się cieszą, jacy to oni mądrzy.
 • @demonkracja 22:02:15
  Prawda, że w pijanym widzie w Magdalence przerżnęli nas równo. Jak mawiają Rosjanie, bez poł litra nie rosbieriosz, no i nas rozebrali na równo, na cacy. Dziś wybieramy mniejsze zło, zamiast zło wykopać na śmietnik historii.
 • @Zawisza Niebieski 22:12:03
  Ktoś ich nauczył że 0 = 0 . Wczesny okres orgazmu demokracji , czy jak to zwać .Salute Amigo . https://repsol.neon24.pl/post/146469,dobra-zmiana
 • @Zawisza Niebieski 22:14:03
  Panie Zawisza...w Magdalence….byli tylko sami przerznieci:-))))
  Mowiac o moralnosci w tym srodowiska to proba zakladania Rozy Rozancowej w Burdelu… Czy Miller mial prawo powiedziec Ziobrze ...ze jest zerem????? Mysle ze sam bedqac zerem i szmata czerwona mial pelne prawo:-))))
  Sam pan wie ..ze ten smrod zwsze tpowarezyszy oznakowaniom zlozonym z dwoch ZER:-))))\
  Naprawa system sadownictwa w Polsce jest dziecinnie latwa...cala palestra poslana zostaje na pastwisko z poleceniem //Idzta panstwo w Hooy!!!!!
  I oglosi sie wybory sedziow....powszechne, rowne, bezposrednie I tajne...na kadencje 5 lat....I lawnikow sadowych…..
 • @Zawisza Niebieski 22:12:03 może trochę nie na temat
  Stara, samotna kobieta wzięła małego kotka, jedna z córek, ta uczciwa, obiecała matce, że po jej śmierci się kotkiem zaopiekuje i tak się stało.
  "Sąd" na sprawie o podział majątku orzekł, że uczciwa córka biorąc pod opiekę kota sierotę uzyskała z tego tytułu korzyść majątkową i zaliczył kota sierotę do schedy. "Sąd" w Warszawie....nazwisko pani "sędzi" jest znane.

  Pozdrawiam
 • @RomanKa 22:27:06
  Miała być DEKOMUNIZACJA Sądów i co ? . " Jajco " Salute . :))))) https://www.youtube.com/watch?v=W_BgASnhhL4
 • @RomanKa 22:27:06
  Co do metody naprawy systemu, to wiem, że gdybyśmy pogonili całe te kasty to nalazło by jeszcze gorsze robactwo. Przykład Kasty Ziobro, jeszcze nikt nie włączał w walkę polityczną bandy trolli. Ich to wynalazek. Sędziów nie można wybierać w głosowaniu, bo wyborca nie jest w stanie ocenić który co wie. Zobaczmy, że przy dzisiejszej ordynacji wyborczej im większy idiota i wazeliniarz, tym wyższą pozycję na liście ma.
 • To nie Ziobro powinien nakreślić ksztalt reform
  To rola Parlamentu, a ten nie znalazł niezbędnego remedium. I chyba nawet nie szukał. Spór między Ziobrą a Dudą był o władzę, a nie o reformę.

  Bez ław przysięgłych nic się w polskim sądownictwie nie zmieni. Złe kadry można przesuwać, ale nic dobrego i tak z tego nie wyniknie. Na miejsce złych przyjdą najczęściej podobni, bo innych prawie że nie ma. Wyjątki tylko potwierdzają regułę.

  Poza tym polskie prawo też wymaga zmiany - zgodnie z prawem naturalnym. Pierwszy przykład z brzegu: przestępstwa funkcjonariuszy publicznych nie powinny się przedawniać. Albo mieć bardzo długie terminy, inaczej państwowi kryminaliści z łatwością unikają odpowiedzialności.
 • Zawisza
  Fajnie dojeżdżasz tych jełopów na niedorobionych.pl
  A zwłaszcza tego żydka Trojanowskiego
  hujty dupty czy jakoś tak :))
 • @Zawisza Niebieski 22:49:30
  Zdziwi sie pan- panie Zawisza... sam- jako polski prawnik mialem podobne watpliwosci- jak pan... Ale kiedy sam na wlasne oczy zobaczylem...pogadalem ..ze sedziami starajacymi sie o wybor..zmienilem zdanie.
  Ocena ludzi ..tzw zwyklych ludzi...co swoj pomyslunek maja boc przecie nei bydleta….jest o wiele bardziej trafna niz gremiow nadajacych nominacje...Poza tym Lawa….to lawa sadzi... nie sedzia...sedzia jest tylko przewodniczacym Lawy ..i tym- ktory trzyma Prawo w porzadku///A hyrr idzie szybko..po dolinach….jak ktory sadzi, jak rozstrzyga i jak szybko...
  Niech mi pan wierzy tych co sie zaplacza...bedzie ich hanba scigac wszedzie..... Niech pan pamieta Vox populi - vox dei!
 • @Rebeliantka 23:25:23
  Ma pani racje...
  FUnkcjonariusze...ktorzy z racji pelnionych funkcji i powierzonych im obowiazkow ponosza podwojna odpowiedzialnosc w razie zlamania prawa, do ktorego pilnowania zostali powolani. Jesli przestepstwo zwiazane jest z funkcja i bylo aktem korupcji z zamiarem korzysci materialnej. Postepowanie odbywa sie w postepowaniu przyspieszonym , badz doraznym….I karze sie podwojnycm wymiarem ..odstapic od tego (podwojnego wymiaru kary) mozna przy natychmiastowym przyznaniu sie do winy i ujawnieniu wszystkich winnych przestepstwa. Wtedy zasadza sie normalny wyrok, ale z utrata praw publicznych I zakazem pelnienia jakichkoleirek funkcji spolecznych i politycznych do konca zycia.
 • Jedyna metoda to rozwiązanie wymiaru sprawiedliwości
  .. i na jego miejscu wołanie innej instytucji o innej konstytucji np "Sądy Polskie"...
  "Nadzwyczajna kasta trafia na emeryturę najlepiej taką jak wszyscy obywatele .. a nie dozgonny etat za kilkadziesiąt tys. zł..
  a nowych sędziów powołuje się od nowa wg kryterium kompetencji i uczciwości i na innych zasadach zatrudniania.... bez immunitetu, na zwykłej dobrej ale urzędniczej pensji ze zwykła emeryturą bez kadencyjności .. na etat z możliwością zwolnienia.

  Sędzia to nie "nadzwyczajna kasta" ale wyjątkowo sumienny urzędnik państwowy którego zadanie jest stosowanie obowiązującego prawa .
  Urzędnik ma być uczciwy, sumienne, kompetentny .. i pracowity.
  .. no i podlegać kontroli innego niezależnego urzędu ... winnym resorcie.

  I to wszystko.
 • @Autor
  Opcja "ZERO".

  Wszyscy sędziowie - VON.
  Tworzymy sądownictwo od zera - wybieramy organizatorów sądownictwa na poziomie sądów rejonowych i stopniowo wyżej. Ci wybrani - organizują sądownictwo odpowiadając przed społeczeństwem za jakość sądów, a zatrudniając prawników (albo ludzi prawych) w charakterze sędziów.
 • @Rebeliantka 23:25:23
  Oczywiście, ław przysięgłych złożonych z innych narodowości, niż polska.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:05:53
  Opcja ZERO to wszyscy prawnicy Won !!!

  Sądziowie, adwokaci, radcy, prokuratorzy, oraz wykładowcy prawa.
 • @interesariusz z PL 09:51:10
  W sądach i na wydziałach prawa potrzebna jest opcja zero! Odkąd zaczęła się walka o "wolne sądy", najbliższy sąd, w którym "pisowiec" może liczyć na sprawiedliwy wyrok, znajduje się w Budapeszcie. Konfiskata mienia dla sędziów również, za przestępstwa gospodarcze! Jeżeli nie może pokryć wyrządzonej szkody !!?? Reforma sądownictwa, to nie tylko usuniecie i ukaranie sędziów kryminalistów, ale też gruntowna zmiana litery prawa, w której nie będzie miejsca na tzw. interpretacje, czyli prywatnego zdania zależnego od "widzimisię" sędziego, lub jego powiązania rodzinno-kolesiowsko-łapówkowego. Również orzeczenia i teksty bełkotu prawniczego powinny być zastąpione przyjaznym językiem, zrozumiałym przez zwykłego człowieka. We Francji 5000 sędziów, w Polsce 11000. Więc zredukować w kraju połowę łącznie z administracją tychże sądów. Jeszcze jedna sprawa to taka, że pilnie trzeba prześwietlić szkolnictwo wyższe bo u ich władz pełno jest szkodliwych wywrotowców nachalnie promujących były system a także szkodliwe społecznie LGBT a kogoś normalnego kto to dziadostwo krytykuje zwalnia się z roboty lub prześladuje w inny sposób. Miejsce pogiętych psychicznie jest w psychiatrykach a nie w instytucjach państwowych więc to następny punkt do naprawy. Nie będą nam tu paskudzić kraju jacyś nienormalni i jeszcze młodych deprawować. Dosyć pobłażania psychopatom.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:05:53 Mają rozmach skurwysyny..."Bez reformy wymiaru niesprawiedliwości ani rusz...
  Mecenas od reprywatyzacji wrócił do palestry? "Ministerstwo nie zostawi tego bez reakcji"
  https://niezalezna.pl/288293-mecenas-od-reprywatyzacji-wrocil-do-palestry-ministerstwo-nie-zostawi-tego-bez-reakcji
 • @interesariusz z PL 09:51:10 w UE TO SAMO..
  Ma być komisarzem od praworządności. Ale jest skandal z donosem byłego agenta wywiadu. Belgijski polityk Didier Reynders jest kandydatem na unijnego komisarza ds. praworządności. Okazuje się jednak, że - jak ujawniają belgijskie media - prokuratura prowadzi dochodzenie, w którym polityk jest podejrzewany o korupcję i pranie brudnych pieniędzy.
  https://niezalezna.pl/288247-ma-byc-komisarzem-od-praworzadnosci-ale-jest-skandal-z-donosem-bylego-agenta-wywiadu
  Ps..Znaczy: nadaje się! Jak to w eurokołchozie. Jak prowadza dochodzenie, to na komisarza nadaje się jak ulał. U eurobolszewików wszyscy mają brud za paznokciami a czyści zupełnie tam nie mają racji bytu. Drań, szwindelman, ale swój. Ważne, że liberalny lewak, zwolennik gender-łysenkizmu. I git. No i właśnie DLATEGO ma zostać KOmisarzem. Przecież już na początku UE pisało się, że jeżeli POlityk dopuścił się malwersacji i innych przewinień, ale był na kluczowym stanowisko, to ze względu na jego wiedzę nie wolno go było odesłać do prywatki. Dlatego (sic!) szedł do Brukseli, Strasburga itd., bo tam i tak nie ma władzy. Tak się pisało kiedyś. Dzisiaj jest inaczej, dzisiaj taki Verhofstadt prowadzi aktywną politykę i to jest ten co to ukręcił łeb śledztwu przeciwko Marc Dutroux, kiedy wyszło na jaw, że on nie tylko więził uprowadzone dzieci, wykorzystywał seksualnie, zamordował przynajmniej jednego, a parę zagłodził na śmierć, ale on te dzieci przekazywał znanym politykom. Wtedy pod wodzą Verhofstadta belgijska "milicja" tłukła demonstrantów, a Verhofstadt po akcji dostał tak jak Tusk schronienie w Brukseli. No a kto ma być komisarzem d/s praworządności? Jakiś uczciwy prawnik (o ile tacy istnieją)? Teraz wezmą innego, który lepiej był kryty. Eurochlew jest naszpikowany agenturą i gangsterską ferajną. Tak się kończy deptanie wartości i odradzanie komuny. Dlatego toto padnie.
 • @interesariusz z PL 09:46:40
  To przesadnie zła ocena Polaków.

  Natomiast nie należy rzucać sędziów przysięgłych na tzw. głęboką wodę.

  Wprowadzenie ław powinno być poprzedzone około dwuletnią potężną kampanią informacyjną we wszystkich mediach i z użyciem wszelkich środków przekazywania informacji w celu wyjaśnienia wszystkich elementów decydujących o poprawnym funkcjonowaniu systemu ław sędziów przysięgłych.
 • @Zawisza Niebieski 22:49:30
  I o to tym ,,reformatorom'' chodzi. Mierny ale wierny i w 100% zależny. Co do pomysłu Pana RomanaKa, ma Pan całkowitą rację, dzisiejsza kasta to mały pikuś z kastą którą chcą stworzyć. Tak patrząc z perspektywy życia to te dzisiejsze rządy, wybory, sądownictwo itp coraz bardziej mi przypominają miniony ustrój i to w tym gorszym wydaniu. Tak czy owak po tych wyborach ci ,,zbawcy'' jeszcze bardziej się umocnią, dokończą pacyfikację sądownictwa i wymyślą jakiś sposób na zamknięcie gęby opozycyjnym mediom. Drodzy Polacy witajcie w PRL-bis, a może i w czymś gorszym.
 • ziobro jaki jest każdy widzi
  Ziobro otacza się takimi samymi ospbnikami jakim jest sam stąd jest taki stan wymiaru sprawiedliwości w Polsce.
 • @Płk Kufel 11:42:07
  Czy to Ziobro te 11tys sędziów powoływał? Czy oni to pozostałość po PRLu i ich chów/miot wsobny? Nie ośmieszaj się winiąc za stan sądownictwa na które Ziobro nie ma wpływu jego.
 • @kula Lis 68 13:12:04
  Ziobro jest dzieckiem tego systemu. On niczego reformować nie zamierza. A gdzie dawny pomysł PiSu o likwidacji aplikacji adwokackich i radcowskich?
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @kula Lis 68 13:12:04
  Człowieku ogarnij się, PRL już nie istnieje od 30 lat. Z tych 11 tyś może z 10 % to sędziowie z czasów PRL reszta może w tamtych czasach studiowała lub robiła aplikacje. Zresztą człowiek postępuje jak mu realia pozwalają. Jeżeli teraz są kasty to znaczy że rządzący temu sprzyjają, lub swoim działaniem do tego zmuszają. Jednak najczęściej to sztucznie się tworzy ,,czarnego luda'' żeby z nim walczyć (nie wygrać). Zobacz jak sprytnie skłócono Polaków tą sprawą. Wielkie debaty, a tak na prawdę to niewielki procent społeczeństwa ma styczność z sędziami. Większość powinny obchodzić opłaty notarialne, stawki za wypisy z ksiąg i wszelkie opłaty związane z otoczką prawną codziennego życia, a to już domena resortu.
 • @kula Lis 68 13:12:04
  Oczywiście, że Ziobro nie ma wpływu i mieć nie może.

  Postępowania dyscyplinarne "leżą" i nikt nie będzie sędziów "dyscyplinował" za "oczywiście błędne orzeczenia", a innych rozwiązań, jak np. ławy przysięgłych, wybór sędziów przez tzw. Suwerena, kadencyjność, etc., Ziobro nie proponuje.

  A zatem będzie jak było i jak jest.

  Za to będzie nieustający spektakl.
 • @kula Lis 68 13:12:04
  Masz w tekście dokładnie opisane do czego służy postępowanie dyscyplinarne w wykonaniu "Kasty" Ziobro. Oni prowadzili postępowania dyscyplinarne gdy chodziło o przeciwników "deformy", gdy na skutek nie podejmowania przez członka "kasty" Ziobro niejakiego Lasoty przez rok żadnej czynności, w prostym procesie o pobicie przyznano odszkodowania, wezwano na dywanik tych, co przyznali odszkodowanie, winnego chroni "Kasta". Tak samo mieliśmy z Chrzanowskim, tego chronią ci, co go posłali. Ziobro nie ma żadnych praw moralnych do bycia "ministrem sprawiedliwości", jest tylko tytularnym, już dawno powinien podać się do dymisji, gdyby miał choć odrobinę honoru, ale szukać u polityka PIS honoru, to jak szukać "kwiatu paproci".
 • Autor!
  "„Pan jest zerem, panie Ziobro”, powiedział były premier Leszek Miller do Zbigniewa Ziobro podczas przesłuchania w czasie komisji do spraw afery Rywina. Dalsze postępowanie Zbigniewa Ziobro zdaje się potwierdzać prawdziwość tych słów."

  ---> Natomiast mi się nie zdaje, lecz jestem pewny, że Ty pomimo upływu lat - które miałeś szanse poświęcić na swoja edukację - zmarnowałeś i kłamiesz, pomawiasz... (i to w prawie każdym zdaniu w powyższym tekście) tak jak kiedyś i tak jak wszyscy lewicowi komentatorzy. Dziwię się, że Neon24 aż tak promuje komunistów i ich kłamliwe poglądy... :)
 • @Zawisza Niebieski 22:49:30
  " Przykład Kasty Ziobro, jeszcze nikt nie włączał w walkę polityczną bandy trolli. Ich to wynalazek."

  ---> Bezczelnie kłamiesz i to po to by bronić te esbeckie złogi, które nadal "sądzą" w wymiarze niesprawiedliwości jaką zafundowała nam nadzwyczajna kasta, z A.Zollem, M.Safjanem, A.Rzeplińskim, M.Gersdorf... na czele.
  Powiedz mi, Zawiszo Czerwony, dlaczego nadal bronisz komunistów, esbeków, kapusiów, agentów, TW...? Właśnie dlatego tak plujesz z nienawiści, na Zbigniewa Ziobro... :)
 • @1normalnyczlowiek 23:32:56
  Ale się uruchomiłeś. Po pierwsze to w otoczeniu PiS ( i Ziobry też) jest sporo tych ,,esbeków, kapusiów, agentów, TW..'' Po drugie dla kogo mogą pracować ci esbecy, TW itp. , dla Moskwy ? Po trzecie do rządów PiS jakiś podział władzy był, nie uwierzę że wszyscy (MS, prokuratura, prokurator generalny, sędziowie itp) działali w jednym interesie. Zawsze w takich układach tworzą się grupy wzajemnej adoracji, rywalizujące o znaczenie, apanaże, stanowiska. Jest to jakąś samoregulacją. Teraz jest to wszystko w jednych rękach i nawet przy wspaniałych intencjach (w co nie wierzę) Ziobry, szybko się skończy walką kast jakie się w tym środowisku wytworzą. Nie jest to mój wymysł, identycznie działo się po rewolucji październikowej, po rewolucji francuskiej i po wszystkich innych przewrotach w których jakiś ,,zbawca'' ubzdurzył sobie że jednoosobowo wprowadzi porządek i zmusi wszystkich podwładnych do rzetelności i uczciwości. Takie eksperymenty zawsze się kończą autorytaryzmem i zamordyzmem.
 • @1normalnyczlowiek 23:32:56
  Człowieku, ty nie widzisz tych TW, byłych z PZPR w PiS?
  https://wiadomosci.wp.pl/akcja-piotrowicze-kto-z-pis-nalezal-do-pzpr-6067060569051777a
  Sam Kaczyński to osoba, której teczki nie znamy. Gdy dziennikarze przymusili go do pokazania swojej teczki pokazał im luźne dokumenty. Teczki SB były zawsze zszyte, czyli powyjmował dokumenty dla niego szkodliwe. Wyobrażasz sobie, że oficer prowadzący po przesłuchaniu wypuszcza opozycjonistę a potem fałszuje jego lojalkę?

  Mówisz, że pluję na Ziobro, czy popierasz tych z jego nadania jako ludzi prawych? Ja podaję fakty, nie moja wina, że z faktów wynika iż nie jest to człowiek o wysokich walorach moralnych? Jeśli sam krzyczał, że po samobójstwie w więzieniu Ćwiąkaliski musi się podać do dymisji, a za jego rządów mieliśmy co najmniej 3, w tym jeden "powiesił się" we własnym łóżku a on nie widzi potrzeby podania się do dymisji to jest to człowiek o minimum moralności?
 • Co za bzdury
  Wszystkie treści przedstawione mają na celu manipulacje i zakłamywanie faktów.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31