Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
513 postów 11633 komentarze

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Kaczyński na premiera? Pomysł to zacny, czy też nie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś polityka w Polsce postawiona jest na głowie, bo niby Polska ma premiera, ma prezydenta ale czy nie jest to teatr lalek?

Pozornie wszystko jest w porządku, bo prezydent Andrzej Duda wygrał wybory i jest prezydentem, premier Beata Szydło też doprowadziła PiS do sukcesu wyborczego to tak na prawdę Polską poprzez marionetki rządzi dwóch panów, z których żaden nie ma legitymacji wyborczej do rządzenia krajem. Jarosław Kaczyński, którego „wielką myśl polityczną" nie raz wychwalała Beata Szydło, tak w zasadzie wsparł PiS tylko tym, że pozwolił się schować za scenę polityczną i nie pokazywał się wyborcom. Osobiste sukcesy bardzo mizerne. Wynik wyborczy w Warszawie, został pokonany przez odchodzącą premier Ewę Kopacz, poparcie w sondażach, nawet tych ustawianych przez rząd. (Nie tak dawno Andrzej Duda głosił, że CBOIS to sondażownia podporządkowana rządowi) W większości sondaży o lepsze bije się z Antonim Macierewiczem, tradycyjnie okupującym ostatnie miejsca zaufania społecznego. Tak więc Jarosław Kaczyński nie ma żadnej legitymacji udzielonej przez wyborców do rządzenia, a jednak rządzi. Bo czy rządzi, to każdy widzi. Ale gdyby znalazł się taki, co tego nie zauważa, wystarczy przytoczyć kuriozalna sytuację, gdzie rekonstrukcję rządu przełożono, bo „zwykły poseł" poszedł do szpitala?
 
Drugim „premierem” naszego obecnego rządu jest „ubogi” zakonnik, którego patriotyzm kosztował już podatnika ponad 90 mln zł. Bo do skromnie szacowanych 73 mln z lata b.r. doszły dwie nowe raty, 800 tys od Ziobry na „przeciwdziałanie przestępczości”. Co będą się teraz nasze biedne „Kulsony” robiły, jak im Rydzyk przestępczość zlikwiduje? Toć to ekspert nad eksperatmi na wszyskim się zna. Chyba tylko ochroną "modlitw" na drabince i "sortu panów" przed Polakami. Dodatkowe 19,5 mln wrzucił minister z nadania Tadeusza R, Jan Szyszko. Nie wspominając już o  działce wycenionej na 380 tys, którą "Polacy" sprzedali za 15% jej wartości. Jak ogólnie wiadomo, drugi rządzący Polską, Tadeusz Rydzyk ma w rządzie swoich ministrów jak Szyszko, Macierewicz, Kempa, ma pulę swoich posłów w parlamencie i pulę lukratywnych stanowisk w Spółkach Skarbu Państwa, czyż nie można mu nadać statusu rządzącego Polską? Choć do żadnych wyborów to on nie stawał.
 
Ale wróćmy do zdolności politycznej Jarosława Kaczyńskiego. Jest to polityk wypalony, pozbawiony nowych pomysłów, do znudzenia powtarza stare rozwiązania, na których już się sparzył. "Mnie nie wybiorą, wystawię marionetkę", a marionetka i tak po krótkim czasie Kaczyńskiemu pokaże "Kozakiewicza gest".
 
W każdym normalnym kraju, rządy sprawuje ten, któremu społeczeństwo powierzyło władzę, ale Polska jak widać to kraj nie zaliczający się do normalnych. Więc mimo iż nie mają żadnej legitymacji czyż nie byłoby uczciwiej, by to oni przejęli rządy i ponosili odpowiedzialność, w tym karną, za podejmowane  decyzje?
 
Kto powinien pożegnać się ze swoim stanowiskiem?
Zacznijmy od Antoniego Macierewicza, kolejnego, który nie ma legitymacji do sprawowania urzędu, gdyż Beata Szydło w wyborach zażegnywała się, że Macierewicz nie będzie tego stanowiska sprawował a jednak go sprawuje i szkodzi Polsce? No cóż, powodów jest wiele. Wymieniać by długo, choćby dopuszczenie do tajemnicy państwowej lobbystów amerykańskiego przemysłu zbrojeniowego, przykład Berczyński. Odwołanie przetargu na śmigłowce Caracal, by dziś planować zakupy Black Howk, za dwa razy wyższą cenę z mętnym offsetem. Choćby czystki w wojskach pozbawiające nagle wszystkich dowódców, przy czym Macierewicz co chwila głosi iż lada dzień napadną nas Rosjanie. Jakże przypomina to czystki Stalina w latach 30, przy czym Stalin zabijał, Macierewicz tylko odwołuje, skutek podobny. Nagła wymiana całej kadry dowódczej to osłabienie wojska. Co chwila Macierewicz obiecuje, co to dla wojska nie zakupi, mijają kolejne obiecywane terminy i nic. Dołóżmy do tego całkowitą porażkę zespołu d.s. katastrofy pod Smoleńskiem, gdzie Macierewicz mamił społeczeństwo, trwonił pieniądze podatnika a efektów tej działalności jak nie było tak nie ma. Do tego dochodzą narastające wątpliwości, jak choćby książka Tomasza Piątka, dowodząca różnych niejasnych powiązań Macierewicza z obcymi służbami, na które PiS nie reaguje. Jak z tego wynika jest to główny minister do usunięcia ze względu na bezpieczeństwo państwa, który zamiast rządzić powinien raczej przed prokuraturą rozliczać się z zarzutów, ale czy „ubogi" zakonnik obroni swego ministra? W państwie PiS naprawdę trudno powiedzieć.
 
Jako kolejnego ministra stanowiącego zagrożenie dla Polski należy wpisać „największego szkodnika lasów polskich”, czyli znów ministra z nadania Tadeusza Rydzyka, Jana Szyszko. Poza sprawą wycinki Puszczy Białowieskiej na sumieniu ma rabunkową wycinkę lasów w Polsce, bo rabunkowa wycinka występuje wtedy, gdy wycina się więcej metrów sześciennych drewna, niż wynosi roczny przyrost w lasach kraju. Szyszko to osiągnął. Do tego dochodzą kolejne pomysły wybijania dziko żyjących zwierząt w naszych lasach, łosie, żubry… Tytuł Ministra Ochrony Środowiska w przypadku tego człowieka brzmi jak kpina. Ale znów pytanie, czy w państwie PiS „ubogi” zakonnik obroni swego ministra? Rodzi się pytanie, czy tą kwotą 19,5 mln zł z pieniędzy podatnika Szyszko nie „kupić” swego stanowiska na kolejne 2 lata, po rekonstrukcji rządu? Z logiki tak by wynikało.
 
Kolejny minister, którego należałoby rozważyć, to „27:1 Witold Waszczykowski”:. No cóż, po dwóch latach rządów tego ministra Polska przestała się całkowicie liczyć w polityce Unii. No cóż, PiS do prowadzenie polityki zagranicznej kadr raczej nie ma. Trudno określić kto był "większym słoniem w składzie porcelany" Fotyga czy Waszczykowski? W pewnym stopniu wychodzi tu ogólna polityka tej partii. Oni wiedzą, że są "najmądrzejsi" a reszta się na niczym nie zna. O ile w polityce wewnętrznej może się to sprawdzić, o tyle w polityce zagranicznej, zaraz "przemądrzały" znajduje swe miejsce "27:1". Dobrze, jeśli z porażki się wyciąga wnioski, jednak dla polityków PiS to wiedza nieosiągalna. Oni wiedzą, że tylko oni są mądrzy wiedzą prezesa. A cały świat spiskuje przeciw nim. Niestety tak polityki zagranicznej uprawiać się nie da. Bo o ile politycy PiS mogą wierzyć w „boską” nieomylność prezesa, o tyle przywódcy innych krajów podchodzą do tego co najmniej sceptycznie i nasza polityka osiąga kolejny sukces „27:1”.
 
Zbigniew Ziobro, wciąż walczy o większą władzę, ma kontrolę nad prokuraturą zdobytą pod hasłami, że prokuratura będzie działała sprawniej. No cóż, w lutym premier Szydło miała wypadek samochodowy, mamy dziś koniec listopada a „sprawna” prokuratura pod rządami Zbigniewa Ziobry nadal nie wie kto spowodował ten wypadek. Czy też inna sprawa, nawałnica na Pomorzu, tam też żaden z urzędników z nadania PiS, nie był zdolny do podjęcia działania. Struktura działania urzędników PiS oparta jest na wzorcach carskiej Rosji znanych choćby ze sztuki „Rewizor” Gogola. Nikt nie podejmie decyzji, czeka na „rewizora”, przed nim się będzie płaszczył, a że akurat „rewizorzy z PiS” zajęci byli „świętem Wojska Polskiego” albo wypoczynkiem na wczasach, to pomoc przyszła dopiero po kilku dniach, gdy mieszkańcy i służby lokalne sami sobie poradzili z najbardziej potrzebnymi do życia sprawami. Beacie Szydło przyszło tylko przyjechać i ogłosić „kolejny sukces PiS”.
 

No cóż, rekonstrukcja tego rządu jak najbardziej niezbędna, tylko, czy PiS znajdzie w swych szeregach ludzi odpowiednich na stanowiska? Czy znów będzie „miernota PiSiewiczów” z nadania Jarosława Kaczyńskiego i Tadeusza Rydzyka? Czy też „przywódcy” obronią swoich ministrów, ostatecznie za 19,5 mln zł można i „szkodnika lasów” bronić, czyż nie? 

KOMENTARZE

 • jak żyć, jak tu żyć
  zamach na konie
  zamach na wiewiórki
  zamach na sebe z sejczaka
  zamach na puszcze
  zamach na trybunał
  zamach na konstytucje
  zamach na demokracje
  zamach na wybory
  zamach na wolność
  zamach na praworządność
  zamach na Dodę
  zamach na
  zamach na
  zamach na
 • @Husky 18:41:08
  Może z Kopacz w Warszawie przegrał, ale w obszarze całego kraju wygrał. Przecież każdy tuman wie, że ludzie glosując na PiS czy na Dudę głosowali na Kaczyńskiego.

  JK ustawił sobie ludzi, łącznie z Rydzykiem i może sobie spokojnie oglądać album z kotami.
 • Autor
  "W każdym normalnym kraju, rządy sprawuje ten, któremu społeczeństwo powierzyło władzę"

  Należałoby zaznaczyć, że te "normalne państwa" istnieją już raczej tylko w teorii, więc Polska nie jest tu żadnym wyjątkiem. A i ci rządzący też są rządzeni.

  Według mnie ta "rekonstrukcja" z Kaczyńskim na czele to (auto)sabotaż, bo nie sądzę, źeby byli aż tak głupi.
 • @Oświat 18:53:12
  Ta chwila gdy wszyscy bardziej interesują się " Atlasem kotów " w rękach Prezesa niż twoim wotum nieufności wobec rządu.


  https://pbs.twimg.com/media/DPa1iEqXkAACpnV.jpg
 • @Husky 18:41:08
  Witaj Husky, cieszę się, że znowu jesteś w formie....
  No cóż masz rację, wiele jest dziś zamachów, tylko jednego nie udało się udowodnić, zamachu w Smoleńsku, bo ten zamach dokonali ci, co chcieli innym zamach udowodnić, a wyszło że to oni zamachu dokonali. Jaki też chciał pogrążyć PO a wyszło mu, że to za L. Kaczyńskiego mafia się w Ratuszu zainstalowała. Przysłowia są mądrością narodu. Gdy Bóg chce kogoś pokarać, to mu rozum odbiera. Za co Bóg chciał Polaków pokarać w czasie wyborów 2015? Wybacz nie wiem, może za wybory roku 2007? Któż to wie?

  Ale ja mam rozwiązanie, podpowiedział go nie żyjący już artysta.
  https://www.youtube.com/watch?v=2WrL1l_gABI

  Polacy to mocny naród, przeżyliśmy potop Szwedzki, przeżyliśmy czasy stalinowskie, przeżyjemy cofkę idei stalinizmu Macierewicza i bolszewizmu Kaczyńskiego.

  Pamiętasz od jak dawna zastanawiam się, jak długo po programie PiS "Polska w ruinie" przyjdzie nam Polskę odbudowywać.

  Węgrzy, podobnież wzorzec "zwykłego posła", wycofały się z programu "zakaz handlu w niedzielę" Dziś PiS w to samo bagno lezie. Starych komunistów reformuje się ciężko, pytanie, czy uda się zreformować Kaczyńskiego zanim odejdzie na śmietnik historii albo za tęczowy most. Boję się, że tylko śmietnik historii dla Jarosława K Polaków może uratować.
 • @Lotna 19:00:09
  Kaczyński przez cały czas powtarza te same schematy, stąd powtórzenie schematu Marcinkiewicz -> Kaczyński w formie Szydło ->Kaczyński jest możliwe, choć każdy myślący człowiek wie, że byłaby to głupota. Po nowym rozdaniu Szydło i Duda będą musieli rozliczyć przed Trybunałem Stanu. Przy pomysłach Kaczyńskiego, przejęcie teki premiera to prosta droga by stanąć przy swych marionetkach.

  No cóż, zobaczymy co wskaże przyszłość.

  Dla mnie uczciwość, to branie odpowiedzialności za swe decyzje, ale Boże chroń, bym pomyślał, że PiS kieruje się zasadami uczciwości, myślę, że Kaczyński zostanie przy opcji marionetek, tylko, czy wybierze nową, czy starą, tę sprawdzoną?
 • @Husky 19:02:32
  Prosta arytmetyka wskazuje, że to wotum nieufności nic nie da. Przeżyliśmy to, gdy PiS takowe składał. Na pewno nie rozumiem takiego działania. Po co się ośmieszać. No ale jeśli popatrzysz na to, kto idzie do polityki to wszystko staje się zrozumiałe. PiS=PO, jedno zło i jedne głupki.
 • @Zawisza Niebieski 19:05:11
  tu taka ciekawa analiza

  https://pbs.twimg.com/media/DPTyl_jWsAEPOgt.jpg
 • @Oświat 18:53:12
  "każdy tuman wie, że ludzie glosując na PiS czy na Dudę głosowali na Kaczyńskiego."
  Otóż nie, ja rozmawiałem z ludźmi, oni uwierzyli w kłamstwo Szydło, że władzę przejmie młodsze pokolenie, pokolenie Szydło/Duda. Okłamali ich, bo od dawna uważają, że Polacy to "naród głupi, co wszystko kupi", wyszło na to, że nie tylko głupi ale jeszcze przekupny. Prawda, wstyd.
 • @Autor
  Nieważne są zapowiedzi ale to co z nich się później realizuje , sama pozycja prezesa pozostaje bez znaczenia bo ważne są jego ewentualne pomysły służące jakiejś zdecydowanej większości a nie to czy sam będzie premierem bo to nie ma żadnego przełożenia na życie ludzi , poza tym , skoro poparcie dla aktualnie zarządzających Polską wzrasta , to chyba musi być jasne ,że nikt poza PiS nie ma nic lepszego do zaoferowania
 • @Zawisza Niebieski 19:05:11
  Inwektywy, oskarżenia bez pokrycia, całość daleka od prawdy i bez sensu.
  Styl jak zwykle, samo opluwanie. Ja bym za takie wypociny nic nie płacił. Ale widocznie ktoś ma inne zdanie, według oceny na bezrybiu i (du)rak ryba.
 • @Zawisza Niebieski 19:20:14
  Żebyśmy się dobrze rozumieli, ja nie mam nic przeciwko temu, żebys tutaj opowiadał takie brednie.
  Polacy to mądry naród, dlatego wybrali PIS, a teraz jak totalna lewizna i zaprzaństwo pokazało swoje prawdziwe oblicze zdrajców,to w 2019 będzie większość konstytucyjna.
  Więc proszę dalej szczekać
 • @Husky 19:19:23
  Wspaniały komentarz. Prawie jak nie-bies-ki, tylko bez dyplomu z siódmej
  klasy.
 • @ Autor+5
  Niestety tak wyglądają dotychczasowe sukcesy Rządu. Nie ma czego ukrywać, trzeba o tym pisać. Zwolennicy PiS-u winni krytykę przyjmować i się reformować.

  Tylko czy są wstanie to zrobić i spojrzeć sobie w oczy. Czy władza Prezesa to jeszcze władza, czy już tylko fikcja.
 • @Casey 20:31:19
  Widzę, że banda PiSlamistów na NEonie rośnie...
 • Brawo Zawisza!
  W punkt i na temat :)
 • @Casey 20:40:47
  8-))))
 • @Casey 20:31:19
  Mówisz o inwektywach... OK, wraz z nastaniem PiS zmienia się też język polski. Okazuje się, że użycie słowa K...wa, przez Jerzego Owsiaka wymagało sądownego skazania. Właśnie teraz w TV, nie TVPiS bo tego badziewia nie oglądam wyświetlany jest film "Seksmisja" i tam hasłem do spuszczenia windy jest "kurwa mać" (cytat).
  Równocześnie inny sąd uznaje, że słowa "zdradzieckie mordy" jest jak najbardziej akceptowalne pod warunkiem, że mówimy do grupy ludzi, nie pojedynczego człowieka.
  Czyż nie dziwny ten świat na głowie postawiony, świat PiS? Tak więc w tym artykule mogłem spokojnie pisać nie o rządzie PiS a o "Zdradzieckich mordach PiS", mając za sobą pełne poparcie sądu, czyżby nie? A jednak będąc człowiekiem o kilka poziomów bardziej kulturalnym niż Jarosław Kaczyński mówię nadal o rządzie PiS.
  Spróbuj zdefiniować sobie słowo "opluwanie". Budzenie z lemingozy jest mocno bolesne. Zabolało i ciebie, zabolało i Huskiego. Motacie się biedacy, by prawda do was nie dotarła.
 • @Fischer 21:11:25
  Przykro, ale taka jest prawda, na reformę tych, co za łapówkę 500+ Polskę sprzedali jeszcze za wcześnie liczyć. Musi do nich dotrzeć, że za tę łapówkę płacą więcej niż dostają, ale to proces trudny.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:17:33
  Dawno nie pisałem nic o polityce, zbierało się, czytałem bajdurzenie "wychwalaczy" Wreszcie musiało wybuchnąć w sposób bolesny dla lemingów. Stąd i odzew. Byle tylko Huskiemu po operacjach nie zaszkodziło.
 • @Zawisza Niebieski 22:17:43
  A w taki sposob dociera prawda do idiotow z totalnej i ich zwolennikow.

  Wczorajsze zdjecie z portalu Gazeta.pl i Newsweek.pl oraz OKO.pl
  24.11.2017
  https://pbs.twimg.com/media/DPe5I3oX0AEp87T.jpg
  Lipec 2017
  https://pbs.twimg.com/media/DPe0Q7zXUAAtidH.jpg

  I to jest dowód na globalne ocieplenie klimatu:
  Targowica na wczorajszej demonstracji ubrana w koszulki i T-shirty


  Skomentujesz ta waszą kretyńską propagandę.
  Skomentujesz

  no i te miliony protestujacych
 • @Zawisza Niebieski 22:22:11
  Znany z odważnych wypowiedzi redaktor naczelny "Newsweeka", T. Lis, tym razem wypowiedział się na temat... tabliczki mnożenia.

  Na przykładzie działania: 2+2.

  "Gdy nadchodzi zamordyzm radykalizmem staje się nawet tabliczka mnożenia. Szczególnie 2+2=4." – napisał T, Lis na Twitterze

  Bardzo radykalne.

  Stara wersja była 2x2
 • @Husky 22:28:28
  Zgodnie z historią Polski, którą każdy uczeń podstawówki, któremu do szkoły nie było pod górkę Targowica to porozumienie nuncjusza papieskiego, prymasa polski, kilku biskupów, kilku polityków w celu sprowadzenie do Polski wojsk rosyjskich. Idąc drogą logiki dzisiejsza targowica to PiS, ePiSkopat, Tadeusz Rydzyk. Więc nie wiem kiedy te zdjęcia były zrobione, zakładam, że podczas protestów w celu obrony prywatnego biznesu Tadeusza R. pod hasłem "Obudź się Polsko", bo później targowica tak licznych protestów nie wyprowadziła.
  Na zdjęciach jakie ja widziałem ludzie byli ubrani zgodnie z aktualną porą roku. Widzisz jak kretyńska propaganda Kurskiego cię oszukuje, a ty ślepo im wierzysz.
  http://www.sokzburaka.pl//user_open/cachefbpics/1452015088365848_2106930829540934.jpg
  Grunt się złodziejom pod nogami pali, stąd jak tonący brzytwy się chwytają.
  Kretyńskiej propagandy certyfikowanego kłamcy (wyrok sądowy) dawno nie oglądam, szkoda czasu na łgarzy i "wyroby dziennikarsko-podobne", co mu służą.
 • @Zawisza Niebieski 19:05:11
  ...że władzę przejmie młodsze pokolenie, pokolenie Szydło/Duda.....
  Duda zawiódł na całego, za to Szydło się sprawdziła i kilku młodych także, na przykład wice minister Jaki.
  Znakomicie sobie radzi, bystry, skuteczny, nieustępliwy.
  Totalna opozycja, PO, Nowoczesna i KOD odejdą do historii jak zły sen, jak Unia Wolności. To już są polityczne trupy, stąd Kaczyński może sobie oglądać albumy, a Zawisza zgrzytać zębami w każdym kolejnym poście.
 • @Zawisza Niebieski 22:17:43
  ...wraz z nastaniem PiS zmienia się też język polski...
  A jakim to językiem rozmawiali POpaprańcy w restauracji ,,Sowa i Przyjaciele” czy to nie było ,,..uj, dupa i kamieni kupa”
 • @Oświat 00:15:29
  //A jakim to językiem rozmawiali POpaprańcy w restauracji ,,Sowa i Przyjaciele” czy to nie było ,,..uj, dupa i kamieni kupa”//

  No tak,było coś takiego.Wszelako jak widać rozmowy "przy świecach" wciąż trwają.

  http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/33yktkpTURBXy8xM2NiZDg0M2E1MDVkMTQ1NzAyZjZmZjcxMTk5YmMwMy5wbmeSlQMAGc0Emc0ClpMFzQMUzQG8
  //W domu Jonny'ego Danielsa w Warszawie odbyła się wczoraj szabasowa kolacja z udziałem izraelskiego ministra telekomunikacji Ajjuba Kary. Na spotkaniu byli obecni także polscy politycy, między innymi Piotr Gliński, Mateusz Morawiecki, Adam Bielan, Jan Dziedziczak i Arkadiusz Mularczyk. O kolacji na swoim Facebooku poinformował sam minister Kara//
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/politycy-pis-spotkali-sie-z-izraelskim-ministrem-ajjubem-kara-na-kolacji-szabasowej/7y8789v
 • @ikulalibal 00:51:57
  No zobacz, a ciebie tam nie zaprosili.Taka darmowa wyżerka a tu lipa
  Prostaki

  ps.
  a menu znasz ?
 • @Oświat 00:08:01
  Kombinują na wszystkie sposoby :
  -a to PiS przytulił "faszystów"
  -a to volksdeutsch wróci z Brukseli i poniesie sztandar Targowicy
  -a to "ruskie nami sterują
  -a to "mordujemy demokrację"
  A słupki ani drgną
  a Zawisza zgrzytać zębami musi dalej
  szok
 • @Zawisza Niebieski 23:18:31
  Zgodnie z historią Polski, którą każdy uczeń podstawówki, któremu do szkoły nie było pod górkę Targowica to porozumienie nuncjusza papieskiego, prymasa polski, kilku biskupów, kilku polityków w celu sprowadzenie do Polski wojsk rosyjskich//
  Wychodzi na to ,że sam miałeś "pod górkę " bo to co napisałeś mija się z prawdą .W swoim stylu , manipulujesz proporcjami , przypisując główną winę ludziom kościoła a o magnackich milionerach nawet nie wspomniałeś ,chociaż to dla ochrony ich osobistych interesów w ogóle zainicjowano Targowicę i jeszcze ta twoja "droga logiki" jest na tyle "odjazdowa " ,że chyba sam się już demaskujesz jako "piszący na zlecenia " ludzi obecnej opozycji
 • @Oświat 00:15:29
  "A jakim to językiem rozmawiali POpaprańcy ". Język pogardy, język opluwania już wszedł im tak do użytku powszechnego, że nawet tego nie zauważają. A co do "Sowa i Przyjaciele" to abstrahując od tego co w prywatnych rozmowach wygadywali politycy to te nagrania uzyskane zostały na drodze przestępstwa, czyli PiS doszło do władzy dzięki przestępstwu, czyż słowo "Prawo" w nazwie tej partii nie brzmi jak szyderstwo?

  "Sowa i Przyjaciele" również wykazało inną sprawę, słynne ośmiorniczki, których kilogram w Polsce kosztuje dziś mniej niż kilogram masła. Jest to w rejonie morza śródziemnego dość popularna i niedroga potrawa. Ale w oczach koneserów kaszanki i pasztetowej potrawa ta urosła do rangi luksusowej.

  A o zgrzytaniu zębami w kolenych postach? Przypomnę, że zwolennicy PiS zgrzytali zębami 8 lat, a przeciwnicy PiS dopiero 2 lata, kupa czasu przed nami, wiele się może wydarzyć.
 • @ikulalibal 00:51:57
  PiS od zawsze był przedstawicielem USA i Izraela na Polskę. Kto nam wybrał prezydenta jak nie wyjazdowe spotkanie Knesetu w Krakowie?
 • @Husky 09:09:35
  "-a to PiS przytulił "faszystów""
  jak by nie było, dowody są twarde, są zdjęcia sympatyków PiS, z gestami faszystowskimi, a jak widzisz, nikt z ich opiekunów, czyli dzisiejszej władzy do ukarania się nie kwapi. Pewnie i tu prokuratura od Ziobry będzie równie sprawna jak w przypadku wypadku Szydło.
  "-a to volksdeutsch wróci z Brukseli i poniesie sztandar Targowicy"
  Nie znam żadnego "volksdeutsch'a" z Brukseli, który miałby wrócić i ponieść sztandar PiS, ePiSkopatu, Tadeusza R. Mówisz o Syriuszu Wolskim, prawda, wybiera się na prezydenta.
  -a to "ruskie nami sterują
  powiązania Macierewicza są dość ciekawe na razie nikt im nie zaprzeczył, czyż nie? Książka Tomasza Piątka dość logicznie dokumentuje powiązania, a tego, że był wsparciem dla lobbystów przemysłu amerykańskiego, to chyba tylko ostatni leming nie widzi.
  -a to "mordujemy demokrację"
  No cóż, pani Wolfgangowa jest chyba dobrym dowodem, próba przypisania sądów politykowi, co już prokuraturę "sparaliżował" tak, że nikt tam decyzji podjąć się nie odważy, 9 miesięcy i rozstrzygnąć kto spowodował wypadek, to chyba wystarczający dowód na cel "reform". Sparaliżować i upartyjnić.

  Osiem lat zgrzytałeś zębami, pozwól i mi trochę pozgrzytać :) Zęby mam zdrowe, do dentystki chodzę, nie będzie to szkodliwe dla nich.
 • @Husky 09:09:35
  Szkoda mi klawiatury na komentowanie wypocin tego idioty z zaledwie POwszechniakiem. Dałem 1 i na tym kończę. Pzdr!
 • @puuuq 09:54:23
  Coś mi się komentarz cały nie zapisał, więc mogło być to źle zrozumiane, dlatego koryguję.
  "W swoim stylu , manipulujesz proporcjami , przypisując główną winę ludziom kościoła a o magnackich milionerach"
  Pisząc o politykach będących w targowicy właśnie mówiłem o magnatach, wtedy innych polityków nie było, jakieś niewielkie znaczenie mogła mieć szlachta. Popatrz jak silna była reprezentacja Kościoła w targowicy. Nuncjusz papieski, czyli przedstawicie i wyraziciel woli papieża, prymas, ilu biskupów? Targowica to połączenie najwyższych hierarchów kościoła i magnaterii, choć przecież ci hierarchowie to też magnateria.

  Pojęcie targowicy wymyślił abp Michalik, człowiek niewielkich lotów umysłowych, ten sam co twierdził, że pozbawione miłości dzieci skłaniają księży pedofilów do grzechu. Oczywiście mówiąc te słowa liczył na "naród głupi, co swojej historii nie zna" no i się nie przeliczył, naród głupi to chwycił i teraz powtarza. Żaden mądry "książę Kościoła" nie tykałby targowicy, bo to wielki grzech Kościoła względem Polaków.

  Co do (sam się już demaskujesz jako "piszący na zlecenia ") znowu zadziałało narzędzie wpojone przez propagandę PIS. Jeśli ktoś nie zgadza się z Kaczyńskim to działa na zlecenie Sorosa, Niemców, Rosjan, i wszystkich wyimaginowanych wrogów PiS-polski. Popatrz na rankingi wyborcze, PiS popiera ok 38% tych, co dziś głoszą, że poszliby do głosowania.

  http://www.parlamentarny.pl/sondaze/sondaz-pis-z-ponad-38-proc-poparciem-sld-w-sejmie,228.html

  Z drugiej strony PiS nie popiera prawie 40%, bo Kukiz nie uważam za opozycję. Czyli masz prawie dokładnie taką samą liczbę popierających PiS co i jemu przeciwnych. Więc takie same masz szanse znalezienia wśród piszących popierającego PiS jak i przeciwnika.
  Swego czasu ukuto pojęcie "symetryści", czyli ludzie nie popierający ani PO ani PiS, to tym jest mi najbliżej. Bo widzę jak zgubna dla Polski jest polityka obu tych partii. Twardy elektorat zaś uważa, że jeśli nie popierasz PiS, to na pewno popierasz PO i na odwrót. To jest oczywisty błąd.
 • @Husky 09:09:35
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/11/po-powieszeni-narodowcy.jpg

  To będzie kolejny dowód na „faszyzm” w Polsce. Narodowcy wieszali zdrajców w Katowicach. „NIE dla współczesnej Targowicy!” pod takim hasłem odbyło się zgromadzenie narodowców w Katowicach. Ich wiec może może mieć międzynarodowe konsekwencje. W sobotę na Placu Sejmu Śląskiego w Katowicach pojawiło się około 30 przedstawicieli narodowców, m.in. z Ruchu Narodowego Regionu Śląsko-Zagłębiowskiego, Młodzieży Wszechpolskiej i Górnośląskiego Stronnictwa Narodowego. Protestowali oni przeciw „kłamliwym pomówieniom, jakie spadły na polskich patriotów po Marszu Niepodległości”. O wiecu zrobiło się głośno, gdyż narodowcy powiesili na szubienicach zdjęcia sześciu polityków Platformy Obywatelskiej, którzy głosowali za przyjęciem krytycznej wobec polskich władz rezolucji w Parlamencie Europejskim. Byli to Barbara Kudrycka, Julia Pitera, Danuta Huebner, Róża Thun, Danuta Jazłowiecka oraz Michał Boni. Akcja wywołała szybką reakcję Krzysztofa Króla, byłego społecznego doradcy Bronisława Komorowskiego, który na Twitterze zaapelował do europosłów PO, by z powodu protestu narodowców złożyli na Polskę kolejny donos w Brukseli. Krzysztof Król
  @krzysztofkrol
  Różo, Michale pokażcie te szubienice w Brukseli i Strasburgu. Pokażcie, że w Polsce brunatna maź zaczyna zalewać policję, media, prokuraturę, sądy, urzędy. Jeszcze nie jest za późno, aby powstrzymać faszyzm.


  Ps...Bardzo dobra inicjatywa. Tak należy piętnować zdrajców…Czy Krzysztof Król ten zięć agenta bezpieki i kapusia z KPN-u Leszka Moczulskiego ? Fajna akcja! Oj chciałoby się, żeby tak naprawdę…Wieszanie portretów targowiczan to już taka nasza polska tradycja. Karanie za zdradę kraju nie ma nic wspólnego z faszyzmem. W USA nawet w czasie pokoju za zdradę jest kara śmierci.
 • @kula Lis 67 13:07:40
  Masz rację nie pisz, bo klawiatura droga a i tak niewiele mądrego napiszesz. Zresztą u ciebie jak i u Huskyego to najbardziej wytarte klawisze Ctrl C + Ctrl V, gdy kopiujecie to co wam kłamliwa propaganda reżimowych mediów podrzuci

  Pewne słowa normalnie obraźliwe z pewnych ust są słowami szacunku, tak się już w tej PIS-polsce porobiło. Wielu polskich patriotów szczyci się określeniem "gorszy sort", bo to oznacza, że nie należysz do "zdradzieckich mord Kaczyńskiego". (Słowo sądownie uznane za nie obraźliwe jeśli do grupy ludzi a nie konkretnej osoby używasz, więc określenie to zastosowane do "sortu Kaczyńskiego" winno im odpowiadać).
  A jedynka, masz takie prawo, Pzdr.
 • @Zawisza Niebieski 15:24:48
  Ten Michnik to wam czerep wyprał do reszty - tu też masz sondaż z tego samego miesiąca.Opublikowany na tym samym portalu
  Czyli co ?
  Wkleiłeś ten co ci pasował, a już ten jak zobaczyłeś to z języka została miazga, a zęby straciły kolejne milimetry
  Co?
  Łyso ?
  Jaką ściemę teraz nam tu zaoferujesz.

  http://www.parlamentarny.pl/sondaze/pis-zostawia-platforme-obywatelska-daleko-w-tyle,225.html

  //Na początku października na PiS (wraz z Solidarną Polską i Polską Razem) zagłosowałoby 47 proc. badanych, deklarujących udział w wyborach; PO otrzymałaby 16 proc., Kukiz'15 - 8 proc., próg wyborczy przekroczyłaby jeszcze Nowoczesna z 6 proc. poparciem - wynika z najnowszego sondażu CBOS.

  PSL otrzymałoby 3 proc. głosów a partie: SLD, Partia Razem, Wolność Janusza Korwin-Mikkego po 2 proc.

  12 proc. ankietowanych wybrało odpowiedź "trudno powiedzieć" na pytanie, na które ugrupowanie zagłosowaliby w wyborach.//
 • @Zawisza Niebieski 11:48:52
  //Nie znam żadnego "volksdeutsch'a" z Brukseli,//

  To chyba jedyny jesteś w "ten kraju" co tego szmaciarza TUSKA nie zna.
  No kuzwa
  Odlot.
  Zmień dilera
  Zmień
 • @Zawisza Niebieski 11:48:52
  Jak nic powinieneś się "zapisać" do rady mędrców.
  Jak Bolek a teraz Petru.
  Niczym się nie różnicie.
  Niczym
 • @Zawisza Niebieski 11:48:52
  Macierewicz to agent Putina !!!!
  To Putin wydał mu polecenie zakupu Patriotów.
  Nie wiedziałeś tego ???
  Macierewicz to ten słynny Oscar
 • @kula Lis 67 15:53:25
  I do piachu!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DPj6bCIV4AAGREG.jpg
 • @kula Lis 67 13:07:40
  Upss..

  https://pbs.twimg.com/media/DPjMMo5WsAAdZ2U.jpg
 • @Zawisza Niebieski 15:24:48
  // widzę jak zgubna dla Polski jest polityka obu tych partii. //....przy czym od zawsze krytykujesz tylko PiS a już kojarzenie tej partii z Targowicą jest wyjątkową manipulacją , zarzuty o "donoszenie "na Polskę w sytuacji gdy chodziło o TV Trwam czy wybory w 2014 były jak najbardziej uprawnione bo trudno nie interweniować gdy w katolickim kraju nie przyznaje się koncesji katolickiej telewizji albo gdy np w Gdyni wzrasta poparcie dla PSL o ponad 800 % , również to ,że w ramach zwyczajnych zobowiązań strategicznych NATO zostaje wzmocniona poprzez zwiększenie liczby żołnierzy amerykańskich pozycja obronna samej Polski nie może być tak samo odbierana jak interwencja Rosjan przed ostatnim rozbiorem bo oni chronili jedynie tych co zdradzili a nie Polskę .To jest wiedza elementarna i Ty doskonale o tym wiesz ale z jakichś powodów usiłujesz przedstawiać to inaczej ,tracąc tym samym wiarygodność bo można sympatyzować z każdym ale należy zachować obiektywizm i rozsądek ,tym bardziej gdy jest się tylko "obserwatorem zdarzeń" czyli nie ma się żadnych konkretnych korzyści z publicznych deklaracji poparcia którejkolwiek ze stron politycznego sporu
 • @Husky 16:51:34
  No rzeczywiście ten PiS to wam czerepy wyprał. W lutym 2015 Andrzej Duda wypowiedział takie słowa "O ile się nie mylę, to CBOS jest instytucją podległą rządowi". I tego się trzymaj wybierając sondaże. Dlatego wybrałem inną instytucję

  Widzisz jak ciebie robią z "naród głupi, co wszystko kupi"?

  Kaczyński już raz zawierzył sondażom i uratował Polskę od 2 lat swoich rządów i swoich pomysłów.

  Mówisz o tym Donaldzie Tusku, który dał Kaczyńskiemu sromotnego łupnia w debacie telewizyjnej a niedawno 27:1 całemu rządowi "szmaciarzy z PiS"? Jak widać imigrant spod Odessy cienko przędzie, bo i rozum cienki.

  A o zakupionych patriotach to sobie poczytaj, jakie one mają w tym wyposażeniu jakie posiada nasza armia możliwości. Poczytaj sobie o rakietach Wisła i systemie dowodzenia Analiza.

  A jak na razie to 1000 dronów zabawek zakupił.

  Ja dilera nie potrzebuję, ale twój z pewnością cię oszukuje.
 • @puuuq 17:26:24
  Poczekaj, po pierwsze TV trwam jest specyficzną telewizją, bo nie podlega pod Episkopat Polski, który jest przedstawiciel KRK na Polskę a podlega pod międzynarodowy koncern multimedialny, jakim są redemptoryści. Oni prowadzą różną działalność medialną w prawie 100 krajach na świecie.

  PiS, w osobie Ziobry donosił na polski rząd, gdy ten chciał uporządkować sprawę bandytów stadionowych. Duda donosił do prezydenta Niemiec, że Polska to nie jest demoktatyczne państwo, Macierewicz kilka razy donosił w sprawie "zamachu" po dziś dzień nie ma żadnych dowodów na "zamach", Błaszczak donosił pomocy publicznej dla Legii, europarlamentarzyści PiS donosili w sprawie "sfałszowanych" wyborów. Sprawę wyborów zdaje się, że potrafiliśmy rozwiązać sami.

  Jak sam widzisz, PISo-chwalców, wręcz tuby propagandy Kurskiego (kłamcy potwierdzonego wyrokiem sądowym) tu dużo. Popatrz na próbkę prymitywnej propagandy Huskyego obrazek jaki wstawił. Stąd mogę spokojnie mogę skupić się na wyczynach PiS, by Polacy mieli pełen pogląd na to sytuację polityczną, a jak zauważyłeś, raczej "osiągnięć" PO nie promuję, raczej zastanawiam się, czemu tak idiotycznie postępują, jak choćby ostatnia debata nad votum nieufności.

  Jeśli chodzi o mnie jestem prywatnym małym przedsiębiorcą dziś nie zatrudniającym nikogo, nigdy nie miałem żadnych korzyści ze strony jakiegokolwiek rządu, ani partii.
 • @Husky 17:14:52
  Jak widzisz z tego sfabrykowanego obrazka, Przewodniczący Rady Europy, wielokrotny pogromca zwykłego posła, Donald Tusk dopiero uczy się jak kraść, podczas gdy doborowa banda "Zdradzieckie Mordy Kaczyńskiego wraz z paserem Tadeuszem R. równo obrobili Polaków na prawie 100 mln i wszystko jest zgodne z prawem. To dopiero mistrze nad mistrzami. Stąd może sobie czytać o kotach, bo fach ma w jednym palcu.
 • @Zawisza Niebieski 18:31:34
  W odpowiedzi na idiotyczne komentarze ale też na to co sam wkleiłeś o poparciu w sondażach to masz tu wrzątek sprzed kilku minut i teraz WYJ aż do usranej śmierci
  pa,pa

  Najnowszy sondaż. Triumf PiS i szok dla Nowoczesnej

  Jak pokazuje najnowszy sondaż wyborczy, Prawo i Sprawiedliwość Jarosława Kaczyńskiego cieszy się poparciem 42,8 proc. Polaków. Drugie miejsce zajmuje Platforma Obywatelska, a trzecie Kukiz'15. Co ciekawe, pogrążoną ostatnio w kryzysie Nowoczesną wyprzedza nawet Polskie Stronnictwo Ludowe.

  Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w drugiej połowie listopada, PiS znów zdobyłoby większość w Sejmie i mogło rządzić samodzielnie.

  Na drugim miejscu znalazłaby się Platforma Obywatelska, na którą chęć oddania głosu zadeklarowało 23,6 proc. ankietowanych. Ostatnie miejsce na podium należy do ruchu Kukiz'15, który może liczyć na 9,8 proc. poparcia. Największą niespodzianką jest jednak czwarta pozycja. Polskie Stronnictwo Ludowe wskazało bowiem w badaniu aż 6,4 proc. ankietowanych, co analizując ostatnie sondaże jest naprawdę dobrym wynikiem ludowców.

  Dopiero na piątym miejscu z poparciem na poziomie 6,0 proc. znalazła się Nowoczesna.

  Kolejne miejsca w sondażu zajęły Sojusz Lewicy Demokratycznej - 5,3 proc. i partia Wolność - 1,3 proc. Inne ugrupowania mają poparcie na poziomie 1,4 proc.

  Przekładając te wyniki na mandaty, PiS mogłoby liczyć na 246 miejsc w Sejmie, PO wprowadziłaby 130 posłów, ruch Pawła Kukiza – 42, PSL – 21, Nowoczesna – 11, a SLD – 9. Jeden mandat przypadłby mniejszości niemieckiej.

  Badanie przeprowadzono w dniach 23-24 listopada 2017 na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1077 dorosłych
 • @Husky 19:01:30
  Zbóju...

  Po co ta cała statystyczna magia?

  Jak Polakom przeje się już 500+ (a już to widać) to PiSlam będzie musiał znowu coś wymyślić i rzucić jakiś ochłap dla plebsu. Tylko z czego?

  Niech jeszcze porządzą te dwa lata bo póki co nie ma kim ich zastąpić.

  PS. Widzę, że już jesteś w świetnej formie (podobnie jak niejaki Joszko z czerwonej budki, z piaskownicy idiotów, razem jechaliście?) :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:23:20
  // nie ma kim ich zastąpić.//

  nie ma i długo nie będzie

  a statystyką podpierał się Zawisza, a że z matematyką on ci nie teges to
  wyszło jak wyszło
  Pozdrawiam
 • @Husky 19:30:27
  //Zawisza, a że z matematyką on ci nie teges//

  Zawisza??? Toż to jeden z lepszych inżynierów RP. I do tego tłumacz.

  Mówisz, że ma problemy z tabliczką mnożenia?...
  Ale jaja... Zaraz do niego zadzwonię i go przepytam :)
 • @Husky 19:01:30
  Nadal nie rozumiesz dlaczego posłużyłem się sondażami? Nie chodzi o drobne punkciki procentowe, które są modyfikowane by lemingi się cieszyły, a o to, że mniej więcej PiS i opozycja mają podobne poparcie. Stąd mniej więcej powinniśmy znaleźć tyle samo osób, które popierają PiS i które są PiS definitywnie przeciwne. A do tego jest duża grupka ludzi, którzy nie popierają ani PiS ani PO, jak Jarek Ruszkiewicz, jak ja. Ja pokazuję moc opozycji wtedy, gdy popadacie w euforię, gdy poziom "miłości PiS" wylewanego na PO zaczyna wam rozum zatruwać. Za każdym razem gdy zaczniesz pisać o "szmaciarzu", o "idiocie", Słówka obraźliwe przychodzą wam równie szybko jak Kaczyńskiemu, tylko, że jak "zdradzieckie mordy Kaczyńskiego" o konsekwencjach nie pamiętacie. Dla Kaczyńskiego osiągnięcie Tuska to niedościgły poziom. Kaczyński to ewenement na skalę przynajmniej europejską. Przywódca partii, którego należało schować, by partia mogła pomyśleć o wygraniu wyborów.

  Ta "miłość" PiS prowadzi niekiedy do zupełnych parodii. Macierewicz da obrony tego, którego żona nie wie jaką sumą ma żal po mężu otrzeć, który zgodnie z wszelką dozą prawdopodobieństwa był tym, co tłumaczył pilotom, że się zmieszczą... nazwał "zaprzańcami" tych co nie szanują polskiego żołnierza, zapominając, że Lech Kaczyński wyzwał od tchórzy pilotów swojego samolotu a sam Macierewicz notkami donosicielskimi doprowadził do szargania żołnierzy z Nanger Khel, czyli zrobił z siebie i z Lecha Kaczyńskiego zaprzańców.

  Teraz ostatnio Kaczyński znów poleciał po bandzie, czyli w przypływie "miłości PiS" która raz po raz rozum mu zalewa, nazwał "zdradzieckimi mordami" posłów. No i trzeba go było ratować, więc sędzia wykonał woltę, uznając, że te słowa nie są obraźliwe. Ale jeśli nie są obraźliwe, każdy z nas może nazwać np. sort Kaczyńskiego "zdradzieckimi mordami". Niestety, nasi politycy to obraz degrangolady umysłowej, i to zarówno z PO jak i z PiS. Jakże żałosny był Schetyna, gdy chciał przeprowadzić konstruktywne wotum nieufności z sobą na premiera, tak samo, żałosny jak Kaczyński, gdy stał w formie stojaka do tabletu z "premierem technicznym", który od razu powiedział, że on to bez wazeliny Kaczyńskiemu wchodzi. Tu nie trzeba myśleć, czy PO czy PiS. Tu trzeba myśleć kto.
 • @Zawisza Niebieski 20:06:13
  // A do tego jest duża grupka ludzi, którzy nie popierają ani PiS ani PO, jak Jarek Ruszkiewicz, jak ja.//

  Ja nie popieram także ".nowoczesnej", PSL, SLD i innych syjońskich piesków.

  To tak, żeby była jasność.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:15:54
  jednoosobowa partia ?

  a nazwa ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:37:03
  Daj spokój z tym najlepszym inżynierem, z pewnością są lepsi. A z tabliczką mnożenia, pamiętam jak w 2 klasie po przepytaniu z tabliczki mnożenia nauczycielka ukłoniła mi się w pas mówiąc "Tabliczka mnożenia się kłania". Ja ze łzami w oczach powiedziałem jej, że skończę Politechnikę nie znając tabliczki mnożenia :) Politechnikę skończyłem, ale wyczyn ten mi się nie udał, choć nie uważam, że w dzisiejszych czasach komputerów, tabletów, smartphonów, jest to całkiem możliwe. :) Przecież całek, różniczek już się nie liczy, robią to komputery, choć kiedyś ćwiczyłem takie indywidua jak podwójna całka po okręgu.

  Ale pocieszne są Huskie, Kula lisy, gdy wyciągają obraźliwe słowa, argumentem zbić moich argumentów nie potrafiąc. Obraźliwe słowa zna każdy głupek, ale zdobyć się na trafny argument, to już dla większości z nich wyczyn.
 • @Zawisza Niebieski 20:06:13
  //...więc sędzia wykonał woltę, uznając, że te słowa nie są obraźliwe. Ale jeśli nie są obraźliwe, każdy z nas może nazwać np. sort Kaczyńskiego "zdradzieckimi mordami".//

  Czyli co? Mogę spokojnie, bez konsekwencji prawnych, napisać, że Kaczor to zaprzaniec a Macierewicz idiota?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:15:54
  Dobrze,masz rację, pominąłem Nowoczesną, PSL i SLD, na tych ostatnich to mam alergię z dzieciństwa, gdy o przewodniej roli PZPR w szkole uczyć się miałem, bo to nie liczące się "wypełniacze" naszej polityki. Mam ciekawe materiały o pomyśle "symetrycznych", których nie lubią ani PO ani PiS ani "wypełniacze", nazywając ich ludźmi nieużytecznymi, w sensie "lemingów - popieraczy". Bo ani nie pójdą za na ślepo za "zwykłym posłem" ani też za Schetyną czy też resztą naszych "j-elit". A tylko brużdżą wykazując głupotę tych, którym lemingi bez wazeliny... wchodzą. Powodując jakże słuszne wzburzenie wśród lemingów i zagrożenie, że któryś z nich postanowi wskrzesić ostatnią żyjącą komórkę w mózgu i stanie się "symetrycznym".
 • @Zawisza Niebieski 20:20:27
  //Daj spokój z tym najlepszym inżynierem//

  Ty tak się nie podniecaj :))

  Napisałem "jeden z lepszych" a nie najlepszy :))))))

  //Ale pocieszne są Huskie, Kula lisy, gdy wyciągają obraźliwe słowa, argumentem zbić moich argumentów nie potrafiąc.//

  No wiem... Ja to się śmieję i nawet się nie odzywam. Ale jak ktoś Cię publicznie pomawia, że nie wiesz nic o matematyce no to nie wytrzymałem. Mam silne nerwy, można powiedzieć, że ze stali ale co za dużo to za dużo...
  To tak jakby Husky napisał "Ruszkiewicz nie potrafi sklecić zdania po polsku". Też byś pewnie zaprotestował :))
 • @Husky 20:20:11
  Widzisz psiaku, ja już dawno zgłosiłem swoją kandydaturę na Dyktatora. Na 5 lat z możliwością przedłużenia na następne 5 lat.

  Więc możesz nazwać to "jednoosobową partią". Zadowolony? :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:29:33
  Nie, nie wolno ci nazwać ani Macierewicza ani Kaczyńskiego... Wyrok oznacza iż nie wolno ci nazwać konkretnego człowieka zaprzańcem, idiotą, zdradziecką mordą. Wolno ci za to powiedzieć, że pewna, najlepiej trudna do zdefiniowania grupa ludzi, np. sort Kaczyńskiego to lemingi, wazeliniarze, zaprzańcy, idioci, zdradzieckie mordy i co ci tam jeszcze ślina na język przyniesie, byle żaden człowiek nie mógł ci udowodnić, że to właśnie jego chciałeś obrazić.

  Taka wolta, Nobla dla sędziego, :) by wyciągnąć tego, co nigdy nad niewyparzonym językiem zapanować nie potrafił i obronić przed konsekwencjami jego wrodzonej...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:36:26
  ale Husky by nie napisał 8-)))
  choćby z szacunku
  i z powodu pisania merytorycznych komentarzy a nie gebelsowskiej propagandy
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:39:05
  A co z elektoratem
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:39:05
  Masz mój głos .Salut.
 • @Zawisza Niebieski 20:41:31
  wolne sądy !!!!!!!!!!!!
 • @Zawisza Niebieski 20:33:37
  //Powodując jakże słuszne wzburzenie wśród lemingów i zagrożenie, że któryś z nich postanowi wskrzesić ostatnią żyjącą komórkę w mózgu i stanie się "symetrycznym".//

  To jest właśnie mój problem...

  Jak pokazuję nędzę i antypolskość PiS to zaraz jestem (Peowcem, kodziarzem itd)
  Jak opisuję bezmiar zbrodni uSSraela to zaraz jestem "piesek Putina", "ruski troll" i "śmierdząca onuca".

  Świat jest pełen wytresowanych idiotów. Znają jedynie układ zero jedynkowy.

  Tylko po polsku nikt ich nie nauczył myśleć...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:36:26
  Zaprotestował bym nawet wtedy, gdyby ktoś napisał, że po włosku sklecić zdania nie potrafisz :)
 • @kula Lis 67 15:53:25
  Pracownicy sektora publicznego w Mons, Belgia, powiesili symbolicznie premiera Charlesa Michel podczas manifestacji w czerwcu 2016 roku.
  ONR w Katowicach powiela tylko europejskie wartości płynące z jądra Unii. Bo przecież mieliśmy się europeizować, nieprawda

  https://pbs.twimg.com/media/DPkHOUuW4AAeV1K.jpg
 • @Zawisza Niebieski 20:41:31
  //Wolno ci za to powiedzieć, że pewna, najlepiej trudna do zdefiniowania grupa ludzi, np. sort Kaczyńskiego to lemingi, wazeliniarze, zaprzańcy, idioci, zdradzieckie mordy//

  Aha...
  No to napiszę - "PiS i PO ( i przystawki) to banda zdrajców, zaprzańców, antypolaków, syjonistów i chazarskich pachołków"

  Teraz będzie dobrze?

  PS. Jak przyjdą po mnie o świcie to podeślij mi jakąś paczkę...
  Palę Chesterfieldy (czerwone krótkie, niebieskie są dla mnie za słabe :)))
 • @Husky 20:44:46
  Nie widzisz, że podziwiam błyskotliwość, szybkość myślenia, nowatorskie rozwiązania sędziego. Od czasów falandyzacji prawa takich rozrywek intelektualnych nie było. TO są jeszcze te wolne sądy. Bo jakby nasz "Zero", sądy przejął, to pewnie na ten pomysł by wpadli za 2-3 lata. 9 miesięcy rodzi się decyzja w sprawie wypadku Szydło. Matki Polki, które tego dnia podejmowały bohaterską decyzję spłodzenia kolejnego Polaka, już dawno urodziły, i dziś piersią karmią przyszłych patriotów. Ale umysły porażone antykoncepcją "Ziobro" nawet potworka urodzić nie potrafią.
 • @Husky 20:42:07
  //ale Husky by nie napisał 8-)))
  choćby z szacunku
  i z powodu pisania merytorycznych komentarzy a nie gebelsowskiej propagandy//

  I ta "szorstka, męska przyjaźń" (to chyba jakiś "klasyk" powiedział) bardzo mi się podoba :)
  A na szacunek, nawet w wirtualnej blogosferze, to trzeba sobie zapracować...
  Lubię patrzeć jak tak się boksujesz z Zawiszą. Wynik znam z góry ale walka jest przednia :)
 • @Zawisza Niebieski 20:46:26
  //Zaprotestował bym nawet wtedy, gdyby ktoś napisał, że po włosku sklecić zdania nie potrafisz :)//

  E tam...
  Zaraz mnie przegonisz.... :(
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:52:51
  No cóż, wtedy może się okazać, "co wolno wojewodzie to nie tobie Jarku..." No ale z paczką pośpieszę.
 • @Zawisza Niebieski 20:58:52
  9 m-cy Seba dostaje pieniadze
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:59:40
  Uff!
  Może i w innych sprawach też się zgadzamy
 • @Husky 21:05:48
  //Uff!
  Może i w innych sprawach też się zgadzamy//

  Pewnie tak...
  Ale, żeby się o tym przekonać to trzeba rozmawiać, choćby telefonicznie. Ja na jakichś tam wyspach nie będę cię szukał ale tu, w Polsce zawsze zaproszę cię na browarka :))
 • @Husky 21:03:06
  "9 m-cy Seba dostaje pieniadze"
  A co, jesteś strażnikiem jego konta bankowego? W sumie chłopakowi nie zazdroszczę, zupełnie przypadkowo wpadł w tryby kłamców i oszustów. Jak myślisz, czy z przyczyn lekarskich Szydło siedziała w szpitalu przez 7 dni? Nasze prawo stanowi że jeśli obrażenia uniemożliwiają pracę przez ponad 7 dni to ze stłuczki staje się to wypadkiem i pod inne paragrafy podchodzi.
  Teraz dzięki wsparciu Polaków może wyjść, że Szydło nie jechała kolumną uprzywilejowaną, jest zeznanie borowca, że Szydło syren kolumny uprzywilejowanej przeszkadzało i nakazywała wyłączenie, wiele wskazuje, iż wtedy miało to miejsce, a to spowoduje, że próba przechytrzenia uderzy nie w młodego Polaka a w borowika, który był posłuszny Szydło. Stąd tak długi proces podejmowania decyzji. Jak w wielu sprawach czekają by sprawa przyschła i zamiecie się ją pod dywan. A sprawę załatwi się polubownie.

  Jak sam widzisz, w konfrontacji z kastą panów niezbędny jest adwokat, co wskaże, że w Polsce obowiązuje nadal Prawo, a nie samowola sortu panów. Widziałeś jak się wili, jak nie dopuszczali adwokata obrony do zeznań Szydło, by krzywoprzysięstwa jej nie można było zarzucić.
 • @Zawisza Niebieski 21:56:10
  nie, nie pilnuje.

  To tylko pokazuje za jakich idiotów i frajerów ten gość (co zbierał pieniądze) was ma
  Tylko tyle
 • @Husky 22:14:48
  A kto i od kogo zbierał pieniądze?

  Coś insynuujesz, żeby wymiksować się od argumentów Zawiszy Niebieskiego?

  Tak się nie baw...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:22:59
  Zawisza ma dużą wiedzę w tym "temacie"

  dużą 8-)))
 • @Husky 22:14:48
  Jeden gość, Tadeusz R. przy współpracy z Jarosławem K. rąbnął Polaków na prawie 100 mln zł. Inny gość za pomocą PiS afery SKOK, przy współpracy z Jarosławem K. rąbnął Polaków na 5 mld zł. a ty się dopytujesz o takie grosze, o których nie wiesz co się z nimi stało? Masz pewną wiadomość, że Sebastian nie dostał pieniędzy? Mamy za to pewną wiadomość, że prokuratura pod nadzorem Zbigniewa Z. pseud. "Zero" przez 9 miesięcy nie potrafi rozstrzygnąć prostego zdarzenia drogowego. Mamy precyzyjny przekaz jak "zreformowane" przez PiS sądownictwo ułatwi Polakom uzyskanie sprawiedliwości. Mamy też przekaz jak reforma medycyny wpłynęła na dostęp do usług medycznych. Na endokrynologa na którego trzeba było czekać 4 lata, po reformie Radziwiłła czeka się 8 lat.

  Nie realizowane są zakupy sprzętu dla wojska, nie realizowane są inwestycje strukturalne, za to z precyzją szwajcarskiego zegarka realizuje się program "Polska w ruinie", zadłużanie Polski i Polaków i kolejne wpłaty na konto "dzieł" Tadeusza R..
 • @Zawisza Niebieski 22:36:00
  ale jesteś prosty jak stalowy drut fi 22
  nigdy nie umiesz odpowiedzieć na pytanie, tylko momentalnie dajesz inny przykład lub zmieniasz temat
  jak ja to robię to jestemten leming jak ty to kim jesteś ??????
  lemingowym pajacem.
  Pisało ci to tu wielokrotnie kilkunastu blogerow,blogerek czy komentatorów i taką masz tu opinie.
  Lawirant, matacz etc.
  sorry ale frajerów ci u was w tej totalnej dostatek
  THE END
 • @Zawisza Niebieski 22:36:00
  Zawiszo...

  Miejże litość nad Zbójem. On dopiero co po zdarzeniu i jeszcze rekonwalescentem jest...

  Przecież wszyscy normalni ludzie wiedzą, że ten cały PiS jest wart PO, to tylko zmiana przy korycie. Jedne knury odspawały inne knury. A Folwark Zwierzęcy rządzi nadal. Tylko zupełny idiota tego nie zauważa.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:22:59
  Kto i od kogo zbierał pieniądze? Były to pieniądze, które dawali ludzie z własnej woli. Za to Tadeusz R. drugi obok Jarosława K. decydent w obsadzie stanowisk przez PiSiewiczów wyraźnie wymaga, by PiSiewicze się mu opłacały, mówiąc, że zarówno "media społecznościowe" RM czyli nie utrzymujące się z reklam jak i TV Trwam z reklam od spółek skarbu państwa, czyli naszych pieniędzy, z podatków, za mało kasy trzepią. Konia z rzędem temu, co powie co reklamować ma BUMAR (przemysł zbrojeniowy) w "radiu katolickim", no chyba tylko kropidła bojowe, bo nic innego nie widzę.
 • @Husky 22:46:39
  //Pisało ci to tu wielokrotnie kilkunastu blogerow,blogerek czy komentatorów i taką masz tu opinie.//

  "Wielokrotnie i kilkunastu"... Podaj mi przykłady :)
  Jeśli to jakieś pislamistyczne elementy co np. wierzą w ministra wojny to nawet ich nie dotknę. Obiecuję :)

  Bądź bardziej rzeczowy Zbóju bo jak na razie to na punkty przegrywasz. Zaraz pójdziesz na dechy... KO... :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:54:56
  Prawda, mamy dojną zmianę, zmianę knurów co choć jakieś pozory uczciwości utrzymywały, konkursy na stanowiska państwowe na knuty, co utraciły wszelkie oznaki uczciwości, dziś PiSiewicza obsadza się nie zgodnie z jego kwalifikacjami, nie zgodnie z wynikiem, nawet sfingowanego konkursu, po prostu jak za bolszewików, z nadania, z teczki przesłanej przez knura obsadzonego poziom wyżej.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:54:56
  http://i1.ryjbuk.pl/f4171e58153c398e318be3a4af88f6912b1cd077
 • @Zawisza Niebieski 23:00:31
  //no chyba tylko kropidła bojowe, bo nic innego nie widzę.//

  Są jeszcze latawce i szybowce bombowe, kajaki podwodne i niewidzialna partyzantka ministra wojny co to zabije Putina. Śmiechem...

  Bumar, kiedyś, został stworzony do produkcji czołgów. Ale okazało się, że Leopardy, przysłane przez Makrelę (jakiś deal z mendą ryżą) są lepsze ale nie chcą nawet z koszar wyjeżdżać, ciągle im czegoś brak!

  Na unitarce byłem w pułku czołgów średnich (jw 1030, nie istnieje więc mogę pisać otwartym tekstem). Jak robili alarm nocny to na 700 szt. najwyżej 5-6 nie wyszło w pole o własnych siłach. To były jeszcze stare T55 i nowsze T72.

  Jak chłopaki odpalali dopalacze to pół gminy się budziło. Za dużo ich nie było bo to raczej bezludne okolice były ale za to po ćwiczeniach okoliczni chłopi nie mieli problemów z ropą do traktora. Taki to był sojusz żołniersko-chłopski :)
 • @AgnieszkaS 04:45:05
  Cieszą sukcesy PLL Lot, tylko, czy te sukcesy to zasługa PiS? Załóżmy, że odbudowa PLL Lot nastąpiła po zakupieniu Dreamlinerów, pierwszy z 8 zamówionych sztuk odebrano w listopadzie 2012. Za którego rządu umowy podpisywano, znaloziono strategię która teraz przynosi skutek?
  Czyli co mamy?

  Brawo polski rząd PO-PSL za uratowanie naszego narodowego przewoźnika, czy się mylę?

  Sukces PO do którego dziś PiS po ordery wypina piersi, nie tylko tam, podobnie się dzieje przy otwieranych drogach.

  Szydło otwiera nowe inwestycje działające już 2 lata.

  Co powiesz o upadku naszej hodowli konia arabskiego, zrujnowanej przez PiSiewiczów od Krzyszotfa Jurgela?

  Mieliśmy dwa zakłady lotnicze, jeden za bezcen sprzedał PiS , drugi PO.

  Afera piramidy finansowej Amber Gold, z tego co wiem, to raczej jest usilna wola wplątania Donalda Tuska w tę aferę, poprzez syna, no ale dobrze, jest afera, rząd tego nie przypilnował. Ludzie którzy uwierzyli, że można dostawać odsetki wielokrotnie wyższe niż normalnie stracili.

  Mamy wielokrotnie większą aferę PiS-Skok, tu bezsprzecznie umorusani są Kaczyński, Biernacki, wyprowadzanie pieniędzy do spółek zagranicznych powiązanych z Biernackim, tu mówimy o 5 miliardach zł które zapłacił kredytobiorca i posiadacze depozytów w bankach. Skąd biorą się szerokie widełki między tym, co dostaniesz gdy złożysz pieniądze w banku a tym co musisz zapłacić, gdy weźmiesz kredyt? Właśnie z tego, że Polacy muszą opłacać przekręt PiS.

  Tak, masz rację, ["Pozory uczciwości utrzymywały", ale tam, za tą fasadą uczciwości, było tylko pożerające majątek narodowy "robactwo"]
  Dziś masz takie samo robactwo, tyle, że pozory uczciwości przykrywają tylko nachalną propagandą i tworzeniem sukcesów, których nie ma. Ogłaszają zatrzymanie zadłużania kraju, podczas gdy zadłużenie rośnie w tempie jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Prawda, że poprawia się struktura tego długu, bo spada zagraniczny, rośnie wewnętrzny, ale to nadal rekordowe zadłużanie Polski.
 • @Zawisza Niebieski 08:24:02
  Że też chce Ci się tłumaczyć oczywiste oczywistości.
  PiSlamistów i POpaprańców nie przekonasz...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:22:08
  Masz rację, może nie przekonam, ale wizytując nie jedną jaskinię poznałem prawdę. Kropla wody nic nie znaczy, ale krople spływające przez setki lat stalagmity i stalaktyty budują. Jakże niedawno usiedliśmy we trzech przy piwie, przy grillu i jak Polak z Polakiem, jakoś do porozumienia doszliśmy, czyż nie :) Mogą sobie kaszankę PiSlamiści kosztować, mogą sobie tańsze od masła ośmiorniczki PO-owcy kosztować, ale "koszerna" :) wieprzowa karkóweczka nad żywym ogniem prażona... och, to jest właśnie to.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930