Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
513 postów 11633 komentarze

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Pawłowicz: Kaczyński, Duda, Morawiecki…to służby i lewactwo

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Za zmianami rządu, zgodnie z panią Pawłowicz stoją „służby i lewactwo”. Czy miała na myśli trójkąt, Kaczyński, Duda i Morawicki?

Zabawni są ci nasi „wybrańcy” - politycy. Co chwila dają popis takiego „wysublimowanego” humoru, że nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać. Między świętami pan Błaszczak, który będzie nam teraz armii przewodził, doszedł do wniosku, że Lech Kaczyński był komunistycznym prezydentem a jego brat komunistycznym premierem, twierdząc, że w grudniu zeszłego roku skończył się komunizm. Teraz pani Pawłowicz twierdzi, że zmiany w rządzie dokonały "służby i lewactwo".

KRRiT odwołuje karę nałożoną na TVN. Czyli kolejna porażka nieprzemyślanej decyzji ludzi związanych ze środowiskiem Tadeusza R. Człowiek rozważny nie podejmuje decyzji, z której później ze wstydem musi się wycofać.
No cóż, mamy karnawał, ma być wesoło i jest wesoło.
 
Niedawno zastanawialiśmy się, dlaczego nastąpiła taka nagła zmiana na stanowisku premiera. Tak wychwalaną premier B. Szydło zastąpił M. Morawiecki. Dziś wszystko rysuje się dość jasno. PiS ratuje wizerunek w Unii Europejskiej. Nie ulega wątpliwości, że polityka Jarosława Kaczyńskiego realizowana przez Beatę Szydło i Witolda Waszczykowskiego poniosła sromotną porażkę. „Wstaliśmy z kolan”, by klękać przed Węgrami z błaganiem, - ratujcie. Węgry to może i zaprzyjaźniony kraj, ale raczej ta pozycja na kolanach przed Węgrami Polsce chwały nie przynosi. Nie da się ukryć, że Kaczyński obudził się z przysłowiową "ręką w nocniku". Mimo zmiany na stanowisku premiera, procedurę art. 7 przeciw Polsce uruchomiono i nie da się tego wytłumaczyć działaniami opozycji, co próbują uczynić PR-owcy PiS. Dziś Morawiecki próbuje odbudowywać obraz Polski, stąd też naturalnym było odwołanie Witolda Waszczykowskiego, bezsprzecznie będącego twarzą upadku polskiej dyplomacji za czasów rządów Jarosława Kaczyńskiego za pośrednictwem B.Szydło.
 
Podobnymi względami można tłumaczyć dymisję „szkodnika naszych lasów” pana Szyszko. Również jego polityka doprowadziła do tego, że Polsce grożą sankcje za niszczenie naszej przyrody. Miejmy nadzieję, że wróci bardziej rozsądna polityka w ochronie środowiska. To co było realizowana przez ministra Szyszko, to była typowa polityka rabunkowa "okupanta".
 
Również zdziwienia nie budzi odejście ministra Radziwiłła. Pokonano go jego własną bronią. To on wraz z Porozumieniem Zielonogórskim pozostawiał gabinety lekarskie zamknięte do czasu aż rząd pójdzie na ustępstwa. Dziś zastosowano to samo i Radziwiłł nie potrafił znaleźć na to lekarstwa. Sprawa Służby Zdrowia jest tak zabagniona przez kolejne rządy, że tego rozwiązać nie prosto. Nowy minister z pewnością „zbawcą” nie będzie. PiS liczy na przeczekanie,W nadziei, że nowy minister jakoś załagodzi spór. Faktem jest, że 2 lata rządów PiS znacząco odsunęły pacjenta od dostępu do usług lekarskich.
 
Dużym zdziwieniem jest dymisja kolejnego szkodliwego ministra z nadania Tadeusza R. czyli Antoniego Macierewicza. Człowieka, który cofał w przeszłość nasze wojska, człowieka, który realne działania zamienił w czystą propagandę, Człowieka skompromitowanego aferami „Misiewicz”, lobbyści wpływający na decyzje w sprawie obronności. Czego ten człowiek nam nie naobiecywał. Helikoptery, których dostawy miały rozpocząć się pod koniec 2016 roku, po dziś dzień żadna umowa nie podpisana, rakiety patriot, przy czym, łodzie podwodne, w tym "lotniskowce podwodne".

Największy problem z Macierewiczem polegał na tym, że swoje pomysły przedstawia w mediach zanim je przemyśli, sprawdzi możliwość realizacji. Tak było gdy wygłaszał kolejne bzdurne teorie w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem, tak też było, gdy obiecywał nowe rozwiązania w armii.

Budżet otrzymał Macierewicz duży i trwonił go w sposób niemiłosierny. Weźmy choćby ostatni pomysł budowania strzelnic, wypisz, wymaluj pomysł  Orlikami rządu Donalda Tuska. Przy czym boiska służyły młodzieży, a strzelnice garstce zapaleńców. Trudno mówić, że strzelnice będą użyteczne dla szerszego grona społeczeństwa. Na budowę strzelnic Antoni Macierewicz chciał przeznaczyć ponad 10 krotnie większy budżet niż przeznaczamy na ograniczenie smogu w miastach, poprzez wsparcie wymiany starych, zanieczyszczających, nieefektywnych instalacji grzewczych, będących przyczyną regularnie pojawiającego się smogu, w okresach zimowych.
 
Zgodnie z najnowszymi informacjami Macierewicz ma stanąć na czele komisji d.s. katastrofy w Smoleńsku. Po dzisiejszych wypowiedziach Kazimierza Nowotarczyka grupa przy MON z "zespołem Macierewicza" udowodniła "zamach Smoleński" przy pomocy symulacji komputerowej. Innych dowodów nie znaleziono, o próbkach tak szumnie posyłanych do laboratoriów zagranicznych, w których miały być materiały wybuchowe wszelki słuch zaginął. Możliwe, że laboratoria te działają jak prokuratura pod wodzą Z.Ziobry, co przez rok nie może rozstrzygnąć, kto spowodował wypadek w Oświęcimiu, w którym ucierpiała odwołana ostatnio B. Szydło, no ale gdzieś są granice czasowe.

Wydaje się, że to stanowisko jest przysłowiowym gwóździem do politycznej trumny Macierewicza. Jeśli przez tyle czasu niczego nie udowodnili to czy mogą cokolwiek udowodnić w czasie do kwietnia? Wydaje się, że sprawa musi skończyć się kolejnymi wymyślonymi teoretykami wartymi tyle samo ile wcześniejsze. Wszystko wskazuje na to, że i Kaczyńskiemu już znudziło się comiesięczne "dochodzenie na drabince". Wraz z kolejną rocznicą skończy się temat, a kozłem ofiarnym będzie Macierewicz, politycznie umrze z rąk "własnego dziecka".
 
Mówiąc o tych sprawach należy zwrócić uwagę na to, że „rekonstrukcja” rządu dotkliwie dotknęła środowisk związanych z „najdroższym patriotą” Tadeuszem R. i wyznaczanymi przez niego ministrami. Jarosław Kaczyński będzie musiał mu jakoś to zrekompensować. Jak? Czyżbyśmy mieli w najbliższym czasie oczekiwać kolejnych dotacji do "dzieł redemptorystów"?
 

Wygląda na to, że tym razem wreszcie mamy do czynienia z "dobrą zmianą" dla Polski, mogącą podbudować obraz Polski w Unii, z pewnością odejście dwóch ministrów związanych ze środowiskami Tadeusza R. nie podoba się tym środowiskom, stąd też nerwowy i nieprzemyślany wpis pani Pawłowicz. A co będzie? Znowu Polacy muszą rządzącym dać 100 dni. 

KOMENTARZE

 • No ludzie, trzeba zrobić jakąś manifestację
  Jarosław Kaczyński nawet nie śnił o tym, co debilna opozycja robi sobie od wczoraj.
  Zakazy medialne, wyrzucanie posłów (PO), zawieszenia członkostwa (Nowoczesna), kary finansowe.
  KRETYNY - DNO

  ps.

  Zbyt podobne by spać spokojnie.

  https://pbs.twimg.com/media/DTQlPWjWsAE3a3H.jpg
 • @Autor
  Aleś Pan znerwicowany..
  Takie emocje mogą się nawet skończyć nocnym moczeniem.
  Podobno dobre jest "Pozitivum".
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:37:41
  Panie Krzysztofie, a gdzie Pan widzi znerwicowanie? Spokojna analiza tego co nam nasi "wybrańcy" przynieśli. Jak Pan sam widzi, dopiero teraz zobaczyłem "dobrą zmianę" do tej pory widziałem tylko "dojną zmianę". Dwa lata polityki PiS i zdążamy prostą drogą ku "Polsce w ruinie". Polityka zagraniczna nie istnieje, stadniny koni ledwie zipią, służba zdrowia - dokonaliśmy znaczącego kroku wstecz a może w przód. Jeszcze nigdy tak długo pacjent nie czekał na lekarza. Ale jest wesoło, czas się bawić :)
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:37:41
  Trzeba przyznać, że 160 centymetrowy Samiec Alfa pozamiatał dziś oPOzycje!
  Nie zdziwię się jak PiS będzie miało teraz 60% poparcia...
  bez wyprowadzania wojska na ulicę! Kaczyński to Geniusz,bo zagłosował "za",a totalni na złość zrobili i zagłosowali przeciw lub w ogóle i co? Wpadli we własne sidła opętania!!!!
  Jeden ruch PJK i opozycja ulega samozagładzie, dziesiątkują się. Jedzą z ręki, chociaż krzyczą że nie są głodni
  ps.

  Trójka posłów PO zagłosowała zgodnie ze swoim sumieniem- do wywalenia.
  Banda, która nie głosowała, zaprzeczając w ten sposób obowiązkom posłów, oraz okazując skrajne tchórzostwo i konformizm- nadal w partii.
  Boże, co za cudowna definicja standardów PO poprzez wskazanie
 • @Zawisza Niebieski 14:47:27
  "Polsce w ruinie".

  bo biały ogier na którym to Tusk miał wracać do Polski właśnie padł......w Janowie z ....rozpaczy

  //Ale jest wesoło, czas się bawić :)//

  A u Lisa jest więcej niż wesoło !!!!

  Co to jest za wynik?! PiS deklasuje opozycję – sondaż pokazał, że Morawiecki był "strzałem w dziesiątkę"

  Z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez IBRiS dla "Rzeczpospolitej" wynika, że PiS dosłownie deklasuje partie opozycyjne. Poparcie dla partii Kaczyńskiego wzrosło aż o 7 punktów procentowych.

  https://8img.wprost.pl/_thumb/86/5d/9df2300987f8c8c1e1da11ce4c3d.jpeg


  Z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez IBRiS dla "Rzeczpospolitej" wynika, że PiS dosłownie deklasuje partie opozycyjne. Poparcie dla partii Kaczyńskiego wzrosło aż o 7 punktów procentowych.


  PiS - 43 proc. poparcia, PO - 19 proc.

  To najnowsze wyniki wskazujące na to, jak dominacyjna jest rola partii rządzącej. Popularność partii Jarosława Kaczyńskiego wyraźnie wzrosła, za to Platforma straciła 1 punkt procentowy. Na trzecim miejscu jest Nowoczesna. Ta najwyraźniej pozbyła się już "efektu Lubnauer". Może liczyć na 8 proc. głosów (spadek o 2 pkt procentowe).

  http://natemat.pl/226985,co-to-jest-za-wynik-pis-deklasuje-opozycje-sondaz-pokazal-ze-morawiecki-byl-strzalem-w-dziesiatke
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:37:41
  //Takie emocje mogą się nawet skończyć nocnym moczeniem.
  Podobno dobre jest "Pozitivum".//

  sprawdzał i nie POmogło 8-)))))
 • @Husky 14:47:58
  Ale ty dziś Husky pracowity, aż taki strach padł w sforze PiS? 160 cm samiec alfa, to o kim mówisz. Wiesz, tak na lekcjach biologii mnie uczono, że samiec alfa to ma dość niezłą gromadkę dzieci, i gromadkę samic, a ten 160 cm to nawet jednej samicy sobie nie przygruchał. Wieść gminna niesie, ze on się kobiet boi. 60% coś ty taki skromny, dajmy im 120% 220%, 1000% co będziesz żałował. :)

  Nie mówiłem, że karnawał, Kaczyński za aborcją, PO przeciw, taniec chocholi się zaczął. Skończy się karnawał, zacznie post.
 • @Zawisza Niebieski 15:08:51
  //to nawet jednej samicy sobie nie przygruchał//

  Agonię wyczuwam, już nawet nie wiecie co pisać.
  ps.
  jako świadek to pewnie za materac tam robiłeś
 • @Zawisza Niebieski 15:08:51
  //Skończy się karnawał, zacznie post.//

  Niech żyje totalna ideologia, na pohybel rozumowi
 • @Zawisza Niebieski 14:47:27
  Zawisza , Ty patrz na ludzi a nie ciągle o tych koniach , poza tym "kondycja " t zw służby zdrowia czy nasza aktywność poza krajem nie zmienia się od lat a pisząc ,że jest co raz gorzej suponujesz ,że kiedyś było lepiej , Ty lepiej martw się o t zw opozycję bo jeśli nadal utrzymają aktualny kurs , to w wyborach w 2019 nawet progów nie przekroczą czyli w Sejmie pozostanie tylko PiS z "kukizem"
 • @puuuq 15:52:32
  Powiem szczerze, że kiedyś trochę więcej w świecie znaczyliśmy, nie musieliśmy małego państewka o wsparcie na kolanach prosić. Ze służbą kiedyś było znacznie lepiej.
  Co do opozycji, dawno przestałem szukać mniejszego zła, szukam innej opcji, PO-PiS już dawno winni być na śmietniku historii. Za jaka aferę byś się nie wziął, to obie parte gdzieś tam swoje łapki maczały, czy to uwłaszczenia na kamienicach, L.Kaczyński z H. Gronkiewicz Waltz idą rączka w rączkę. Największa afera finansowa PiS - Skok, też w Wołominie PO swoje lody kręciło. Co wybory to masz w sejmie stare-nowe twarze. Albo nami rządzą przedstawiciele zachodnich koncernów PO albo USA - Izraela PiS. Popatrz na zakupy Macierewicza.
 • @Zawisza Niebieski 16:43:40
  http://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/01/zawiszo_2018-01-11_17-19-32.jpg
 • @Zawisza Niebieski 14:47:27
  Rozumiem, że te stadniny są tak ważne, bo tylko nadzieja w husarii nam się ostała.
  Armia rozwalona przez AM - resztki chowają się w BBN (ostatni generał). Słowem smuta. I ani karakali, ani korników.
  Ech ...
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:37:41
  Zauważyłem pewną niepokojącą tendencję - ile razy pojawi się krytyczny tekst na temat PiSkownicy to zaraz interweniuje Pan Wojtas.
  Czyżby powodem były zbliżające się wybory? :))

  PS. Ale żeby nie było - ja bym zagłosował na Pana Wojtasa nawet jakby z ramienia PiSlandii wystartował. Czy Pan się cieszy? :)))
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:30:55
  No i Kaczyński zrobił manewr jak Aleksander Wielki pod Gaugamelą jadąc wzdłuż szeregów wroga i Totalna Opozycja ( TO) zdurniała i rzucili się sami na siebie ze związanymi sznurowadłami. I .............Planem Petru
 • @Zawisza Niebieski 14:47:27
  A co tam z nadajnikami Łojca Dyrechtora? Ciągle na Uralu? :))
 • @Husky 18:13:09
  No proszę, jakie dziwne sojusze się tworzą na NEonie - Husky z Panem Wojtasem :)))
  Dziwny jest ten świat...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:25:08
  Siła złego na ....
  pozostałych dwóch
  8-))))))
 • @Husky 18:52:35
  Tylko uważaj, Pan Wojtas takich jak ty to konsumuje na przystawkę do śniadanka :)))
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:30:55
  Panie Krzysztofie, konie to przeżytek, teraz mamy koty bojowe.
  http://www.pozytywniej.pl/upload/a8d1d3cbf8ec7d3bbffc3a0b2ff598c03308.jpg
  Myślę jednak, że to iż kraju znaczącego w układzie Wyszehradzkim klęczymy przed Węgrami, bo Kaczyński uwierzył, że przywódcy krajów Europejskich na widok tak wybitnego stratega od razu staną z beczkami wazeliny jak jego marionetki dla niepoznaki zwane politykami, premierami, ministrami... Obudzenie było długie i okazało się bolesne. Jak napisałem w tekście, obudził się z ręką w nocniku, zmiana Szydło na Morawieckiego to o lata świetlne za późno. Dziś trzepnął mocno o dno basenu, czy otrzeźwieje? Działania Morawieckiego na arenie międzynarodowej wydają mi się pozytywnie, choć odbudowywać trzeba będzie długo oj długo. Stadniny to przecież pryszcz, tylko koni żal. Ale wiele rzeczy rozłożone na łopatki. Nie ma telewizji, nie ma trójpodziału władzy, nie ma służby zdrowia, nasza policja broni "modlitw na drabince" a naszego bezpieczeństwa. Naszych grani nie broni polski żołnierz broni. "Bronią nas Amerykanie" i ponoszą dotkliwe straty, choć Rosjanie jeszcze z koszar nie wyszli. Zamiast armii mamy grupkę harcerzyków Ormo dla niepoznaki zwane OT. To oddziały dobre po utracie niepodległości, w czasie pokoju zdatne tylko do infiltracji społeczeństwa.

  Ale w sumie ciekawa uwaga. Tylko napisać krytyczny tekst o "naszych wybrańcach" a pan Wojtas łączy się w sojuszu z Huskym, a zawsze myślałem, że inaczej panowie myślą. Ciekawy wniosek i doświadczenie.
 • @Husky 18:13:09
  "manewr jak Aleksander Wielki" Widzisz miernota zawsze pod sukcesy wielkich podpisuje. A to tylko "człowiek roku" PiSowskiej gazetki.
 • @Zawisza Niebieski 19:03:02
  niewielu Was juz zostalo, garstka naiwnych marzycieli
 • @Zawisza Niebieski 19:05:15
  Rok temu miały się odbyć uroczystości z okazji udanego puczu. Na tę okoliczność przybył nawet Król Niemiecki.
  Dziś społeczeństwo z radością wita Samodożynki Totalitarnych....
  kretynów
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:14:00
  Nie wiem, skąd nadaje "najdroższy (polskiemu podatnikowi) patriota", pelengacji ze sobą nie zabrałem :) Wróżę przynajmniej 6 a może i więcej króli pielgrzymujących do Torunia z sakiewkami pełnymi "złota polskiego podatnika". Taka strata, dwóch dojnych ministrów, gdy i tak z "dojnej zmiany" miał tyle, co "kot napłakał". Bo przecież za ok. 100 mln na dwa lata , to żaden pustelnik co ślubował ubóstwo nie wyżyje.
 • Zawisza, Ty naprawdę sądzisz, że nagonka na Polskę wynika
  z dbałości Brukseli (czytaj Niemiec) o stan demokracji w Polsce i paru komisarzy walczy o Twoje prawa? Naprawdę taki naiwny jesteś?
 • @Zawisza Niebieski 19:03:02
  //Tylko napisać krytyczny tekst o "naszych wybrańcach" a pan Wojtas łączy się w sojuszu z Huskym,//

  A co ja wyżej napisałem? Zaczynam się poważnie martwić o Pana Wojtasa. Ponoć mężczyźni też przechodzą klimakterium ale jak już przejdą to wracają do normy :)))))))))))))
 • @Zawisza Niebieski 19:15:52
  // Bo przecież za ok. 100 mln na dwa lata , to żaden pustelnik co ślubował ubóstwo nie wyżyje.//

  Kurde... Jutro chyba złożę śluby pustelnicze... Zobaczymy czy mi jakaś kaska spadnie? :)
 • @zadziwiony 19:24:27
  A ty naprawdę widzisz nagonkę na Polskę? PiS to jeszcze nie jest Polska i biedni ci, co uwierzyli, że PiS to patrioci. Są pewne wartości, taką wartością jest trójpodział władzy. Politycy nie mogą uchwalać prawa, kontrolować jego zgodność z zasadami ogólnymi i jeszcze sądzić, tych, co to prawo złamali. Mamią nas pięknymi słówkami, prokuratura przejęta przez PiS miała być przyjazna obywatelowi i co? Mamy ludków sparaliżownych, bo Ziobro mogą się ich decyzje nie podobać. Mamy ludków sparaliżowanych w prywatnym procesie Ziobro, co wolą podesłać zgniłe jajo (proces z lekarzami ojca Ziobro kolegom). Dziś dokonujemy znaczącego kroku wstecz w czasy Polski budującej socjalizm. Jedyna przewodnia siła narodu, co nam prawo stanowi, prawo egzekwuje i ocenia zgodność tego prawa z konstytucją.
  Dziś mamy dojną zmianę, jedne ryje od koryta odcięto, inne walczą by do niego się dorwać. Takie same miernoty co nas mają w d....
 • @Zawisza Niebieski 19:53:33
  No to teraz strzelisz sobie w .....
  Jak nie idzie to nie idzie
  Co Wam zostaje .....
  WYCIE

  Parlament Europejski prawdopodobnie wycofa się z wniosku o art. 7 wobec Polski

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/nieoficjalnie-parlament-europejski-prawdopodobnie-wycofa-sie-z-wniosku-o-art-7-wobec/s5hetxc
 • @Husky 20:02:34
  Husky, ciągle nie pojmujesz co to lemingoza, Na tę wiadomość, gdyby dotyczyło to rządu PO ty byś sobie strzelił... a ja się ucieszę, gdyby wycofano się z tego wniosku, gdyby PiS zaczęło wreszcie szanować naszą konstytucję, zasady demokracji. Gdyby wreszcie Kaczyński zrozumiał, że marionetki to on ma u siebie na Nowogrodzkiej, ale w polityce międzynarodowej liczą się działania dyplomatyczne, a to nie słuchanie zadufanych w sobie 160 cm "alfy" :) To ci próbujemy z Jarkiem wytłumaczyć, ale jesteś oporny na wiedzę. Ciągle myślisz, że ja, to twoje lustrzane odbicie. :)
 • @Husky 20:02:34
  //Co Wam zostaje .....
  WYCIE//

  Jakim "Wam"? Jeśli masz na myśli Polaków zatroskanych o los Polski to zgoda.
  Praktycznie żadna z obecnie funkcjonujących w sejmie partii nie realizuje programu dobrego dla Polski ( no może tylko u Kukiza jest trochę myślących po polsku). Cała ta Po-PiSowa banda jest do wywalenia i to jak najszybciej. Musi powstać nowy, zdrowy, POLSKI ruch, który ich zmiecie i w końcu zajmie się polskimi sprawami a nie chazarskimi, amerykańskimi, rosyjskimi czy niemieckimi.
  Dotarło?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:27:21
  Jarku, Husky ciągle nie może zrozumieć, że wśród Polaków są poza takimi jak on i jego lustrzane odbicia jeszcze ludzie myślący, co nie będą się trzymali jak tonący brzytwy "mniejszego zła".
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:27:21
  WAM ???
  Pisza caly czas o TYLKO totalnej opozycji
 • @Zawisza Niebieski 20:23:57
  "gdyby PiS zaczęło wreszcie szanować naszą konstytucję,"

  No właśnie.
  Uchwaliliście sobie konstytucję, a tu PiS nie chce jej przestrzegać. Może nawet uchwali swoją - i co wtedy, korniki z wyciętego lasu?
  ;-)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:27:21
  No, zaprezentujcie ten program. Jak mi się spodoba, to go poprę.
 • @Zawisza Niebieski 20:30:33
  // ludzie myślący//

  Siedzi baca na przyzbie, podchodzi turysta:
  - Co robicie baco?
  - A tak sobie siedzę i myślę.
  - A to wy zawsze tak?
  - Nie, ino jak mam czas.
  - A jak nie macie czasu?
  - To sobie ino siedzę.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:40:46
  Panie Krzysztofie, gdy uchwalano konstytucję to co Kaczyńskiego i jego marionetek nie było? Może Duda nie przysięgał strzec innej konstytucji? Przecież mógł odmówić, że to nie jego konstytucja? No więc, niech mi Pan uwierzy, ja tej konstytucji nie uchwaliłem, na nią nie przysięgałem, ciekawe, czy Kaczyński na tę konstytucję głosował, czy też nie? Ja na PiS nie głosowałem a jednak respektuję zasady demokracji. Nie latam jak Kaczyński i płaczę, że wybory sfałszowano. Mówię, taka była wola narodu, mogę się z nią nie zgadzać, ale ją szanuję. Niech PiS uchwali swoją, ja będę ją szanował, jeśli uchwali ją zgodnie z zasadami, na razie większości konstytucyjnej nie mają, ale może jeśli dziś stanęliby przed oceną społeczeństwa w wyborach tę większość by mieli, a może jak ostatnio Polacy posłaliby ich na śmietnik historii. Spróbują?
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:41:56
  //No, zaprezentujcie ten program. Jak mi się spodoba, to go poprę.//

  Poprze Pan, Panie Wojtasie, poprze...
  No chyba, że zaprze się Pan samego siebie i CP. :))
 • @Husky 20:46:08
  Zbóju... Nie siej żenady :)))
  Jeśli czołowego PiSmaka NEonu tylko na to stać...
 • @Husky 20:46:08
  No cóż, jeśli baca tym siedzeniem zarabia na swoje potrzeby i na swoją rodzinę, to niech sobie robi co mu się podoba. Jeśli jednak liczy na datki społeczne jak sprzedawczyki, pijawki narodu za 500+, to trzeba ich do roboty zagonić. Kiedyś, jeszcze w "rozwijającym się socjalizmie" zapytano matki 13 dzieci, która była okrzyknięta matką roku, jak to było, że aż tyle dzieci ma. No cóż, odpowiedziała kobiecina. Mój mąż pracował w górach przy wyrębie całował nowego potomka. I tak było przez 13 lat. To na pewno twardy elektorat tych co żadnego dziecka nie spłodzili, nigdy chorego dziecka w rękach nie mieli i nie martwili się, czy już jechać do lekarza, czy do rana można doczekać, ale najlepiej wiedzą co to rodzicielstwo.
 • @Zawisza Niebieski 21:20:44
  //pijawki narodu za 500+//

  no super
  Jestes jednak wielki ...
 • @Husky 21:25:57
  A cóż PiS wyszło? Program 500+ i najwyższe tempo zadłużania kraju? A, że jestem wielki, to wiem, ale Kaczyńskiego nie mam ochoty zastępować. Jest granica zeszmacenia się, której nie przekroczę.
 • @Zawisza Niebieski 21:30:57
  https://twitter.com/twitter/statuses/950682199711461377
 • @Zawisza Niebieski 21:11:52
  Znawco
  Czy Kaczynscy glosowali za wprowadzeniem konstytucji
 • @Zawisza Niebieski 21:30:57
  tylko szmaty biora 500+
  niezle
 • @Husky 21:25:57
  Zbóju, to całe 500+ byłoby ok gdyby trafiło do naprawdę potrzebujących rodzin. Ale wypłacanie tej kasy rodzinom, które mają 20 000 netto na miesiąc jest zwykłą, polityczną łapówką. Gdyby im nie dawać to mógłby być program 650+.

  Ja wychowałem trójkę dzieci i nawet na myśl mi nie przyszło, żeby czekać na jakieś pieniądze od państwa.
  Zastanów się zanim zaczniesz pieprzyć głupoty.
  Zawisza też wychował swoje dzieci i dobrze wykształcił bez oglądania się na państwo.
 • @Husky 21:44:12
  Nie wiem, czy Kaczyńscy głosowali za tą konstytucją, którą mamy. Wiem, że oni byli w parlamencie, który tę konstytucję uchwalił. Ja nie byłem w parlamencie co tę konstytucję uchwalił, nie głosowałem za nią, a nawet jak Duda na chronienie jej nie przysięgałem ale ja ją szanuję, w odróżnieniu od tych co ją chronić przysięgali, co byli w sejmie, gdy ją uchwalano. No cóż są Polacy, szanujący nasze prawo, twarde prawo, ale prawo i są PiSiacy, krzywoprzysięzcy co najpierw przysięgają a później robią sobie d... z gęby - zdradzieckie mordy, tak przecież należy ich zwać, czyż nie?
 • @Husky 21:47:37
  //tylko szmaty biora 500+
  niezle//

  Zawisza tego nie napisał.
  Nie manipuluj bo stracisz moją sympatię...
 • @Zawisza Niebieski 21:54:34
  Nie podoba mi się konstytucja jaką mamy. No ale innej nie mamy.

  Nie może być jednak tak, że za obsmarowanie drzwi biura posła PiS sprawca musi być "surowo ukarany" (paragraf się znajdzie) a w innych sytuacja obowiązujące brawo (jakie głupie by nie było) traktuje się jak gumę do żucia.
 • @Zawisza Niebieski 21:54:34
  //Panie Krzysztofie, gdy uchwalano konstytucję to co Kaczyńskiego i jego marionetek nie było?//

  //Nie wiem, czy Kaczyńscy głosowali za tą konstytucją, którą mamy//

  Wiesz, twoje recenzowanie polityki, Kaczynskiego i PIS wygląda tak samo jakby Herman Goering tłumaczył Żydom niuanse astronomii
  ŻENUA

  Nie ośmieszaj się już dziś
  Nie ośmieszaj
  Dobranoc


  ps.
  Zawisza w spódnicy :

  Redaktor Pochanke w "Faktach TVN":
  "Partia zawiodła nie tylko kobiety, ale i własnych członków..."
  a zaraz potem:
  "O lądowaniu z głową między nogami..."

  Co się stało pani redaktor?

  https://pbs.twimg.com/media/DTR3ProWAAAxqSm.jpg
 • @Husky 21:47:37
  Analfabetka i złodziejka tzw. PiS prof. Pawłowicz brała pieniądze za kilometrówki choć nie miała ani samochodu ani prawa jazdy. Kilku innych "uczciwych inaczej" z PiS też brali, choć samochodu nie posiadali, a przecież tych ludzi za biednych uznać nie można. Więc nie nazywaj szmatami tych co biorą 500+ nie mając takich dochodów, co p-osłowie. Nie nazywaj złodziejem tego co kradnie butelkę mleka jeśli sam kradniesz kontener mleka.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:58:30
  sorry
  pijawki
 • @Zawisza Niebieski 22:06:09
  Zapienisz sie na amen
  pa,pa

  Jakie to jest piękne

  https://pbs.twimg.com/media/DTOA5RlW0AAD9e2.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:02:44
  Widzisz, prawo może nie być sprawiedliwe, możemy się z nim nie zgadzać ale społeczeństwo musi działać zgodnie z pewnymi zasadami, bo inaczej sąsiad uzna, iż może mnie zastrzelić, bo zbyt głośno jego zdaniem słucham muzyki i mu to przeszkadza. Możemy dyskutować nad sensownością pewnych przepisów, ale póki one obowiązują, musimy je przestrzegać. Za to nikt nam nie daje prawa byśmy przysięgli chronić konstytucji a później uznać, że jednak ona nie moja, ja mam inne swoje zdanie. Myślę, że jeśli Polska jest jeszcze krajem praworządnym prosto do paki czwórkami będą szli PiSiaki i PO-wiaki. Wiem, to tylko sen :)
 • @Zawisza Niebieski 22:14:19
  //Wiem, to tylko sen :)//

  Sny to inaczej marzenia. Warto marzyć (śnić) bo marzenia często się sprawdzają jak się mocno staramy.
 • @Zawisza Niebieski 22:06:09
  http://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/01/zawiszo_2018-01-11_22-17-33.jpg
 • @AgnieszkaS 22:15:22
  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/c_oktkpTURBXy9lM2E5NjM4MmQyYTlhYjYxNDVjZjI1MGMzNmJhNTRlNi5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww
 • Zawisza
  Jeśli nie będzie polityki wyraźnie zachęcającej do większej rozrodczości,
  to za 30 lat Twój i mój dom, także Ruszkiewicza i Wojtasa tyle będzie warty ile dostaniesz w skupie makulatury za jego dokumentację. Jeśli będziesz miał szczęście. Jeśli nie to będziesz musiał zapłacić za jego rozbiórkę, bo nawet za pustostan podatek będzie trzeba płacić.
 • @AgnieszkaS 22:15:22
  Dziś prawdziwych koni już nie ma... No, chyba że jeden.

  https://pbs.twimg.com/media/DTSmB7DW0AEHjH8.jpg
 • @zadziwiony 22:25:35
  /Jeśli nie będzie polityki wyraźnie zachęcającej do większej rozrodczości.../

  Wg. Pana 500+ to jest ta właściwa polityka? Jak trzeba być głupim, żeby decydować się na kolejne dziecko za 500+?
  A gdzie infrastruktura typu żłobek, przedszkole, szkoła?
 • @Husky 22:19:10
  Dzięki Zbóju za tę fotkę.
  Chcę mieć parkę od nich :))) Rodzina Adamsów się chowa :))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:00:33
  Wszystko pod kontrolą 8-))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DTSr2U7XkAAqazY.jpg
 • @Husky 08:04:48
  Kaczyński udaje, że umie laptopa obsługiwać?
 • @hamurabi 22:39:26
  Nie twierdzę,że to jest super rozwiązanie.. Oczywiście, że za 500+ PIS kupił sobie elektorat, ale lepsze to niż nic. Jestem przekonany, że w Polsce jest nie więcej jak 35mln ludzi i jeśli tendencja spadkowa się utrzyma , to czeka nas katastrofa w wielu płaszczyznach, a na rynku nieruchomości szczególnie.
 • @Zawisza Niebieski
  Generalnie coś się pod dywanem dzieje. Pzdr. https://www.salon24.pl/u/przemysl3/828657,kto-jest-promotorem-mateusza-morawieckiego
 • @Repsol 14:22:55
  No cóż, jeśli pogłoski o wycofaniu się z artykułu 7 są prawdziwe, to znaczy, że coś musiał Brukseli Kaczyński dać. Wejście w pozorny albo rzeczywisty konflikt z Tadeuszem R. poprzez usunięcie jego ministrów też o czymś świadczy. No cóż, trzeba obserwować, z czasem coś wyjdzie, tyle, że znów obudzimy się z ręką w nocniku.
 • @Zawisza Niebieski 17:59:41
  Kaczor obiecał że zrobi z Tuska prezydenta Polski ( nie Niemiec)
  A te 65mld dolców spłaci w trzech ratach.
  Gdyby było to wszystko mało, to odwoła o.Rydzyka , a TV Trwam zostanie zabrana licencja.
  I wszystko masz jasne
 • @Husky 18:17:34
  Oj Husky, lemingoza atakuje zaczynasz bredzić.
 • @Husky 18:17:34
  ///Kaczor obiecał że zrobi z Tuska prezydenta Polski//

  Nie chcę być złośliwy ale przypomnij mi ile razy Tusk ograł Kaczora w tym stuleciu? 5 czy może 7 razy? Pogubiłem się i straciłem rachubę :))))
  Żeby to nie był niemiecki piesek to może bym go nawet lubił.

  Ja generalnie nie znoszę piesków politycznych, czy to niemieckich czy ruskich albo żydowsko-amerykańskich. Jedynie dla Huskego robię wyjątek bo to zabłądzona psina jest i wierzę gorąco, że da się naprostować :))))
 • @Zawisza Niebieski 18:40:27
  Nie trać ducha zacny Zawiszo! Wiem, że mamy przed sobą jeszcze wiele prcacy nad Huskym ale damy radę :))))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930